Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a na co będziesz zmieniał furmanke

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak fure wiesz ze zmieniasz to wstaw z alledrogo cos i tyle :decayed:

TO JAK PANY SPOT PIATEK 18? tam gdzie ostatnio??????

Opublikowano

pasuje piątek 18:) burus na pewno AUDI ale A4 czy A6 to się zobaczy:) arre jutro jestenm zgadany z kolesiem co pomoże mi wymienic wiec musze cos na miejscu kupic najlepiej dzisiaj:) wiec co zakupic??

Opublikowano
  • Autor

na miejscu? heh w intercarsie cos beda mieli ale lepiej chyba w autohale zapytac maja lepsze ceny... zreszta dogasso ma tam chody wiec za telefon lap i dzwon to zalatwi temat :wink:

a a6 nie polecam bo za mala jest :polew: musze cos wiekszego na przyszly rok poszukac :polew:

Opublikowano

A8 za podaj:) większych AUDI w swojej ofercie nie przewidziało:)

Opublikowano
  • Autor

Gdyby A8 bylo w avancie to pewnie bym kupil...:slina::kox::facepalm:

Opublikowano

Ja w piatek bede spozniony troche bo pracuje do 18.Szukam opon 17 215/40 jakby ktos z was co widzial to dajcie znac:P

Opublikowano
  • Autor

235x45x17 mam za smieszna kase... 250 zl za kpl firmowe wszystkie 4 identyczne... na sezon spokojnie :kox:

Opublikowano

arre a co Ty tak sie uparłeś na AVANT-a?? SEDAN jest piękny:)

Opublikowano

nie widziałeś arka jak sie na ryby wybierał, jemu miejsca w busie by brakło a ty mu sedana proponujesz :)

Opublikowano
  • Autor
:grin: w dwa sedany bym sie nie zapakowal :polew::kox:
Opublikowano

wczoraj widziałem dogasa na Armii Krajowej z kobitką jechał:) oczywiscie skupienie pełne i nikogo nie widzi:)

dobra Panowie wy tutaj tak o tych rybkach pitu pitu ile to nie złowione... a ja sie pytam gdzie ta Ryba??? grila prosze zorganizowac rybengo koledzy:)

burus tak jak piszesz arre niech przeżuci sie odrazu na VW T4:)

Opublikowano

Za szerokie troche:P Dogasa tez wczoraj widzialem i w niedziele burusia kilka razy ale tez koncentracja 100% :D

Opublikowano

ja sie na porozbieranych dupeczkach na chodnikach koncentruje, a nie tam kto gdzie jeździ :)

Opublikowano

burus żonka to na pewno na forum nie wchodzi widze:) powiedz tak przy niej:) a ja wczoraj dopiero szyche naszego klubu spotkałem:0 nawet miałem ten zaszczyt zamienic słowo...:) z kuropatkinem się widziałem:)

Opublikowano

a co tam żona ma do tego, ja kieruje i musze obserwować czy mi pieszy pod koła nie wtargnie :) na testach uczyli zasada ograniczonego zaufania tak to ładnie sie nazywa. A ja tam dupeczkom spacerującym nie ufam

Opublikowano
  • Autor

bhehehe tak tu prawi o dupeczkach a w domu na bacznosc :polew:

Opublikowano

Hehe ciagle przy garach:D

Opublikowano
  • Autor

TAK WLASNIE SOBIE UZMYSLOWILEM ZE MY SIE ZAWSZE O 19 SPOTYKALI. nie wiem co mi sie z ta 18 ubzduralo...

WIEC JAK PANY 18 CZY 19?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.