Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

3 :cwaniak1: :ssij:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:57_________________________________________________Skończyły mi się klocki z przodu - została podjęta decyzja o wymianie hamulców na 6 tłoczków Brembo 345 :kox: :kox: :hahaha:

:naughty:

Ja Ci radze najpierw przymierzyc OZ u mnie, czy wejda na zaciski :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gadałem z Sid'em - zakładał je na taką samą felgę i luzik.. [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 11:01_________________________________________________Aczkolwiek w sumie może lepiej sprawdzić :wink4:

Opublikowano

Wszystko zalezy od auta... np. w B5 wchozda AVUSy na te zaciski, a u mnie brakuje 5mm.

Ten Twoj MAM 18" tez mi nie wszedl mimo ET35 :blink:

Opublikowano
  • Autor

Lepiej dmuchać na zimne - będziesz miał czas w weekend?

Swoją drogą ile krzyczeć za swoje hamulce po zdjęciu?

Opublikowano

Wpadaj w niedziele, mam garaz :)

Opublikowano
  • Autor

Ok, będę się odzywał :wink4:

Opublikowano

bajk to daj znać jak ci poszła przymiarka na brembo z twoimi kołami... ciekaw jestem... i jak będziesz ściągał to daj znać jaki masz rozmiar felgi dokładny.

Opublikowano

...i znowu nie czytasz :decayed: - on bedzie przymierzal OZ. 17" S-line nie wejda na te zaciski, tylko 18" z malym ET.

Opublikowano

Lepiej dmuchać na zimne - będziesz miał czas w weekend?

Swoją drogą ile krzyczeć za swoje hamulce po zdjęciu?

A Co Ty masz teraz ?

Opublikowano
  • Autor

Lepiej dmuchać na zimne - będziesz miał czas w weekend?

Swoją drogą ile krzyczeć za swoje hamulce po zdjęciu?

A Co Ty masz teraz ?

No seryjne 321..

Opublikowano

Lepiej dmuchać na zimne - będziesz miał czas w weekend?

Swoją drogą ile krzyczeć za swoje hamulce po zdjęciu?

A Co Ty masz teraz ?

No seryjne 321..

Myślałem, że zmieniałeś w między czasie...

Biorę :good::)

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie znasz ceny :decayed:

Opublikowano

Jeszcze nie znasz ceny :decayed:

a jakaś będzie? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Muszę zrobić rozeznanie - zdejmę je, porobię zdjęcia i będziemy myśleć.. :wink4:

Nowe hamulce powinienem mieć najwcześniej pod koniec przyszłego tygodnia.. aczkolwiek zapewne będzie to na początku kolejnego.. :tongue4:

Opublikowano

Muszę zrobić rozeznanie - zdejmę je, porobię zdjęcia i będziemy myśleć.. :wink4:

Nowe hamulce powinienem mieć najwcześniej pod koniec przyszłego tygodnia.. aczkolwiek zapewne będzie to na początku kolejnego.. :tongue4:

Nad czym będziesz myślał ? :) Wiem jak wygląda zacisk więc zdjęć nie potrzebuję.

Mi się nie spieszy, więc luz z mojej strony.

Opublikowano
  • Autor

Spoko, jesteś pierwszy na liście jak coś.. :gwizdanie:

Opublikowano

Spoko, jesteś pierwszy na liście jak coś.. :gwizdanie:

:polew: Ok.

Opublikowano

Kolejka jak za komuny w sklepie ... :gwizdanie:

Sąsiad na pewno 321 masz przód :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

321 albo 320 :decayed:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:53_________________________________________________Felgi założone - pojadę później na myjnie i zrobię jakieś fotki. Ogólnie szału nie ma - auto za wysoko stoi - trzeba gwint kupować :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.