Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmm 17 zwlaszcza 225x45 to ciezko fajne znalezc z chodzonych... nie wiem czy cos chlopaki maja z tego rozmiaru... napewno maja za***iste 16 205x55

podjechac spytac nie zawadzi... do 17 w oooo to raczej ten rozmiar

koleczka jakies letnie mam ;P ale beda inne ....

040d0d032627ef98m.jpg

93901faf42967c50m.jpg

4a488c5dde6b8debm.jpg

0c352ad468752d9cm.jpg

hehe ogarnelem temat fot... wiec sie pochwale sesja z przed tygodnia :cool1::bag:

pierwsza fota mnie rozwala... ale o gustach sie nie dyskutuje:kox:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładnie ładnie .

Opublikowano
hmm 17 zwlaszcza 225x45 to ciezko fajne znalezc z chodzonych... nie wiem czy cos chlopaki maja z tego rozmiaru... napewno maja za***iste 16 205x55

podjechac spytac nie zawadzi... do 17 w oooo to raczej ten rozmiar

koleczka jakies letnie mam ;P ale beda inne ....

040d0d032627ef98m.jpg

93901faf42967c50m.jpg

4a488c5dde6b8debm.jpg

0c352ad468752d9cm.jpg

hehe ogarnelem temat fot... wiec sie pochwale sesja z przed tygodnia :cool1::bag:

pierwsza fota mnie rozwala... ale o gustach sie nie dyskutuje:kox:

kolego a gdzie w jeleniej te oponki uzywane 205/55 16" mozna zobaczyc ? :)

Opublikowano
  • Autor

kolego przekrec do mnie do Ci powiem 600 043 141... 4 identyczne z 2010 r... 600 z zalozeniem... 7-8 mm w sumie jak nowe... bez haczykow

Opublikowano

spoko jutro zadzwonie bo dzisiaj juz pozno , to sie doagdamy :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie ma ktoś z was może na sprzedam zamek bagażnika?:D

Opublikowano
  • Autor

http://motokiller.pl/2959 :banan:

---------- Post added at 19:48 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

http://motokiller.pl/1691/Audi-A6-vs-traktor

to tez dobre ;P

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:48 ----------

http://motokiller.pl/2635/AUDI-A6-QUATRO

i po co komu plug w zimie to ja nie wiem :decayed:

Opublikowano

Witam kolegów i koleżanki :wink:

Opublikowano
  • Autor

Witam witam

czyzby kolezanka w naszych skromnych progach?:whistling:

moze sie myle jezeli tak to przepraszam :wink:

Opublikowano

Tak się składa, że od kilku dni jestem w posiadaniu Audi A4 (zdjęcia w linku). Chętnie zahaczę o spot Audi w Jeleniej, jeśli panowie nie mają nic przeciwko. :wink:

Opublikowano
  • Autor

He he ja nie mam nic przeciw wrecz przeciwnie

zamiast auta proponuje zamiesc swoje zdjecia to sie chlopaki zaraz zleca ;P

moze pomozesz mi rozruszac tych leni? bo siedza na tylkach i cisza...:naughty:

a autko nawet nawet z tego co widze... dobry felunek i bedzie good:decayed:

Opublikowano

Ten to pies na baby!!! Je się pod tym nie podpisuję ( nie mogę :P ) Ale zapraszam serdecznie. Każżda nowa OSOBA jest mile widziana :)

Opublikowano
  • Autor

ja? bhehehe ja jestem grzes(cz)zny :decayed:

19 poszly w sobote :banan:

i szukam felunku :whistling:

kiedy turbotimer psiadupa zamawiamy? :grin:

pees hehe kobieta sie pojawila i od razu cos sie dzieje :polew:

Opublikowano

Przynajmniej tutaj coś się dzieje bo na forum JG cisza i nikt nie raczył mi odpisać, więc nie wiem jak tam spoty na jelonce. Może wiedzie coś i podzielicie się informacją?? :wink:

P.s. autko dzisiaj stoi na alusach fotek na razie brak ale niedługo powinnam zrobić sesję :)

Opublikowano
  • Autor

Czytalem Twoje powitanie na JG i mialem odpisac ale zalogowac mi sie nie chcialo? nie mialem czasu? ;P

I tu i Tam ta sama ekipa i ten sam prezes wiec wsio ryba gdzie psizesz...

Jak sie chlopaki obudza to moze bedzie spot narazie planow takowego brak

poudzielaj sie troszke to moze sie rozkreci :naughty:

kobieta na spocie hmmm to moze byc ciekawe :wink::decayed:

Opublikowano

Ogólnie od pół roku wieje sandałem jeśli chodzi o spoty

Opublikowano

Dobra to może dzisiaj przewietrzymy tego sandała?? Proponuję na sudeckiej o 17!! Kto jest za??

A co takiego już "zaplanowanego" to możemy zrobić jakiś spot w następną sobotę w tym samym miejscu! Chyba że będzie pogoda ładna to możemy na szybowcówe pojechać...hm? Czekam na info

Opublikowano
  • Autor

hehe dogass za pozno piszesz takie info zanim ktos to przeczyta to juz bedzie po jablkach ;P

Opublikowano

ojjj tam oj tam! Raker niby na forum wchodzi ale żeby się już odezwać to ni ma czasu :P Ja przyjade zobaczyć czy coś się bedzie działo dzisiaj czy nie na tej Sudeckiej. Jak nie to "serdecznie pozdrawaim" :P

Opublikowano
  • Autor

hmm kurde mi sie kolek krecic nie chce :facepalm::kwasny::thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.