Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o rzeczoznawcy z MTU? :kox::polew: :polew:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:52_________________________________________________OZ Ultraleggera Black 8x18 ET35 zamówione :kox::radocha:

Teraz tylko jeszcze żebym miał na co je założyć.

:slina::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup i mi :gwizdanie:

Tobie mogę sprzedać MAM7 :kox::naughty:

w jakim rozmiarze je masz? :cool1:

Również w 18x8 ET35 (ET na oko - wyglądają jak 35).

Jak dojdą OZ'ki to wezmę się za kwestię sprzedaży MAM7 - wtedy będzie wiadomo co i jak :decayed:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:51_________________________________________________

wyprzedziłes mnie :confused4:

:)

też czarne wciągasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej srebrne, lub srebrne + pomalowane w ciemny grafit;) czarne raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup i mi :gwizdanie:

Tobie mogę sprzedać MAM7 :kox::naughty:

w jakim rozmiarze je masz? :cool1:

Również w 18x8 ET35 (ET na oko - wyglądają jak 35).

Jak dojdą OZ'ki to wezmę się za kwestię sprzedaży MAM7 - wtedy będzie wiadomo co i jak :decayed:

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:51_________________________________________________

wyprzedziłes mnie :confused4:

:)

też czarne wciągasz?

bo się właśnie zastawiam czy rozmiar mniej nie zejść przez te nasze drogi :kwasny:

A OZ miazga :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk ty sprzewdajesz te co jeździłeś na nich jak kupiłeś czy inne?

Te na których jeździłem po kupnie. Ani trochę mi się one nie podobają, więc najlepsze co mogę z nimi zrobić to sprzedać.. :evil:

bo się właśnie zastawiam czy rozmiar mniej nie zejść przez te nasze drogi :kwasny:

A OZ miazga :good:

19 to przesada na nasze drogi - 18 jest idealnym wyjściem - nie ma tragedii jeśli chodzi o wygląd, a i po dziurach da się pojechać..

Co do OZ - to co mnie w nich najbardziej "jara" to ich waga :cool1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk ty sprzewdajesz te co jeździłeś na nich jak kupiłeś czy inne?

Te na których jeździłem po kupnie. Ani trochę mi się one nie podobają, więc najlepsze co mogę z nimi zrobić to sprzedać.. :evil:

bo się właśnie zastawiam czy rozmiar mniej nie zejść przez te nasze drogi :kwasny:

A OZ miazga :good:

19 to przesada na nasze drogi - 18 jest idealnym wyjściem - nie ma tragedii jeśli chodzi o wygląd, a i po dziurach da się pojechać..

Co do OZ - to co mnie w nich najbardziej "jara" to ich waga :cool1::kox:

moja 19 około 18kg :bag:

BTW: możesz skrobnąć pw z szacowaną ceną za MAM`y?? razem z gumami jak są na sprzedaż oczywiście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy zostają. Fele bez gum będę chciał sprzedać za jakieś 1100 - jeden rant jest jeszcze do wyprostowania przed sprzedażą, chociaż pomimo jego skrzywienia felga jest prosta i nic nie bije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy zostają. Fele bez gum będę chciał sprzedać za jakieś 1100 - jeden rant jest jeszcze do wyprostowania przed sprzedażą, chociaż pomimo jego skrzywienia felga jest prosta i nic nie bije.

więc kiedy będziesz sprzedawał?? Chętnie je wezmę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy zostają. Fele bez gum będę chciał sprzedać za jakieś 1100 - jeden rant jest jeszcze do wyprostowania przed sprzedażą, chociaż pomimo jego skrzywienia felga jest prosta i nic nie bije.

więc kiedy będziesz sprzedawał?? Chętnie je wezmę :good:

Jeśli chcesz na szybko to mogę i jutro.. Jeśli nie to powiedzmy koło 10-20 lutego jak dojadą OZ'ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy zostają. Fele bez gum będę chciał sprzedać za jakieś 1100 - jeden rant jest jeszcze do wyprostowania przed sprzedażą, chociaż pomimo jego skrzywienia felga jest prosta i nic nie bije.

więc kiedy będziesz sprzedawał?? Chętnie je wezmę :good:

Jeśli chcesz na szybko to mogę i jutro.. Jeśli nie to powiedzmy koło 10-20 lutego jak dojadą OZ'ki.

nie teraz nie bo musze jeszcze opchnąć swoje 19 ale już chyba mam kupca także się nie długo odezwę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż zdjęcia felg... :) tego uszkodzenia

spoko - jak tylko znajdę trochę chęci, żeby wyciągać fele :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest najcieńszy dystans z pierścieniem centrującym do B7? 8mm czy 10mm?

15mm

chyba, ze chcesz za 4 dystanse zaplacic 900PLN to H&R robi 12mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest najcieńszy dystans z pierścieniem centrującym do B7? 8mm czy 10mm?

15mm

chyba, ze chcesz za 4 dystanse zaplacic 900PLN to H&R robi 12mm.

a nie ma 10mm z pierścieniem? bo bez pierścienia to sobie lepiej dać sposób chyba?

no to d*pa zbita... bo mam ET 43 + 12mm to ET31... czyli obcieram o nadkole przy szerokości 8X18?

bajk sorry za OT. to było ostatnie pytanie nie dotycące twojego auta tutaj :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ET35 bedziesz juz czasem ocieral na 1BE/1BV. Przy ET31 na pewno.

Zreszta... to zalezy tez od zawiasu, a Ty masz krotszy skok amora niz seria, wiec nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ET35 bedziesz juz czasem ocieral na 1BE/1BV. Przy ET31 na pewno.

Zreszta... to zalezy tez od zawiasu, a Ty masz krotszy skok amora niz seria, wiec nie wiem.

skok krótszy ale opona jest na starcie bardziej schowana. Z tyłu mniejszy problem, bo os jest węższa...ciekawe o ile mm jest węższa niż z przodu.

czyli nie ma bata, jak chce nie obcierac to musze kupić nie oryginalne felgi od Audi... :wallbash: :wallbash:

mam nadziej eże ktoś wyprodukuje 8mm z dystansem centrującym kiedyś...no max 10mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie produkuje, bo nie da sie ich wyprodukowac :cool1:

jak Ty chcesz miec dystans 8mm z pierscieniem skoro sama piasta ma 10mm? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fury ciągle nie ma, ale zaraz chyba wciągnę upgrade pompy paliwa :naughty: w ramach przygotowania do BT :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...