Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe wiesz dogass

jedni placza ze nie maja a placa po serwisach za byle co

a inni maja troche checi robia wiekszosc sami i maja na wiecej ;P

ot i cala filozofia

ja sie w tym tygodniu pewnie za przegub wezme :banan:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

6 dyszek zaplacilem ;) Za wszystko:P

Opublikowano

60zł... a używali wysysarki czy przez korek?? Jak dla mnie dam jeszcze następne 60zł i mam na olej, filtr oleju i powietrza... No ale jak nie masz warunków u siebie to jakoś mógłbym nagiąć moją poprzednią wypowiedź :P

Opublikowano

Przez korek:D Ja u siebie nie mam takiej możliwości żeby cokolwiek majstrować.

Opublikowano

No dobra już się nie tłumacz :P hehe Także biorąc pod uwagę twoje wytłumaczenie ogłaszam że Twe zachowanie zostało wybaczone :P

Opublikowano
  • Autor
:facepalm::polew:
Opublikowano

Dzięki ci Milordzie :D

Opublikowano

wszczep jednomasa do mojego klekota zakończony sukcesem furka śmiga aż miło

Opublikowano
  • Autor

hehe ale skrzynie masz ciezka...:facepalm::polew: dobrze ze wlezla gladko:banan:

Opublikowano

hehe to nie skrzynia taka ciężka tylko ty taki słaby :)

Opublikowano
  • Autor

Ty dziadu.. jak Ty taki mocny to trzeba bylo ja samemu wsadzic :decayed::whistling:

Opublikowano

burek jak tak fanie Ci poszło to pokombinuj coś żeby u mnie jednomase wrzucić :-)

Opublikowano
  • Autor

dogass Ty wymieniales u siebie maf-a albo czysciles przepust?

Opublikowano

a co to jest ten maf?? Przepustu nie czyściłem ale by się przydało. Tylko że ty masz troche inny :P

Opublikowano
  • Autor

maf- przeplywomierz... wymienilem swoj bo cos mi silnik zamulal

za przepustnice tez sie wezme - czyszczenie i adaptacja :kox:

Opublikowano

siemka ...jakbyście planowali jakiś zlocik to sie pisze....

Opublikowano

spocik mozna zrobic w nastepną sobotę tj 21.04.2012!! Co Wy na to?? Parking przy mercurym o 17??

Opublikowano

Panowie potrzebował bym pomocy z oględzinami auta, jest tu tak życzliwa osoba która by mi mogła pomóc ?

Opublikowano
  • Autor

jozek726 pisz co i jak to podlecimy w wolne popoludnie z burusiem :wink:

21.04.2012 jestem away tzn wroc city i to akurat moja kroweczka :banan:

---------- Post added at 13:34 ---------- Previous post was at 13:17 ----------

Jako ze wiosna nadeszla pare zmian wprowadzilem w mojej prezesowej krowce :banan:

wymienione swieczki, uszczelka pod klawiatura, przeplywomierz, przegub, wyczyszczona przepustnica

no i siedza letnie laczki 225x45x17 z dystansami przod po 15 mm na strone tyl po 20 mm na strone

z wizualnych zmian to jeszcze wypuscilem rurki z tylu na swiatlo dzienne...

SZCZEGOLNE PODZIEKOWANIA OCZYWISCIE DLA WUJKA BURUS2-ia :hi:

tak bylo:

0115c1fcfd0e825cm.jpg

tak jest teraz:

8f8e23912354b91cm.jpg

ab8674b702547e48m.jpg

ce8e0217586614a5m.jpg

47f269b4254e7dbfm.jpg

W najblizszych planach dalsza mechanika prosta czyli pakiet nowych tarcz i klockow na przod i w koncu rozrzad...

dalej projekt L.E.D., bixy, spryski, wirus i cos tam jeszcze pewnie wpadnie w miedzyczasie :jerk:

Opublikowano

arre wysłałem Ci PW :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.