Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepszego

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Najlepszego

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z racji tego, że kupiłem osławione 2.0 TDI w kombi (moje życie się skończyło :facepalm: ), może ktoś polecić kogoś, kto usuwa DPFa? Co prawda na razie nie mam z nim problemów, ale profilaktycznie bym go wywalił.

Opublikowano
  • Autor

Z racji tego, że kupiłem osławione 2.0 TDI w kombi (moje życie się skończyło :facepalm: ), może ktoś polecić kogoś, kto usuwa DPFa? Co prawda na razie nie mam z nim problemów, ale profilaktycznie bym go wywalił.

Hej

podjedz do goscia w cieplicach skrzyzowanie marcinkowskiego-warsztatow szkolnych - na przeciw budynku po warsztatach

Opublikowano

Dzięki, a nie wiesz czy robi też tam swapy na pompy oleju od 1.9?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, a nie wiesz czy robi też tam swapy na pompy oleju od 1.9?

Podjedz pogadaj gosc jest dobry, nie tani i robi duzo

ale dokladnie to dopytac trzeba

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Lewan patrzyłeś na wałki czy puściłeś piec w całości? Najbardziej interesuje mnie wałek ten który idzie do wakupompy razem z panewką bo mam ją wytartą a nowa w aso nie występuje. Resztę silnika mam w bdb stanie więc nie będę na razie kombinował. :wink:

Opublikowano

Nie chcesz kompletu z aym? Mam z całą hydrauliką

Panewki tez są

Opublikowano

Szczuraz zadzwoń jak będziesz miał czas. Jeszcze nie zdejmowalem pokrywy jutro mogę zobaczyć.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wrzuć mi numer na pw bo gdzieś mi przepadł


Misiek wałki mam w idealnym stanie oprócz tego jednego który dostał w d*pę przez uszkodzoną wakupompę. Mimo wszystko wrzuć mi cenę na pw :decayed:


Zapraszam tych którzy bywają w niedzielę we Wrocławiu -> https://www.facebook.com/spotymilenijny/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zaglada ktos tu jeszcze? :grin:

Opublikowano

Ja

Opublikowano
  • Autor

Ja

a co to fb sie skoczylo? :wink:

co tam mlody grzebiesz? cztyry 18 juz sa? :naughty:

Opublikowano

Nie wiem o co chodzi, jak dla mnie jedno z drugim sie nie wyklucza :) ja grzebie tyle ,ze tankuje i jeżdżę. Na zimowej kozie 63cm[emoji14]

Opublikowano

Paczam tu regularnie

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem o co chodzi, jak dla mnie jedno z drugim sie nie wyklucza :) ja grzebie tyle ,ze tankuje i jeżdżę. Na zimowej kozie 63cm[emoji14]

ja w sumie tez na kozie bo 225x40x18 wyzej stoja niz 205x55x16 :grin:

Paczam tu regularnie

ze Ty paczasz wszedzie to ja wiem :grin:

Kajak jakies wagony wykoleil slyszalem :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Witam.

Tez zagladam na strone o Waszych spotach,bo co jakis czas jestem w Jeleniej Gorze!Zona mnie tam systematycznie wyciaga,a stanowczo wole spotkac sie z Wami,niz przesiadywac bezczynnie cale weekendy z tesciami!:P

Ale info o Waszych zjazdach od jakiegos czasu zamarlo (bynajmniej na forum A4),a na FB to ja nie istnieje!:)

Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cos by mozna zorganizować. Ja arek+ ekipa siedlecin i juz cos sie bedzie dzialo

Opublikowano

spoty sie odbywaja, zeszły tydzień legnica z Audi Dolnośląskie, 2 tygodnie temu "motomajowka" i aut bylo dosyc sporo, 9f32d79fa98eabb735dc1bd2cc8119fc.jpgee7bdef94828a1be17ef4ad892fe9e65.jpge04e0a99052274becd4eb6d50b6a49a7.jpgd1730969232c3b6bddcdc009f56833ef.jpg5b649f418d2bc712f8822132287a92b1.jpg

sa te większe spoty i mniejsze, te większe sa z udziałem innych marek

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak się nudzicie to możecie zajechać na Wrocław. :wink:


Kajak jakies wagony wykoleil slyszalem :grin: :grin: :grin:

Grubsza afera. Ubezpieczyciel będzie zachwycony. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.