Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się nudzicie to możecie zajechać na Wrocław. :wink:

Sęk w tym,ze jestem z Wroclawia,a na spocie bylem ledwie raz,bo w weekendy zona uracza mnie wyjazdami i towarzystwem swoich rodzicow,przez co zaczalem czesciej zagladac na watek spotow jeleniogorskich niz wroclawskich![emoji1]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj byłem na laboratoriach pwr we wrocławiu.. fajne eksponaty tam mają :)

podrzucam jakie foty ze zlotów z tego roku

20160416_113033.jpg

20160416_113643.jpg

20160416_113743.jpg

20160424_175415.jpg

20160507_164246.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos by mozna zorganizować. Ja arek+ ekipa siedlecin i juz cos sie bedzie dzialo

mozna cos pomyslec ;)

Dzisiaj byłem na laboratoriach pwr we wrocławiu.. fajne eksponaty tam mają :)

podrzucam jakie foty ze zlotów z tego roku

20160416_113033.jpg

20160416_113643.jpg

20160416_113743.jpg

20160424_175415.jpg

20160507_164246.jpg

widze w Bolkowie byles... trzeba bylo dac znac... telefon chyba masz? ;P

z reszta mijalismy sie chyba w zeszla sobote nawet pipo

Jak się nudzicie to możecie zajechać na Wrocław. :wink:

Sęk w tym,ze jestem z Wroclawia,a na spocie bylem ledwie raz,bo w weekendy zona uracza mnie wyjazdami i towarzystwem swoich rodzicow,przez co zaczalem czesciej zagladac na watek spotow jeleniogorskich niz wroclawskich![emoji1]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

na Wroclawiu i mnie i Miska znajo :grin:

ale dzieki za zaproszenie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


widze w Bolkowie byles... trzeba bylo dac znac... telefon chyba masz? ;P
z reszta mijalismy sie chyba w zeszla sobote nawet pipo

szybka akcja nie pomyślałem nawet :)

gdzie sie mijalismy? ja nie skleiłem chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze w Bolkowie byles... trzeba bylo dac znac... telefon chyba masz? ;P

z reszta mijalismy sie chyba w zeszla sobote nawet pipo

szybka akcja nie pomyślałem nawet :)

gdzie sie mijalismy? ja nie skleiłem chyba

a nie wazne ;)

Ciebie z daleka widac ;)

antene cb mialem w bagaju to nie bylo nawet jak zagadac... ;)

wracales z bolkowa/wrocka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Wroclawiu i mnie i Miska znajo

Nie pamiętam :decayed:

bo jak bylem to miales pierdylion roznych spraw :grin:

ale moze sie grila na Iwinach nie dlugo ogranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKS tam jeździ ? Muszę się jakoś z rodziną dostarczyć a moja aktualna żona prawka nie posiada... :facepalm: Teraz najlepsze: Posadzić ją za sterami na torze a wykręci lepsze czasy niż 80% facetów :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKS tam jeździ ? Muszę się jakoś z rodziną dostarczyć a moja aktualna żona prawka nie posiada... :facepalm: Teraz najlepsze: Posadzić ją za sterami na torze a wykręci lepsze czasy niż 80% facetów :grin: :grin: :grin:

moze tak byc ze bede mial kierowniczke duzego powozu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a nie wazne
Ciebie z daleka widac

po DRL'ach? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wazne

Ciebie z daleka widac

po DRL'ach? :naughty:

malo jest czarnych b5 co sie tak swieca jak psu jajca :decayed:

co tam Pany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egzaminy Panie :wink:

ogarnąłeś ten zaworek w 1.8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egzaminy Panie :wink:

ogarnąłeś ten zaworek w 1.8?

a juz sam nie wiem czy to ten zaworek czy nie....

generalnie ogarnelem ale testy wciaz trwaja

zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych, spot 25 czerwiec parking tesco godzina 18,liczymy na powtórkę czyli aut 40+

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych, spot 25 czerwiec parking tesco godzina 18,liczymy na powtórkę czyli aut 40+

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Napewno nie bede na jakism smiesznym spedzie posiadaczy czegokolwiek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły z Ciebie paradoks, interpretuj to jak chcesz tylko pamiętaj ze nikt Ciebie nie obraza, zastanow sie co piszesz bo nieswiadomie albo wrecz przeciwnie, świadomie piszesz tak zeby pokazac swoje niezadowolonie i POGARDE do ludzi których nie znasz, szufladkujac przy okazji, jak masz odrobine szacunku do ludzi po drugiej stronie to proszę Cie, nie kontynuuj swojej wypowiedzi choćby z tego powodu ze ja nie mam na celu nic zlego

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły z Ciebie paradoks, interpretuj to jak chcesz tylko pamiętaj ze nikt Ciebie nie obraza, zastanow sie co piszesz bo nieswiadomie albo wrecz przeciwnie, świadomie piszesz tak zeby pokazac swoje niezadowolonie i POGARDE do ludzi których nie znasz, szufladkujac przy okazji, jak masz odrobine szacunku do ludzi po drugiej stronie to proszę Cie, nie kontynuuj swojej wypowiedzi choćby z tego powodu ze ja nie mam na celu nic zlego

