Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

misiek ja Ci zrobie:P

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

misiek ja Ci zrobie:P

:grin:

Misiek miales juz nie inwestowac w tym roku :decayed:

Opublikowano

A kto powiedział, ze to do mojego auta :wink:

Opublikowano

Wyrzeźbi mi ktoś taki myk żeby tylne przeciwmgielne można było włączyć osobno? Bo u nas to jest niestety tak, że włączasz tylne to przednie z automatu się włączają i tylko te przednie można włączyć osobno...

Opublikowano

tak jest w lift?

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Siemanko, jakis spocik w ten week w JG????

Opublikowano

Wyrzeźbi mi ktoś taki myk żeby tylne przeciwmgielne można było włączyć osobno? Bo u nas to jest niestety tak, że włączasz tylne to przednie z automatu się włączają i tylko te przednie można włączyć osobno...

upierdziel mostek z tylnych do przednich na przełącznikach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wyrzeźbi mi ktoś taki myk żeby tylne przeciwmgielne można było włączyć osobno? Bo u nas to jest niestety tak, że włączasz tylne to przednie z automatu się włączają i tylko te przednie można włączyć osobno...

upierdziel mostek z tylnych do przednich na przełącznikach :naughty:

dobrze goda :decayed:

Opublikowano

Dlatego właśnie pytam czy ktoś mi to ogarnie, bo ja się kompletnie nie znam :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Dlatego właśnie pytam czy ktoś mi to ogarnie, bo ja się kompletnie nie znam :wallbash:

a co tu sie znac? wyjmujesz oba przyciski i patrzysz czym sa polaczone

i upierdzielasz polaczenie miedzy przyciskami pamietajac by do obu przyciskow dochodzily po dwa kabelki ( tych nie upierdzielasz )

:guma:

Opublikowano

Wydaje się proste :hi:


Dzisiaj odebrałem auto od mechanika
Klima była zmasakrowana, ale już działa. Szkoda tylko, że coś popieprzyli i nie załącza się turbo. Gamonie. Jutro mi to poprawiają, także nie ma tragedii
Spasy po złożeniu auta dramat. Zderzak po prawej stronie schowany pod lampę, a prawa lampa to chyba latała po całym warsztacie. Wkład przesunięty do tyłu... Jak?
NIE POLECAM :rant:

Opublikowano

jedz tam i się domagaj swojego!

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Wydaje się proste :hi:

Dzisiaj odebrałem auto od mechanika

Klima była zmasakrowana, ale już działa. Szkoda tylko, że coś popieprzyli i nie załącza się turbo. Gamonie. Jutro mi to poprawiają, także nie ma tragedii

Spasy po złożeniu auta dramat. Zderzak po prawej stronie schowany pod lampę, a prawa lampa to chyba latała po całym warsztacie. Wkład przesunięty do tyłu... Jak?

NIE POLECAM :rant:

kase dałeś? jak tak to po jabłkach ;)

Opublikowano

no tak...

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Jutro jadę i mi ogarną turbo, bo niby to przez jakiś wężyk który idzie od ic . Już dogadane poprawki

Opublikowano

takie ratalne roboty...

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Moc wróciła :thumbup1: . Zderzak jest ok. Wcześniej był tylko nałożony bez żadnej śrubki, teraz połapany po bokach. Tylko lampa troche wysunęła się do przodu przez to, ale nie idzie jej odkręcić. Tak jakby ktoś śrubki przykleił... Rzeźba na rzeźbie ten mój składak <_<

Opublikowano

a ja mam zalozone nowki sprężyny, te oslony z balwankiem bo moje to juz prehistoria, stoi jakby wyżej ale sie ułoży, wkońcu nie dzwoni, nie trze nic, cisza i komfort, doceniam taka cisze :)

Tapnięte z LG G3

Opublikowano

Jakby ktoś szukał hebli 321 na przód to mam do pogonienia.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

a masz pan głośniki seria z tylnej polki? :( bo u mnie taka bieda ze hej

Tapnięte z LG G3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.