Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie pojedziesz to sie nie przekonasz... z tym rozrzadem tylko kiepsko ze papiera nie ma ale mozna podjechac gdzies na warsztat by ocenili...

instalka tez jakas dziwna ale nie koniecznie zla... kwestia gazownika i ustawien... zreszta mysle ze Wojtek26 moze wiecej o firmie powiedziec...

to ze przetarte to cena do zbicia jeszcze... a jak gosc mowi ze mozna sie dogadac tzn ze kladziesz 23k i zabierasz...

Ja tam doradzam b6 w tej kasie... za rok dwa bedziesz sprzedac chcial to to cene trzymac bedzie tak czy siak... piec dobry... gosc by raczej nie klamal ze rozrzad wymienil a nie wymienil...

z tych linkow co podalec to ten za 11k to lipa jakas :blink:

ten za 20k to drogo :no: a ten za 16 cena niby ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze Arek gada z tym B6! A co do tych linków to troche podejrzane to za 11 ale trzeba by zadzwonic i pogadać z gosciem bo ze zdjęć to wybierałbym właśnie tego spośród tych 3... Oczywiście ponad to stoi B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słysze o takiej instalacji, wazne zeby reduktor był odpowiedni i dobre wtryski, elektronike mozna wymienic za nie wielkie pieniadze i bedzie jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2.5k to cala instalke masz nowa wiec zadnych 5 tysi nie utopisz... fele sa oponki dwa komplety tak jak mowiles.... zadrapanie sie u dogassa prysnie w dobrej cenie... jechac ogladac cene dobra targowac... poswiecic czasu troche tam na miejscu by podjechac gdzies na warsztat dac 100 i niech sprawdza wszystko... i tyle... kwestia czy chcesz dac te 23k bo jak szukasz cos taniego to inna bajka.. ale jak patrzyles b5 za 23 forumowe :no: to chyba jakas taka kasa dysponujesz... tu jest dobra opcja 1.8t i b6 czarna ladna niezle wyposazenie jest co porezac... dynamiczna i ekonomiczna jednoczesnie... jak ja bym taka kasa dysponowal pojechal bym to to obejrzec... bierz dogassa i mnie i lecim :naughty:... chyba ze chcesz szukac szukac i jezdzic... wazne bys wiedzial czego chcesz albo ropka albo gazik... ja jak juz to b6 z gazem tyle doradzic moge :cool1:

zreszta zaleta gazu jest to ze nawet jak cos nie tak albo sie zepsuje to masz normalne Pb dogass jezdzi bez gazu i zyje :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 17:40_________________________________________________co taka cisza? popili wszyscy? czy literek za duzo napisalem i poskladac ciezko? :polew::mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektronika to koszt około 600-700zł zalezy od sterownika LPG + koszt montażu i regulacji czyli max 1tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykan to masz już jakiś termin czy nie? Może niedziela w ogole??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Wysłałem info do chłopaków z Zielonej góry aby wypowiedzieli sie na temat tego egzemplarza. Prawda jest taka ze brakuje mi jeszcze kilku tysiączków do tej kwoty i teraz zastanawiam sie nad zakupem czegos tanszego ( b5) . sumujac kase jaka mam i jaka bym chciał wydac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/piekne-audi-a4-avant-1-8-benz-gaz-sekw-alu-rsblau-i1472863875.html

Ciekawie wyglada nie? :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 21:47_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-lift-swiss-serwis-tiptronic-C17615098.html

nad ta tez bym sie zastanawial... szkoda ze nie w Q :slina:

bo w tej cos mi przebieg smierdzi mocno :sick3:http://moto.allegro.pl/audi-a4-avant-1-8-turbo-i1473946623.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta niebieska prezentuje się przyzwoicie. Auto na aulsach od A8 wygląda na pewno niewpotarzalnie, ale ja wolę je na 16 calowych Avusach. Ale o gustach się nie dyskutuje. Ale jęsli ta wersja silnikowa odpowiada to warto podjechać zobaczyć, tym bardziej że facet troche na tej instalacji pojeździł, a nie zrobił i sprzedaje po 5 tys.km.

