Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ustawimy się na jakiejś stacji przy aleji krakowskiej.. :gwizdanie:

Opublikowano

niezła locha :gwizdanie:

Opublikowano

i w zestawie taniej :kox:

Do dieslii nie robią takich zestawów, why :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

i w zestawie taniej :kox:

Do dieslii nie robią takich zestawów, why :wallbash: :wallbash:

bo diesel to diesel :rolleyes:

Opublikowano

Łomatko, a co to :kox: ciekawe czy naprawdę daje taki koks jak w opisie :mysli: jeśli tak to nawet był bym w stanie wyłożyć te pieniądze :decayed:

PS bajk kierownica wyszła :kox: :kox: :kox: w realu na pewno jeszcze większy koksik :naughty:

Opublikowano

jakieś dziwne ceny maja

nowe k03 za 1800zl gdzie w polsce regeneracja 1500[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:26_________________________________________________albo to

http://allegro.pl/zestaw-turbo-greddy-1-8t-audi-vw-seat-tuning-hks-i1471092098.html

Opublikowano

zestaw turbo od greedy to:kox:

mój brat ma zestaw greedy w Maździe :)

Opublikowano

hehe..jakby taką loche wożyc do 3.0 TDi... to by był koks (oczywiście jakby takowa istniała dla diesla).

Opublikowano
  • Autor

weźcie mnie nie nakręcajcie na turbo - przecież miałem nie modzić już i zbierać na drugie auto :decayed:

Opublikowano

zestaw turbo od greedy to :kox:

mój brat ma zestaw greedy w Maździe :)

Napisz coś więcej :naughty:

Opublikowano

weźcie mnie nie nakręcajcie na turbo - przecież miałem nie modzić już i zbierać na drugie auto :decayed:

to zbieraj, zbieraj

ja tylko pokazuje jakie fajne rzeczy sprzedaja na allegro

p&p

wszystko w zestawie

srylion koni byś miał

PIXI na parkingu by ci zalozył

byłbys najszybszy w miescie

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jak to turbo wstawałoby w 2.0TFSI :gwizdanie:

trzeba by dodać jeszcze wtryskiwacze, pompę wysokiego ciśnienia, wydech, sprzęgło oraz fmic i można by trochę pewnie pojeździć.. chociaż jeśli tutaj potencjał na 650 na silniku to można od razu doliczyć zakucie silnika :wink4:

Opublikowano

Ty zrób 400 bez kucia i tez starczy :)...

Opublikowano

ciekawe jak to turbo wstawałoby w 2.0TFSI :gwizdanie:

trzeba by dodać jeszcze wtryskiwacze, pompę wysokiego ciśnienia, wydech, sprzęgło oraz fmic i można by trochę pewnie pojeździć.. chociaż jeśli tutaj potencjał na 650 na silniku to można od razu doliczyć zakucie silnika :wink4:

Poziek by musial podpis usunac :naughty:

BTW da rade wlozyc tfsi do B6? :decayed:

Opublikowano

BTW da rade wlozyc tfsi do B6? :decayed:

bez problemu, ale wez lepiej zmien auto, a nie marzysz :tongue4:

Opublikowano

BTW da rade wlozyc tfsi do B6? :decayed:

bez problemu, ale wez lepiej zmien auto, a nie marzysz :tongue4:

przywiazalem sie :hahaha: Jeszcze z rok b6 musi polatac :wink4:

Sory za OT :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wandej, jak fele - założyłeś? Poka fotki :naughty:

Opublikowano

Wandej, jak fele - założyłeś?

takie podrapane ? :shocked::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.