Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ringi bedo? :kox:

Opublikowano
  • Autor

oj przestań Ty żartownisiu :bicz::takiego::decayed:

Opublikowano

Dawno nic nie modzone było, a jeszcze tyle przede mną...

Zamówiłem dzisiaj nowe żarniki, LED'y do DRL oraz kierunki bezbarwne - trzeba na dniach wywalić pomarańcz i pomalować lampy w środku, żeby to jakoś wyglądało.. :naughty:

A ledy jakie chcesz w DRL wsadzać ? masz coś na oku ?

Opublikowano

Bierz wydech od Thom4sa :)

Opublikowano
  • Autor

gdzie co jak?

Opublikowano
  • Autor

hm.. zastanawiam się, czy by servotronic'a nie wywalić, żeby mi nie zmieniał siły z jaką trzeba kręcić kierą :mysli:

Opublikowano

ooo... masz servotronic? jak sie z tym jezdzi?

Opublikowano

hm.. zastanawiam się, czy by servotronic'a nie wywalić, żeby mi nie zmieniał siły z jaką trzeba kręcić kierą :mysli:

jak dla mnie servotronic to dobra sprawa, gdyż w poprzedniej B7 nie miałem servotronic-a ,a przy jeździe 200km/h to się przydaje :)

Opublikowano
  • Autor

dla mnie brakuje precyzji w kierowaniu przez servotronic - w sumie mod polega na odpięciu jednego modułu i już. odepnę i zobaczę jak się będzie jeździć bez.. :decayed:

Opublikowano

dla mnie brakuje precyzji w kierowaniu przez servotronic - w sumie mod polega na odpięciu jednego modułu i już. odepnę i zobaczę jak się będzie jeździć bez.. :decayed:

no to odepnij moduł i testuj, tylko nie przy 50km/h bo to nic nie da :D najlepiej żeby było szybko i żeby był boczny wiatr w obydwu przypadkach to wtedy poczujesz jaka jest różnica

Opublikowano
  • Autor

dla mnie brakuje precyzji w kierowaniu przez servotronic - w sumie mod polega na odpięciu jednego modułu i już. odepnę i zobaczę jak się będzie jeździć bez.. :decayed:

no to odepnij moduł i testuj, tylko nie przy 50km/h bo to nic nie da :D najlepiej żeby było szybko i żeby był boczny wiatr w obydwu przypadkach to wtedy poczujesz jaka jest różnica

przecież największa różnica będzie zauważalna właśnie przy mniejszych prędkościach.. [br]

Opublikowano

No i wyciął, a tak fajnie brzmiało. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

rozmyśliłem się :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 09:41_________________________________________________tak ogólnie to wrzucę OZ'ki, pomaluję lampy z przodu, wrzucę stabilizatory H&R i zostawię audi w spokoju chyba.. chciałbym kupić jakieś EVO 6 do upalania, ale czas pokaże :gwizdanie:

Opublikowano

rozmyśliłem się :polew:

:doh1:

tak ogólnie to wrzucę OZ'ki, pomaluję lampy z przodu, wrzucę stabilizatory H&R i zostawię audi w spokoju chyba..

leszczyk :naughty::decayed:

Opublikowano

łeeeeee... mięczak... :polew:

Opublikowano
  • Autor

swoją drogą przed zimą mówiłem, że do wiosny nic nie rezam.. :cool1:

Opublikowano

czyli big turbo na lato?

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.