Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom :kox:

bajk, Nosb ma za 1700zł heble na przód 6-tloczkowe 345mm :gwizdanie: Robimy dil w nastepnym tygodniu?? :naughty:

Planuję iść w 330 na 6 tłoczkach - niby rozmiar ten sam co jest, ale jednak przy 6 tłoczkach różnica będzie duuuża.

Nie chcę w zimie jeździć na 18, więc 345 odpada..

Myślę, że jest szansa na to, żeby coś działać.. Podskoczysz do mnie po nie?

No mogę przyjechac nie ma problemu :good: Tylko bys mi wyslal foto jak ten rant w jednej jest uszkodzony... Nawet w sobote moglbym bo mam cala wolna :naughty:

Opublikowano
  • Autor

W weekend jestem na śląsku.. W przyszłym tygodniu się weźmiemy za tę kwestię..

Opublikowano

NOSB masz linka do tych hamulcy co piszesz?

@bajk 345mm wchodzi w 17 cali felge.

Opublikowano

@bajk 345mm wchodzi w 17 cali felge.

naczytales sie juz tony postow, a nadal nie wiesz, ze zaciski, o ktorych mowimy nie wchodza pod 17".

Opublikowano

Widac nie jestem tak inteligentny jak Ty, w moim wieku już pamięć szfankuje :polew: :polew:

zrozumiełem że jest mowa o zacisku jak w S4 + 345mm...ale fakt sześć tłoczków to nie S4 ;) tak to jest jak się czyta na szybko

Opublikowano

zrozumiełem że jest mowa o zacisku jak w S4 + 345mm...ale fakt sześć tłoczków to nie S4 ;)

no nie S4 :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

wszystko już zaakceptowane, jeśli nic się nie wydarzy nowego to dzisiaj odbieram :thumbup: :thumbup: :dance: :dance: :thumbup: :thumbup: :dance: :cwaniak1: :sex::zemdlal::JC_fan::travolta::radocha:

Opublikowano

Z tej okazji będzie but do odcinki na zimnym silniku :decayed: graty :wink4::good:

Opublikowano

Kooźwa to dzisiaj pijesz jak w sylwestra :polew: :polew:

W końcu .... kierę już obszyłeś ?

Opublikowano

Z tej okazji będzie but do odcinki na zimnym silniku :decayed: graty :wink4::good:

spod samej bramy serwisu z dymkiem z 4 kół... :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kooźwa to dzisiaj pijesz jak w sylwestra :polew: :polew:

W końcu .... kierę już obszyłeś ?

wysłałem dopiero w poniedziałek do obszycia - mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie :good:

Z tej okazji będzie but do odcinki na zimnym silniku :decayed: graty :wink4::good:

Odcinkę mam na 7200 więc dobrze by się to nie skończyło :naughty:

Opublikowano

Kooźwa to dzisiaj pijesz jak w sylwestra :polew: :polew:

W końcu .... kierę już obszyłeś ?

wysłałem dopiero w poniedziałek do obszycia - mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie :good:

To jak zamierzasz z aso wyjechać :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

PaGMevWp1oY


:cool1:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

a tak na poważnie to mam dwie :wink4:

Opublikowano

Bajk... ale to nie ty tak będziesz wyjeżdzał, a ten facet to serwisant któy wyprowadzi ci samochó przed salon żeby go pokazać i wreczy... "klucz-yki" do auta :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

odebrane :paker:

Opublikowano

to teraz wpadaj na spota i Lukasz oceni jak mocno spierdolili malowanie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spoko, póki co pojawił się kolejny problem - wczoraj za częstochową padła mi cewka najprawdopodobniej i do kato dojechałem na lawecie :decayed: nacieszyłem się :naughty:

Opublikowano

w a4 padła ci cewka?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.