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

mistrzu prawo jest takie ze kazdy moze wypowiadac swoje zdanie i tyle :)

ja CIebie rowniez nie obrazam... poprostu nie interesuja mnie "zloty" posiadaczy ktorzy umieja albo i nie wypowiedziec sie na temat swojego oleju w silniku i tyle...

jest tu pare osob co podziela moje zdanie tylko nie wyrazaja tego glosno...

wracaj do swojej familiji na fb i tyle :)

BTW zrob mi foto 15 fajnych grzebnietych audi na tych Twoich spotach to bede kleczal przed Toba na klanach

i nie chodzi mi o auta seryjne na 16 calowych kolach z 1.6 pod maska ktore nigdy nie widzialy korekty lakieru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa ciebie dalej boli familia, to cos ci powiem i k**wa przyznam racje, h*j polozylem na audi familia jelenia gora choćby za to ze h*j z moich staran i tu pod haslem starania mozesz dopisac duzo czasownikow ktore moge teraz wsadzic sobie w dupe, tam jest teraz grupa handlowa i większość odwroci glowe w druga strone jak przyjdzie do przywitania sie, ja od tego odszedłem, dla czystej przyjemnosci i choćby zabicia czasu na kiblu w pracy zalozylem tzw funpage w którym informuje o spotach i zlotach na terenie dś, a sam jako lakiernik uwierz, wiem co to znaczy korekta lakieru i wiem jak o lakier zadbac, a olej? jak cos nie wiem nie wstydze sie spytać, grzebac w aucie? mam adr który ma służyć jako transport i nie spinam sie o konie, na spotach sa obeznani i laikowie, ale czy to ma przekreślac spotkanie ze znajonymi? zresztą moje auto ma przewiezc komfortowo moja 5miesieczna pociechę a w gazie to moge latac ile wlezie, a w sumie powiedzmy sobie szczerze, modzic w adr to troche kosztowna zabawa, podkręcenie do 135km/190nm za mniej więcej 1200zl,przeciez bylbym fest wysmiany za taki zabieg bo lepiej odłożyć choćby na 1.8t tylko nie wiem o jakim kodzie i z tego silnika cos wyciagnac, to nie dla mnie nie stac mnie, moze jak strzele zlote jaja w totka

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa ciebie dalej boli familia, to cos ci powiem i k**wa przyznam racje, h*j polozylem na audi familia jelenia gora choćby za to ze h*j z moich staran i tu pod haslem starania mozesz dopisac duzo czasownikow ktore moge teraz wsadzic sobie w dupe, tam jest teraz grupa handlowa i większość odwroci glowe w druga strone jak przyjdzie do przywitania sie, ja od tego odszedłem, dla czystej przyjemnosci i choćby zabicia czasu na kiblu w pracy zalozylem tzw funpage w którym informuje o spotach i zlotach na terenie dś, a sam jako lakiernik uwierz, wiem co to znaczy korekta lakieru i wiem jak o lakier zadbac, a olej? jak cos nie wiem nie wstydze sie spytać, grzebac w aucie? mam adr który ma służyć jako transport i nie spinam sie o konie, na spotach sa obeznani i laikowie, ale czy to ma przekreślac spotkanie ze znajonymi? zresztą moje auto ma przewiezc komfortowo moja 5miesieczna pociechę a w gazie to moge latac ile wlezie, a w sumie powiedzmy sobie szczerze, modzic w adr to troche kosztowna zabawa, podkręcenie do 135km/190nm za mniej więcej 1200zl,przeciez bylbym fest wysmiany za taki zabieg bo lepiej odłożyć choćby na 1.8t tylko nie wiem o jakim kodzie i z tego silnika cos wyciagnac, to nie dla mnie nie stac mnie, moze jak strzele zlote jaja w totka

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Widzisz nic mnie nie boli... dawno olalem temat i wiedzialem jak bedzie jeszcze zanim sie to wszystko urodzilo :)

ja stworzylem tu kiedys fajna grupe gdzie byly fajne auta i fajni ludzie i z wiekszoscia mam kontakt do tej pory bez zadnych fb i naklejek czy innych bzdurek

Nie mowie ze nie wiesz nie znasz sie...

Poprostu dla mnie pasja do audi to poszerzanie swojej wiedzy i jej wymiana i tez chetnie pomagam o ile ktos zadaje sensowne pytanie

a nie takie na ktore moze znalezc odpowiedz w 3s wpisujac haslo w google

Na spoty jestem zawsze otwarty i wiem ze sporo jest ludzi ktorzy ciekawie modza grzebia dbaja...

Ale spedy peugotow i bmkow i wszystkiego razem co przyjedzie bo jest spot mnie nie interesuja poprostu...

Btw tez mam 1.8 jako daily pod domem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...