Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:yeah:
Opublikowano

Wandej, jak fele - założyłeś? Poka fotki :naughty:

:polew: :polew: a jak mam po sniegu na 18` jezdzic?? :decayed: W nastepnym tygodniu ma ponoc puscic zima to zarzuce :naughty:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 11:54_________________________________________________

Wandej, jak fele - założyłeś?

takie podrapane ? :shocked::decayed:

spokojnie beda ogarniete :wink4: Narazie zarzuce zeby zobaczyc jak to wyglada :naughty:

Opublikowano

Nareszcie kierownica wróciła z obszycia - trochę to trwało..

dsc03063a.jpg

dsc03068en.jpg

Na zdjęciach może jakoś specjalnie nie wygląda, ale w realu na prawdę super :good:

Teraz tylko trzeba wyciągnąć swoje rękawice Sparco i jeździć :polew:

hehehe carsdream ?! :naughty::cool1:

Opublikowano

Pomysl, czy srodkow felg nie pomalowac pod kolor auta :)

Bo auto masz granatowe, a srodek felg czarny i to srednio pasuje... a ramiona polerka ;)

Opublikowano
  • Autor

hehehe carsdream ?! :naughty::cool1:

tak

Opublikowano

hehehe carsdream ?! :naughty::cool1:

tak

Widać gołym okiem bo mają robią specyficzną rzecz, której się nie powinno robić na skróty :decayed:

Ogólnie bardzo ładnie wyszło ;)

Opublikowano
  • Autor

jeśli chodzi o jakość wykonania to widać, że mogli się trochę bardziej przyłożyć.. materiał jest trochę słabo spasowany z tyłu, ale tragedii nie ma..

Opublikowano

jeśli chodzi o jakość wykonania to widać, że mogli się trochę bardziej przyłożyć.. materiał jest trochę słabo spasowany z tyłu, ale tragedii nie ma..

Nie przejmuj się tył to tył..tego nie widać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kiera założona, przy okazji pozbyłem się ESP :gwizdanie:

Opublikowano

przy okazji pozbyłem się ESP :gwizdanie:

?

Opublikowano
  • Autor

wymieniłem przy okazji taśmę, moduł i wrzuciłem tempomat.. po skręceniu okazało się, że coś nie halo z czujnikiem położenia kiery.. trzeba będzie się przyjrzeć - o północy już zabrakło energii.. oraz dzięki dominikt1 za pomoc.

Opublikowano

a zrobiliscie kodowanie pelne?

Opublikowano
  • Autor

nie do końca - nie chciał kabel adaptacji zrobić :gwizdanie: chyba muszę VAS'a poszukać :chytry:

Opublikowano

moze cos sie rozpięło jak grzebałeś :mysli:

Opublikowano

nie do końca - nie chciał kabel adaptacji zrobić :gwizdanie: chyba muszę VAS'a poszukać :chytry:

no to masz rozwiazanie :) promien skretu etc.

Opublikowano
  • Autor

obawiam się, że nie pomoże kodowanie - w logowaniu od wartości skrętu kiery nie zmieniały się wartości przy kręceniu, więc albo czujnik j**nięty, albo ma problemy z komunikacją.. chociaż czujnik powinien być ok, ponieważ go nie zmieniałem..

Opublikowano

bajk to na NMnP nie jedziesz?

Fly a ty jedziesz?

a włąsnie jak to Bajk było?...200 za auto za wjazd? czy ile?

Jak tam pojade z ośką to mnie wysmieją...bo pierwsza fałda sniegu... i jestem :)

Opublikowano
  • Autor

Wiesz, brak ESP nie przeszkadza w niczym - wprost przeciwnie. Zobaczę jak będzie z pogodą - przydałoby się trochę więcej śniegu.. Wjazd jest za 200.[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 10:02_________________________________________________O ośkę się nie martw..

Opublikowano

Wiesz, brak ESP nie przeszkadza w niczym - wprost przeciwnie. Zobaczę jak będzie z pogodą - przydałoby się trochę więcej śniegu.. Wjazd jest za 200.[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 10:02_________________________________________________O ośkę się nie martw..

Właśnie licze na to że się śnieg utzyma do niedzieli.. i że tam będzie troche ślisko... bo po suchym to mi szkoda auta katować...

Opublikowano

kiera założona, przy okazji pozbyłem się ESP :gwizdanie:

Poka, poka :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.