Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja naprawiam w Cieplicach przy warsztatach. Taki bordowy budynek. Jest solidny i tani :)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

CO tam takiego ciekawego robicie na spotach ze prawko na pol roku zabieraja? ;)

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koniec ķłótni spot jutro tj sobota 17 godzina 22 miejscówka : matex Jana Pawła koło Tesco kto chce ten będzie ;)

a zabrali komuś ?? właśnie jak wpadniesz się dowiesz

Opublikowano
  • Autor

koniec ķłótni spot jutro tj sobota 17 godzina 22 miejscówka : matex Jana Pawła koło Tesco kto chce ten będzie ;)

a zabrali komuś ?? właśnie jak wpadniesz się dowiesz

a ktos sie kluci? :cygaro:

nie wpadne z dwoch powodow:

mam co robic w sobotnie popoludnia i wieczory

drugi znaja CI co znaja ;)

Opublikowano

Poświęć się raz i wytrzeźwiej w sobotę [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

ja tylko mówię ze jest spot ^^ jak ktoś chce ;)

Opublikowano
  • Autor

Poświęć się raz i wytrzeźwiej w sobotę [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

he he tu nie chodzi o trzezwienie

mi taki termin nie pasuje i tyle ;)

z reszta wiesz... trudno znalezc kierownika w sobote o 22 :decayed:

Opublikowano

Wiem wiem... Cisnę Ci dla zasady. [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem... Cisnę Ci dla zasady. [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

dobry humor to podstawa ;)

btw kiedys sie musimy w koncu zgadac na wro najlepiej z cwiartakiem kajakiem itd ;)

Opublikowano

spot 22 wpadamy nie pijemy ;)

arre kiedy wkoncu Cię zobaczę na spocie

Opublikowano

Zróbcie zrzutę dla Arka na rower. [emoji2]

Arku Ja jestem zawsze otwarty. Jakbyś szwagra odwiedzał to możesz zajechać. [emoji6]

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Zróbcie zrzutę dla Arka na rower. [emoji2]

Arku Ja jestem zawsze otwarty. Jakbyś szwagra odwiedzał to możesz zajechać. [emoji6]

Wysłane przez Tapatalk

rower mam wiec nie trzeba :decayed:

hehe myslimy nad tym zeby na wro uderzyc ekipa to sie zgadamy wczesniej co i jak ;)

spot 22 wpadamy nie pijemy ;)

arre kiedy wkoncu Cię zobaczę na spocie

a co ode mnie chcesz?

sa spoty beze mnie i jest dobrze wiec moja obecnosc jest nie potrzebna ;)

Edytowane przez arre

Opublikowano

Panowie, kupię oryginalny żarnik Philips D2S. Ktoś, coś?

Opublikowano

Chyba mam. Uzywke potrzebujesz, nie?

Opublikowano

Ehh mi też jeden pada :/ tylko d4s

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chyba mam. Uzywke potrzebujesz, nie?

Tak, używkę potrzebuję. Ile chcesz za nią?

Opublikowano

Chyba mam. Uzywke potrzebujesz, nie?

Tak, używkę potrzebuję. Ile chcesz za nią?

Podeslij mi numer na pw zadzwonie później :)
Opublikowano

Panowie szukam kogos kto mi odbierze czesc ( przyciski ) z Jeleniej Gory :)

Dokładnie ul. wiejska 2D :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie szukam kogos kto mi odbierze czesc ( przyciski ) z Jeleniej Gory :)

Dokładnie ul. wiejska 2D :wink:

To jakis sklep czy prywatna osoba?

w jakich godzinach trzeba to odebrac?

Opublikowano

gosc handluje gratami :wink:

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ŁUKASZ KABATA

WIEJSKA 2D

58-500 JELENIA GÓRA

600 412 142


dokładnie to


http://allegro.pl/audi-q5-homelink-wlacznik-przycisk-bramy-8k0959719-i5684886611.html

Opublikowano
  • Autor

gosc handluje gratami :wink:

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ŁUKASZ KABATA

WIEJSKA 2D

58-500 JELENIA GÓRA

600 412 142

dokładnie to

http://allegro.pl/audi-q5-homelink-wlacznik-przycisk-bramy-8k0959719-i5684886611.html

w poniedzialek postaramm sie podjechac po robocie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.