Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie i lipa bo mam trochę do przejechania a nie chce się pchać zepsuta przyczepka ;-)

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ktoś jeszcze piszę się na spota w niedziele, prócz fejsbukowych ludków?

Edytowane przez mas0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lo ktorej tego spota organizujeta?

umawiacie sie to jakos konkretnie gdzie jak o ktorej itp? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking real w niedziele o godzinie 16 ale mysle ze dobrze byłoby nie wjeżdżać na podziemny bo tam nie ma zasięgu i ktoś zawsze będzie o to psioczyl

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking real w niedziele o godzinie 16 ale mysle ze dobrze byłoby nie wjeżdżać na podziemny bo tam nie ma zasięgu i ktoś zawsze będzie o to psioczyl

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

to powodzenia wam zycze... mnie nie bedzie napewno... nie wiem kto wymyslil godzine 16 ale jak dla mnie jest najmniej odpowiednia

:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Powodzenia... !

ja sie poprostu pod tym nie podpisuje...ja jako organizator spotow od paru lat

moze i ostatnio odpuscilem ze spotami jg ale mialem ku temu powody...

w kazdym badz razie zanim byl jaki kolwiek spot wiekszosc chetnych wypowiadala sie o ktorej i gdzie...

teraz widze ktos narzuca z gory Temat wiec powodzenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obwiniaj bez powodu, na fb byla proponowana godzina i miejsce, ludzie zaakceptowali temat wiec w czym problem? od dłuższego czasu spoty zazwyczaj odbywają się w 4 osoby bo tylko tyle osob chętnie czyta na forum, dlatego przeniosło sie pare osob na fb i jakikolwiek post w moment jest odczytany i jest od razu odzew, jak ktoś nie ma czasu, ochoty czy cokolwiek nikt do nikogo nie ma pretensji bo o co?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajajaj trzeba tutaj widze zrobic jakis porzadek;) arre o kórej w niedziele mozesz?dostosuje sie z Lewanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre może jutro jakiś spot % ;-)

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre nie raz tak organizowales więc nie psiocz :) zgadalismy się na fb i taka godzina padła. Tutaj ostatnio jedynie alkospoty w modzie...

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arre nie raz tak organizowales więc nie psiocz :) zgadalismy się na fb i taka godzina padła. Tutaj ostatnio jedynie alkospoty w modzie...

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

To zgadujcie sie dalej na Fb... Fb to nie a4k i nigdy nim nie bedzie... kazdy moze sobie organizowac co chce

Nie miejcie potem tylko pretensji ze 4 osoby przyjezdzaja

alkospoty? zapytaj Lewana czy Matysa kiedy jakis alkospot byl? bo ja nie pamietam :grin:

Prawda jest taka ze moze byc i jakies tam Fb ale spoty a4k jelenia sa tutaj tak jak ma wroclaw

jakos chlopaki w zeszlym tygodniu nie szukali sie po Fb

wszystko jest do dogadania trzeba tylko checi

z reszta prawda taka ze jak wam fb pasuje to zawsze moge ten watek zamknac :decayed:

Lewan nie ma mnie dzisiaj w JG wracam jutro poznym popoludniem... moze zajade jak cos bede dzwonil wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ostatnio byl spot zorganizowany przez a4k?bo ostatni jaki pamiętam to marzec, a do mnie choćby dzwonią prywatnie i pytają czy mam ochotę gdzieś pojechać wziąć kogos ze soba i ponudzic sie wspólnie, tutaj zauważ ze czesto takie pytania sa olewane

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ostatnio byl spot zorganizowany przez a4k?bo ostatni jaki pamiętam to marzec, a do mnie choćby dzwonią prywatnie i pytają czy mam ochotę gdzieś pojechać wziąć kogos ze soba i ponudzic sie wspólnie, tutaj zauważ ze czesto takie pytania sa olewane

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

To kolego organizuj jaki problem... masz Fb i dzialaj

A4k to spolecznosc ktora tworzymy sami nikt Ci nic nie zorganizuje na gotowe

Nie rozumiecie jednej rzeczy.... by TUTAJ bylo cos organizowane to TUTAJ trzeba pisac i sie dogadywac a nie na FB czy innym syfie

Chcecie sie organizowac ja nie widze problemu chetnie pomoge i podwiesze na 1 date miejsce itp ale TU a nie na Fb

Fb to nie a4k i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fb jest dogadane i tyle. To, że mamy Audi, nie znaczy, że mamy wszystko organizować przez to forum.
Ja wolę napisać na fb, bo zawsze ktoś coś odpowie, a tu? Bieda jak siema. Nie pasuje komuś godzina to niech przyjedzie później/wcale

btw. ktoś zapytał tu, czy są chętni, aby dołączyć się do spota omawianego na fb. Więc nic w tej chwili nie jest organizowane TUTAJ tylko TAM. 5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac , ze tutaj by sie bardziej przydał alkospot niz normalny bo atmosfera napieta jak baranie jaja i trzeba by wyładowac te napiecie:)..mam takie pytanie: A JAK KTOS NIE MA FB? , a moze i by był gdzies w poblizu i mógłby podjechac to gdzie i kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, moze ktoś napisać czy ten spot dzisiaj aktualny? Nie mam fb wiec jak ktoś był by tak miły to proszę o info tutaj. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...