Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: dzień dobry Arku cb061a2a9455d257add0aa7244ed8753.jpg

Tapniete z HGW 2

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

SIemka Macku

taki to pozyje ;)

Opublikowano

Ale co to za życie. Cały czas trening... Jak nie VagNysa to bilard, jak nie bilard to trzeba się śpieszyć na boisko... Zawsze w biegu [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Edytowane przez szczuraz

Opublikowano
  • Autor

Wazne ze energetyki dobrze wchodzo :decayed:


Btw na rybach bylem sroda-niedziela i w czwartek wykonczylem szwagra (tego od alarmu)

jak siadal do vodki to dmuchal 2.3 bara :decayed: po calym dniu energetyzowania sie ze mna

nie chce wiedziec ile by dmuchnal po vodce...

Opublikowano

Tak tylko wychodzi jak zwykle. Miały być cztery a tu rezerwa się świeci i trzeba dotankowac... Swoją drogą gorąco polecam f2c51517603632474f62d254930d6636.jpg

Tapniete z HGW 2

Wazne ze energetyki dobrze wchodzo :decayed:

Btw na rybach bylem sroda-niedziela i w czwartek wykonczylem szwagra (tego od alarmu)

jak siadal do vodki to dmuchal 2.3 bara :decayed: po calym dniu energetyzowania sie ze mna

nie chce wiedziec ile by dmuchnal po vodce...

Słaby metabolizm ma. Jak skończyłem u Krystiana o 5:30 to Oca mnie koło 14 na komisariat odstawiał żebym w puzon dmuchnał i wyszło zero [emoji2]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano
  • Autor

Bywa :decayed:

On mial 2.3 a ja 0.8 :grin:

na drugi dzien juz nic pic nie chcial :kox:

Opublikowano

Mięczak... Masz kierowcę na nyse?

Tapniete z HGW 2

Opublikowano
  • Autor

Do piątku bolida nie ogarnę :/ zwłaszcza ze lakiernik ma poślizg. ..

ani nie ma z kim się zabrać ani wjazdowki ;)

Opublikowano

:hi: Arre pojechalbym z toba ale robota w sobote. A na dzisiaj mialem szybki kursik

http://www.directupload.net/file/d/4014/xsojlrrv_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4014/ve4ohb6w_jpg.htm

przyczepa weszla na styk;)

Opublikowano

Ja tez cygańskie ladunki targam :decayed:

19d64faf3983f17740f3a24b85205376.jpg

Opublikowano
  • Autor

Lewan spoko ja tez chyba w sobote robie

Misiek :grin:

Ty chyba nie widziales cyganskich ladunkow :wink:

Dzieki ze sie Alana spytales o oslone progu :P


:hi:

Opublikowano

Dobry.

Wy nie widzieliście cygańskich felg... Miałem takie w srebrnej [emoji2]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano
  • Autor

Dobry.

Wy nie widzieliście cygańskich felg... Miałem takie w srebrnej [emoji2]

Tapniete z HGW 2

cos kojarze...

do tej pory sie zastanawiam dlaczego z 1.8t na diesla :lol:

Opublikowano

Wiesz jako typowy Polak cebulak granatem oderwany od pługa policzyłem sobie że diesel wyjdzie taniej. Wymieniłem dwumase, rozrzad, wtryski i pomalowałem szprejem co się dało. Inwestycja się zwraca. Mam na poranny czteropak a do tego od godziny mam weekend [emoji41]

5e98c9042d6f7d69fca0818ef773fb5f.jpg

Tapniete z HGW 2

Opublikowano
  • Autor

Trza bylo 1.8 zakupic w lpidzi i bys tankowal do pelna za 70 zl :wink:

Opublikowano

I bym się toczył po drodze jak taczka z gnojem. To mam przynajmniej parę osłow do przodu o możliwości rozwoju. Ta choroba jest nieuleczalna.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano
  • Autor

zgadza sie

tez juz mysle by modzic a jeszcze lakieru nie ma :facepalm:

Opublikowano

Ja już lakier miałem dwa lata temu i mogę malować od nowa. Albo masz Daily albo pomnik.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Pany powiedzcie mi, gdzie ogarne naprawe licznika w naszej okolicy? Chodzi mi o wyświetlacz, który nie wyświetla :P

Opublikowano
  • Autor

Pany powiedzcie mi, gdzie ogarne naprawe licznika w naszej okolicy? Chodzi mi o wyświetlacz, który nie wyświetla :P

nigdzie

wysylaj do acef

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.