Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co z rybami?? Jedziemy? Może pojade ze starym. A w czwartek mnie nie będzie bo w Legnicy muszę siedzieć...

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

1.06 TO JEST PIATEK :grin:

z rybami nie wiem jeszcze... srednio mi pasuje... miejsce klepniete na 100%... stary moj sie zarzeka ze jedzie

zobaczymy...

Opublikowano

To chyba musze wolne sobie załatwic na sobote ;)

Opublikowano

ja na ogródkach??? pierwsze słysze:)

Opublikowano
  • Autor

Odrazu mowie zeby nie bylo ze o browar-spocie bylo na tyle wczesniej wiadomo ze nie toleruje usprawiedliwien typu nie moge bo sratatatata

Kogo nie bedzie ten dostaje klatwe prezesa :polew:

kazdemu kto bedzie na browar-spocie bedzie musial umyc auto :decayed:

Opublikowano

ja z lewanem będe na 100 % czopi a ty?;'P

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

tyle , że idziemy do pracy w sobote na 7 rano i nie ma opcji zalatwić wolne neistety

Opublikowano
  • Autor

Koko loko piwko spoko jedno dwa trzy cztery i do domku .... tez mam w sobote na 9 do pracy wiec spotykamy sie by pogadac a nie sie uchlac :decayed:

ZBIORKA W TEN PIATEK GODZINA 19 PLAC RATUSZOWY POD NEPTUNEM

Opublikowano

Panowie a moze przełóżmy piwko na nastepny week?? Pogoda nie zacheca na siedzenie na ogródkach. Co Wy na to?? Powiem szczerze, że za bardzo mi nie pasuje też dzisiaj:(

Opublikowano
  • Autor

He he przyszly tydzien odpada bankowo przynajmniej dla mnie... albo dzisiaj albo du..pa i wcale.... tyle wczesniej bylo krzyczane trzeba bylo sobie zaplanowac ;)

Opublikowano

no qrde nic mi tu8taj nie zmienaic ....ja z Lewanem lece ...do odciecia i do domu;P

Opublikowano
  • Autor

Ja z Burus2-em bede na 99% nikt nikomu pod parasolem siedziec nie karze :polew:

---------- Post dopisany 02-06-2012 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2012 at 16:46 ----------

hehe smiechowo bylo wczoraj :banan: a Raker i DUdziu podpadziocha :facepalm:

Opublikowano

a no....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no i w końcu na rybki, miłego weekendu chopaki

---------- Post dopisany 19-06-2012 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2012 at 13:23 ----------

będzie jakiś spot czy co bo tu sandałem daje

Opublikowano
  • Autor

sandalem daje bo nic nie piszesz :grin::decayed: spot pod Twoim domem mozemy zrobic jak chcesz :polew:

Opublikowano

no panowie coś mozemy zrobic;P

Opublikowano

Mozna cos pomyslec,o ile odpuscicie mi karne mycie aut:D

Opublikowano

obecnie to mozecie zrobić mi jakiś balkonik w kolorze auta bo jak mi nie jeblo w placach w sobote tak do dzisiaj leze... Jak złoże te puzzle z kręgów to z checia przybęde na spota :)

Opublikowano
  • Autor

w placach CI jeblo? :decayed: daj obuszek jakis to Ci te kregulce naprostuje :jerk:

kiedys slyszalem ze na garbienie sie to jakis pajaczek sie na plecy zakladalo podobno :polew: ale nie wiem czy pomoze :naughty:

Opublikowano

gorset;P eheh

Opublikowano

kurcze zlot emeryta i rencisty zrobimy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.