Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:D tak jest, spokoj, RESET

jestem Antek, jezdze od niemal 2 lat a4b5 1.8adr,sprowadzone od pierwszego właściciela :D

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:D tak jest, spokoj, RESET

jestem Antek, jezdze od niemal 2 lat a4b5 1.8adr,sprowadzone od pierwszego właściciela :D

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

:thumbup1:

|Misiek jak tam masz zajecia jutro/piatek?

Trzeba mi sie podlaczyc znowu bo juz sam nie wiem wtf

Teraz dla odmiany dlugo kreci na zimnym i trzeba wcisnac gaz by odpalil

A na cieplym od strzala

wymienilem ten czujnik temperatury... ale trzeba by pokasowac babole itp ;)

Opublikowano

jutro koło 14;15 kończe to moge podjechać. piątek wrocław

Opublikowano
  • Autor

jutro koło 14;15 kończe to moge podjechać. piątek wrocław

spoko w tych godzinach bede na chacie napewno :)

Opublikowano

Dobra jeszcze przedzwonię jutro:)

Opublikowano
  • Autor

Dobra jeszcze przedzwonię jutro:)

ok dzieki :)

Opublikowano

misiek btw wkoncu auto stoi na gwincie, ale widze ze jednak wypadaloby albo zmienic kolor felunka albo cos innego, a. wyglada to tak

d0b78aca455707578edc9e149a0195f4.jpg

dla porównania w dniu zakupu

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

arre, a czujnik polozenia wału korbowego?! mysle ze to slepy strzal ale jakbys wzial od kogos na podmianke sprawdzić, koles mial takie akcje w b6

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

misiek btw wkoncu auto stoi na gwincie, ale widze ze jednak wypadaloby albo zmienic kolor felunka albo cos innego, a. wyglada to tak

d0b78aca455707578edc9e149a0195f4.jpg

dla porównania w dniu zakupu

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

arre, a czujnik polozenia wału korbowego?! mysle ze to slepy strzal ale jakbys wzial od kogos na podmianke sprawdzić, koles mial takie akcje w b6

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Lukasz swietne podejscie do tematu... :thumbup1:

Dostalem wlasnie takie info ze moze byc czujnik polozenia walu...

sprawdze jutro ale najpierw bledy

Opublikowano

ceny dosyc duze za taki czujnik, ja poki co jestem po wymianie czujnika temp. silnika a glupi chcialem leciec po termostat

.. cale szczęście ze skonczylo sie wszystko w kwocie ok 100zl z wymiana czujnika i świeży g12

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nacpali tych czujnikow i kij wie co i jak... loteria i tyle

Opublikowano

zresztą w tych generacjach jak 8l,b5,c5 i d2 to elektryka lubi sie pierdzielic, nawet radia nie potrafili poprawnie zrobić to "liftowali" swoje bledy a i tak w kolejnej generacji jak nie potencjometry to wszystko co dotkniesz wytrzesz do plastiku, troche zaloba ale trudno

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

misiek btw wkoncu auto stoi na gwincie, ale widze ze jednak wypadaloby albo zmienic kolor felunka albo cos innego, a. wyglada to tak

z kolorami bym nie kombinował. Troche niżej, dystans na równo z błotnikiem i bedzie dobrze, więcej nie wykrzesasz z 17", wiem po swoim :)

co do czujnika to w dyszlu takie cyrki może powodować ale czujnik położenia wałka a nie wału. z uszkodzonym czujnikiem położenia wału auto nie odpali albo odpali i bedzie losowo gasło, a czujnik wałka służy tylko do odpalenia i w zależności jak sie ułamana żyła w kabelku ułoży to auto albo pali na strzała albo po paru obrotach

Opublikowano

mam obecnie 10mm dystanse przod/tyl, obnizyc owszem mogę jeszcze sporo ale musialbym zmienić prace bo nie dojade:D btw przod dystans zostaje ale tyl mysle 15mm dac i bedzie lepiej

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to trzeba dobrze przymierzyć, żeby było równo z błotnikami- wtedy bedzie efekt :) ja mam 17 tył 13 przód felga 7.5J et 43

Opublikowano

ja mam et46 8j no i po 10mm dystanse

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

misiek btw wkoncu auto stoi na gwincie, ale widze ze jednak wypadaloby albo zmienic kolor felunka albo cos innego, a. wyglada to tak

z kolorami bym nie kombinował. Troche niżej, dystans na równo z błotnikiem i bedzie dobrze, więcej nie wykrzesasz z 17", wiem po swoim :)

co do czujnika to w dyszlu takie cyrki może powodować ale czujnik położenia wałka a nie wału. z uszkodzonym czujnikiem położenia wału auto nie odpali albo odpali i bedzie losowo gasło, a czujnik wałka służy tylko do odpalenia i w zależności jak sie ułamana żyła w kabelku ułoży to auto albo pali na strzała albo po paru obrotach

to ktory w koncu ten czujnik? :facepalm:

bo wal to korbowy rozumiem a walek to rozrzadu...

Opublikowano

to ktory w koncu ten czujnik?
bo wal to korbowy rozumiem a walek to rozrzadu...

w dieslu z uszkodzonym czujnikiem położenia WAŁU auto nie odpali. a jak jest w 1.8 to mnie nie pytaj ;) jutro popróbujemy

Opublikowano

napewno moj blad w nazewnictwie, to juz misiek ogarnie

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

napewno moj blad w nazewnictwie, to juz misiek ogarnie

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

nie popelnia bledow ten kto nic nie robi....

Widzisz Antek podoba mi sie teraz Twoje podejscie na spokojnie....

Fb jest do wymiany zdjec i smiesznych komentarzy... forum jest po to by sie dzielic doradzac posmiac...

a i do sprzedawania sa odpowiednie dzialy ;)

Opublikowano

Arek ty teraz o ARY czy o ADR bo się pogubiłem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.