Kolego Arre, może w następnym tygodniu znajdziesz chwilę czasu i w mięscie byśmy się jakoś spotkali. Zobaczyłbym te Twoje 2.6. Mam sentyment do tej akurat wersji i w ogóle do wszystkich V6 w A4, oczywiście w benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykan gdybys chciał sprawdzic całe auto zeby nie kupic skarbonki to mozemy sie zgadac i pojade z Toba za syboliczną opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Arek weźmie Mastera żebyśmy wszyscy pojechali :polew::evil:

1. Maniek też trochę tych aut posprzedawał więc wie co nieco

2. Ja maluje więc mogę sprawdzić czy nie był malowany/bity

3. Wojtek to diagnostykę szybką zrobi silnika i gazu

4. Arek ma 2.6 w gazie - szybko, tanio i przyjemnie a poza tym też ogarnia temat (chyba że ma jeszcze jakieś talenty ukryte :naughty: )

5. I w końcu Dykan! Ma siano, które pomożemy mu wydać :kox:

To kiedy na to WHISKY się umawiamy?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mazbiny cos tam mozemy pomyslec... Mysle ze najlepiej jak by jakis termin kolega Truckmaniac rzucil... byle wczesniej tylko bo mam terminy napiete ostatnio :gwizdanie:

Wlasnie kolega Dykan niech pomysl co chce i gdzie jechac to sie wycieczke zbierze... byle mowie odrazu jakis madry termin wczesniej bo w niedziele nach holand jade poniedzialek wtorek tu na miejscu ewentualnie wtorek sroda na francje moze... :evil:

pees jak by co to do mastera jakas laweczke zalatwie :polew: chyba ze miejsca lezace preferujecie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wsio rawno.

W Polsce będę w sobotę w nocy i zostaję do następnej soboty . Póki co mam wszystko wolne oprócz wtorku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem ta niebieska odrazu mi przypadłą do gustu hehe. Powiem wam tak ze wzgledu na fakt ze nie zdobede jak narazie kasy na ta za 24 k skusze sie na cos tanszego. Tą niebieska mozemy jechac ogladac:)) jak pojedzie was tam całą chmara to moze cos ztego bedzie bo ja zabradzo sie nie znam na autach i przydąłby sie ktos kto sie zna i doradzi.

Pytanie czy ta 1.8 125km jest odpowiednia/? tzn napewno wiecej niz moje stare 1.6 . jakie jest wasze zdanie w tym temacie?/ powiem ta niebieska jest bardzo łądna i chyba gosciu z tego co pisze dba o nia;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek26 ma nr do siebie w podpisie :gwizdanie: :bicz3:

Chyba ze zle widze :tongue4:

Dykan mam reke do znajdowania autek co :naughty::bicz: :drool: :cool1:

Powiem Ci tak 125 koni to juz fajnie jest i ekonomicznie jednoczesnie...

Nie ma tam turbo wiec i silnik trwaly malo skomplikowany... rakieta to to nie jest za to napewno bardzo fajnie ekonomicznie... mi tez sie podoba ta niebieska ladny ciekawy kolor i tak jak piszesz widac ze zadbana no i cena niezla wg mnie... jednym slowem dzwon do chlopa pogadaj kiedy mozna podjechac ustal jakis konkretny termin i bedziem myslec kto kiedy moze jechac itd :naughty:

Patrzylem nawet gdzie ta wiocha jest i znam dosc dobrze ta trase bo na babimost na ryby jezdze :naughty: ... ogolnie jakies max 250 km w jedna manke... na zielona sie wali potem sulechow babimost zbaszyn i dalej juz na ten pleszew czy jakos tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam turbo wiec i silnik trwaly malo skomplikowany

WHAT?? :shocked:

Je bym się wstrzymał z kupnem tego 1.8.

Tu masz inne propozycje tylko ze troche daleko...

http://moto.allegro.pl/piekne-audi-a4-1-8turbo-zadbane-sekwencja-i1457518891.html

http://otomoto.pl/audi-a4-prywatne-ewen-zamiena-na-vana-C17635465.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...