Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja w tym roku zaplacilem za OC/AC/NW 1050 PLN :decayed: i nie w zadnym MTU/PTU :wink4:

Ciekawe jaki pakiet i gdzie ? :naughty:

Opublikowano

VIP A4 KLUB :polew: :polew:

Opublikowano

a ja w tym roku zaplacilem za OC/AC/NW 1050 PLN :decayed: i nie w zadnym MTU/PTU :wink4:

Ciekawe jaki pakiet i gdzie ? :naughty:

Compensa

Opublikowano

a ja w tym roku zaplacilem za OC/AC/NW 1050 PLN :decayed: i nie w zadnym MTU/PTU :wink4:

Ciekawe jaki pakiet i gdzie ? :naughty:

Compensa

Za pół roku ? :naughty:

~ Ja też mam w Compensie. Full pakiet, bez amortyzacji i bez części zamiennych, tylko Ori.

= jak płacisz tam 900zł rocznie to w przyszłym roku uderzam do Ciebie :kox::D

Opublikowano

mi w compensie powiedzieli duzo za duzo za S4, znalazlem inna firme i mam 450 :naughty:

Opublikowano

mi w compensie powiedzieli duzo za duzo za S4, znalazlem inna firme i mam 450 :naughty:

OC/AC ? - a pokaż OWU :naughty:

Opublikowano

samo OC, musze zakonczyc najpierw poprzednie ubezpieczenie bylego wlasciciela i wtedy wykupie sobie nowe

Opublikowano

a ja w tym roku zaplacilem za OC/AC/NW 1050 PLN :decayed: i nie w zadnym MTU/PTU :wink4:

Ciekawe jaki pakiet i gdzie ? :naughty:

Compensa

Za pół roku ? :naughty:

~ Ja też mam w Compensie. Full pakiet, bez amortyzacji i bez części zamiennych, tylko Ori.

= jak płacisz tam 900zł rocznie to w przyszłym roku uderzam do Ciebie :kox::D

Nie, 1050PLN za caly rok, rozlozone na 2 raty :) moge wyslac Ci skana :kox:

Skonczmy moze ten OT :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Auto już w warsztacie..

21143647.jpg

Opublikowano

Tylko tyle?

Na kolach sie nie da jechac?

Opublikowano

Kolo przestawione... cos sie pewnei zgielo, zwrotnica, wahacz, ch*j wie.

btw - bajk, ogarniaj fure szybko... bo 16.01 Nowe Miasto :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

16 jestem w Paryżu - jeśli bym miał możliwość jechać to NMnP to bym pojechał.. :naughty:

Opublikowano

16 jestem w Paryżu

A gdzie Ty tam chcesz upalac? Na Polach Elizejskich? :polew:

Opublikowano

bajk

Co tam z Twoją kierą bo kawałek skóry czeka na Ciebie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

bajk

Co tam z Twoją kierą bo kawałek skóry czeka na Ciebie :mysli:

Hm.. póki co mam inne zmartwienia :kwasny: Możesz spokojnie zrobić komuś innemu - ja pójdę jednak w alcantarę :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 13:02_________________________________________________

16 jestem w Paryżu

A gdzie Ty tam chcesz upalac? Na Polach Elizejskich? :polew:

Nic tam upalać nie będę :gwizdanie:

Opublikowano

m.. póki co mam inne zmartwienia :kwasny: Możesz spokojnie zrobić komuś innemu - ja pójdę jednak w alcantarę :gwizdanie

To można było napisać PW :wink4:

Opublikowano
  • Autor

m.. póki co mam inne zmartwienia :kwasny: Możesz spokojnie zrobić komuś innemu - ja pójdę jednak w alcantarę :gwizdanie

To można było napisać PW :wink4:

Hm, nie będę ukrywał - wypadło mi to z głowy totalnie - wielkie sorry, mam nadzieję, że nie jest do dla Ciebie dużym problemem ;(

Opublikowano

Pełen luz Zią :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pełen luz Zią :wink4:

:drinks:

Opublikowano

NMnP jest 16.01? w czwartek?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.