Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe jak będzie lało to mnie tam nie będzie :decayed:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 201,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mnie pewnie tyz nie :naughty:

Opublikowano

Piony Panowie:) powracali wszyscy juz z urlopów??? ja sezona wyjazdów zakończyłem:) jestem na miejscu więc na spocik sie pisze i na grila też a nawet na rybki chociaż ku...ca mnie bierze jak mam z batem stac:0 to co kiedy spotkanko???

Opublikowano
  • Autor

lozesz motyla noga Dudziu sie pojawil :decayed: nie moze byc

Najpierw zanim spot jakis to trzeba by zwerbowac paru entuzjastow CCCO :kox:

Opublikowano

jestem jestem:):):) spotkac sie i pogadac np w piatek wieczorkiem na mercurym:) ???

Opublikowano
  • Autor

He he my z burkiem to sie widzimy codzien prawie... mozna podjechac na mercurego ale jak chcesz to u burka tez spotkania bywaja :decayed:

ostatnio Dogass byl na chwile :kox:

Opublikowano

no daleko jeżdzić nie musze zczłapie sie w kapciach strzelimy po browarku, chyba że dudziu po jednym nie jeżdzisz, bo arek nie wyznaje tej zasady :grin:

Opublikowano

Ja tez bym sie pisał na jakiś spocik ale najlepiej wieczorem tj kolo 20 i jakbym wiedział tydzień wczesniej zebym przy okazji jakiś klientow zrobił. Rybki, grill, garaż Burka czy nawet pod mostem - byle gdzie ale można mnie liczyc :)

Opublikowano
  • Autor

uaaa normalnie szalenstwo widze ze sie ekipa pobudzila :banan::polew:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

za taki projekt to bym sie chwycil... audi coupe b2 2.2 turbo (2589366768) - motoAllegro

---------- Post dopisany 13-09-2012 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2012 at 13:28 ----------

PANY JAKIS SPOT W PIATEK NASTEPNY? TJ 21.09 o 19????????/

Opublikowano

jak dla mnie pasuje piatek:)

Opublikowano
  • Autor

No to git was dwoch ja i burek to czterech moze dogas i dudziu to by bylo 6... porozsylam info jeszcze i bedzie moze z 10 maszyn ;P

Opublikowano

melduje obecność w piątek:)

Opublikowano

Ja nie obiecuje że będę... ale nie wykluczone :)

Opublikowano
  • Autor

NOOOO i cos sie zaczyna krecic w tym cyrku :grin::decayed::jerk:

PANY jutro tj 21.09.2012r. godzina 19 spotkanie na parkingu przy sudeckiej obok hotelu mercury :decayed:

NA spotkaniu opracujemy koncepcje pozniejszego browara juz bez pojazdow wiec zarezerwowac sobie wieczor :kox::naughty:

OBECNOSC OBOWIAZKOWA

Opublikowano

Witam Wszystkich :) Milo widziec, ze w Jeleniej cos sie dzieje. Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem A4 i mam nadzieje ze niedlugo tez sie pojawie na jakims spocie.

Opublikowano
  • Autor

WItamy kolego wpadnij w piatek chociaz na chwile :naughty:

Opublikowano

Bardzo chetnie, ale niestety pracuje do 20:30

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
:banan::banan::banan::banan::banan:
Opublikowano
  • Autor
:banan: bananiarz :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.