Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe no fajnie fajnie tak sie spotkac ;) i sie nakrecilem baczkow... najlepsze te w miejscu byly ;P :kox::evil:

bedzie cieplej to umyje maszyne i tez popstrykam jakies fotki i opisa zrobie :)

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No Arre musiał zripostować gościowi z mercedesa co wpadł jakby z zoną wracał z kościoła i chciał zaszaleć. Fajnie nim rzuciło;))

Opublikowano

Wnioskuję że cos się tam jeszcze działo jak pojechałem??

Opublikowano

Panowie.Spocik był spoko :tongue4:

Dzisiaj już tak różowo nie było:

465b38c865c2030bm.jpg

0da3b7a6ced3c7c2m.jpg

2da347f7ce878861m.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dogass nic sie wielkiego nie dzialo pokrecilem troszke sie i bylo dwoch co tez latali boczkiem troszke ale nie chcieli nawiazac walki :tongue4::evil:

Karl z tego co przez fona mowiles to myslalem ze to gorzej wyglada... sciagaj ryjka to sie rzuci okiem cos zmalowal ;)

Opublikowano

Jutro zaczynam demontaż :tongue4: Wstępnie wyliczyłem za części z poduchami prawie 3tysie także nie wiem czy angola nie targne?

Opublikowano

W środę będe w JG to Ci to wycenie. Dobrze że nic nikomu się nie stało. Ale faktycznie z tego co widać na fotkach nie wygląda to tak jak opisywałeś. W środę dzwonie!!!

Opublikowano

ZA 3 tysie to można całe auto kupić :chytry:

Opublikowano
  • Autor

ale sie dzisiaj wyszalalem :evil: warunki boskie poprostu... :gwizdanie: moze mam silnik slaby jak na bude :polew: ale...

:quattro::banan3::decayed::naughty::kox::cool1:

a dogass to normalnie mnie juz chyba wcale lubic nie bedzie :friends:

Opublikowano

Frajda jest nie ma co!! Szkoda że nie mam u siebie 4x4 ale i tak dawałem rade wczoraj na trasie Jelenia-Legnica. Barany z poznańskiego stały jak te pipy a ja sobie lewym pasem pyr pyr pyr :naughty:

Opublikowano
  • Autor

DOgass sory nie placz prosze ale nie moglem sie powstrzymac... :polew::tongue4:

dogass191.jpg

dogass192.jpg

pees zobaczymy w sobote jak sesja wyjdzie..... :evil::slina::cool1:

Opublikowano

Przez Ciebie spać nie mogłem! Odcisków nie mam bo kobita cały czas była obok i jakby zobaczyła do czego się trzepie to by mnie w łeb pizzzzzła :P

Opublikowano
  • Autor

hehe wiedzialem ze nie bedziesz spal...

dzisiaj koleczka przewazone beda umyte i moze polerke machne jak bedzie mi sie nudzilo...

a w sobote zarzuce na maszyne i zobaczymy co za koza z tego wyjdzie :kox: :gwizdanie: :evil:

foty beda napewno :cool1:

Opublikowano

arre zarzuć parę fotek swojej maszyny bo ciekawość wpier....:)

kiedy spend kolejny???

pozdro :hi:

Opublikowano

jakoś nie mogę ogarnąć tego nowego forum...

Opublikowano
  • Autor

He he nie tylko Ty... jasno... i balagan jak narazie... i obrazki wcielo

Opublikowano

ja mam podobny problem:) nie ogarniam kuwety:0 pozdro Panowie:)

Opublikowano

Witajcie,

no i kółeczka już są u mnie. Jechałem po nie do Brzegu. Udało mi się je kupić za 900 zł. Podpowiedzcie mi jakie rozmiar oponek założyć?

Opublikowano
  • Autor

lurde nawet nie wiem jak foty teraz tu wrzucac :/

Opublikowano

Arre no dokładnie nie wiem tez jak fotki wrzucać. Powiedz mi u tych twoich kolesi od oponek jakieś 17 okazyjnie używane wychacze?? pytanko tylko jaki rozmiar 225x45? czy inny . Arre a ty felgi już kupiłeś na lato??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.