Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

PIXI - trochę zjebałem - klosze od środka są brudne - do tego lewa lampa i tak do wymianki przez postojówkę, która zjarała klosz..

turdzi - jakoś trzeba będzie sobie radzić :cool1:

Opublikowano

Nie chciałem nic mówić :polew: , dasz sobie radę :good:

Opublikowano
  • Autor

zdjecied.jpg

poglądowe krzywe zdjęcie z ajfona :wink4:

Opublikowano

ladnie wyglada, czarne lampy pasuja pasuja :) (np. w czarnym B7 mi sie nie widza)

Opublikowano

ladnie wyglada, czarne lampy pasuja pasuja :) (np. w czarnym B7 mi sie nie widza)

Przy czarnym trochę ginie lampa, ale na takim wozie strażackim wyglądają przyzwoicie :good: na tej rsce jest kosa, nawet odbłyśniki walnął w black

blck.jpgblack.jpg

Opublikowano
  • Autor

zastanawiałem się też, czy więcej nie pomalować, jednak wtedy lampy wyglądają już zbytnio "tuningowo" :wink4:

chciałem zachować trochę normalnego wyglądu, żeby nie wyglądały jak jakieś podróbki z ebay'a :decayed:

zapisałem się jutro na kurs zbijający 6 pkt - kilka osób, które miały taka samą sytuację w ten sposób się obroniło - podobno jeśli przed wpisaniem punktów do jakiegoś "ich" systemu zrobię kurs to jest szansa, że nie zabiorą..

trzeba myśleć o CB :decayed:

Opublikowano

albo wolniej jezdzic :)

Opublikowano

Do tego na moim koncie jest już 26 punktów co by oznaczało, że pożegnałem się z prawkiem :gwizdanie

Gdzie stali :decayed:?

Opublikowano

albo wolniej jezdzic :)

to chyba najlepsza rada, szczegolnie na trasach, ktorych sie nie zna :) - wtedy nawet CB nie pomoze...

Opublikowano
  • Autor

Do tego na moim koncie jest już 26 punktów co by oznaczało, że pożegnałem się z prawkiem :gwizdanie

Gdzie stali :decayed:?

Gdzieś pomiędzy Warszawą a Grójcem..

Opublikowano

trzeba myśleć o CB :decayed:

JA kupiłem CB po tym jak jadąc na strojenie do Rogala złapali mnie i na następny dzień w drodze powrotnej. W obu przypadkach byłoby 8pkt i 400zł. Na szczęście trafiłem na miłych policjantów i skończyło się w obu przypadkach na 100zł "bez pisania". :naughty:

Opublikowano

srebrny z czrnym w środku wygląda nieźle... może sobei siekne ;)

Opublikowano

ladnie wyglada, czarne lampy pasuja pasuja :) (np. w czarnym B7 mi sie nie widza)

dzięki :decayed:

Opublikowano

trzeba myśleć o CB :decayed:

JA kupiłem CB po tym jak jadąc na strojenie do Rogala złapali mnie i na następny dzień w drodze powrotnej. W obu przypadkach byłoby 8pkt i 400zł. Na szczęście trafiłem na miłych policjantów i skończyło się w obu przypadkach na 100zł "bez pisania". :naughty:

Ja własnie dostałem wezwanie na rozprawę :D

Opublikowano

ja po ostatnim mandacie kupiłem odrazu CB... już mi się zwróciło dwukrotnie ;)

Opublikowano
  • Autor
dsc_0305.jpg
Opublikowano

lusterka kupiłes :D

Opublikowano
  • Autor

cicho :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:07_________________________________________________muszę te listwy w końcu okleić, ponieważ strasznie szpecą :angry:

Opublikowano

no to git będą pasowały do spoilera :D

Opublikowano
  • Autor

nom, powinno być dobrze :kox: w środę powinny być na aucie..[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:19_________________________________________________https://picasaweb.google.com/105521599594904713790/NMNP#

album z niedzieli.. ponad 40 zdjęć..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.