Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma słońca - nie ma zdjęć :tongue4:

Zdjęcia daj jak będzie ładnie za oknem, bo zaraz będzie że słabo wyszło :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

nie ma słońca - nie ma zdjęć :tongue4:

Zdjęcia daj jak będzie ładnie za oknem, bo zaraz będzie że słabo wyszło :przebiegly:

o to chodzi właśnie..

ale co dokłądnie robiłeś i jaki koszt ???

zastanawiam sie nad dachem u mnie i nawet przed chwila wysłałem im zapytanie na maila

listwy wokół okien + chrom przy klapie od bagażnika - 470 PLN..

uważaj tylko, żeby Ci esy nie upalali :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

sprzęgło było już na wykończeniu.. ale jeszcze spokojnie bym mógł na tym długo jeździć, a tak muszę w przyszłym tygodniu już zmienić - mam nadzieję, że dojeżdżę :kwasny:

Opublikowano

Fura KOX :kox: :kox: :kox:

Ale h*je z tych oklejaczy :decayed::thumbdown:

Opublikowano

sprzęgło było już na wykończeniu.. ale jeszcze spokojnie bym mógł na tym długo jeździć, a tak muszę w przyszłym tygodniu już zmienić - mam nadzieję, że dojeżdżę :kwasny:

Trzeba było stać i pilnować a nie doopy w MCDonaldzie wyrywać :decayed:

Opublikowano

nogi z d*py bym powyrywał i spalił ten cały zakład :thumbdown:

Opublikowano

nie będzie :wink4:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 13:17_________________________________________________

Odstawiłem rano samochód na oklejenie - ciekawy jestem efektu :wink4:

poupalaja najpierw do 12, okleja na szybko i odbior :kox:

i wykrakałeś - ledwo co wróciłem do domu - sprzęgło mi wykończyli totalnie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://anmar4x4.pl :angry:

Ty mowisz powaznie ?

Opublikowano
  • Autor

Niestety tak..

Opublikowano

470 zł za kawałek folii mi całe lupo na czarny mat chcieli okleić za 1500 zł :D

Opublikowano
  • Autor

na samo oklejenie nie narzekam :gwizdanie:

Opublikowano

a dzwoniłeś do nich w tej sprawie??

Opublikowano
  • Autor

tak, ale się wypierają - "tylko do garażu wjeżdżaliśmy" :wink4:

nie będę z nimi się woził - i tak sprzęgło było na wykończeniu - denerwuje tylko to, że nawet świnie nie umieją się przyznać..

we wtorek sprzęgło leci do radzikowskiego - odpuszczam sobie clutch mastersa..

co do hamulców - zostaje seria. w sumie projekt skończony - chce ktoś kupić? :wink4::polew:

Opublikowano

kurfa... zartowalem sobie (pamietajac jak oniakowi upalali bryke w aso kiedys, czy pozkowi, a swoja droga - Tobie chyba tez w VTG, nie?)

...a tu takie kwiatki :blink:

sprawdziles km na liczniku?

Opublikowano
  • Autor

mi w VTG ujebali zwrotnice przy odkręcaniu, później złożyli i oddali samochód .. upalali też - spalanie średnie było z 30 jak wsiadłem do samochodu..

weź zostaw gdzieś samochód :kwasny:

Opublikowano

weź zostaw gdzieś samochód :kwasny:

Masz rację . Mi nabili 20km i ściemniali że tylko na kanał wjechała z parkingu. To było 100m. Fajny samochodzik , podoba mi się. Ta folię w miarę dobrze Ci zrobili ? :hi:

Opublikowano
  • Autor

weź zostaw gdzieś samochód :kwasny:

Masz rację . Mi nabili 20km i ściemniali że tylko na kanał wjechała z parkingu. To było 100m. Fajny samochodzik , podoba mi się. Ta folię w miarę dobrze Ci zrobili ? :hi:

dobrze :wink4: jak się pojawi trochę słońca to zrobię fotki..

Opublikowano

Artur, myślałem, że sobie jaja robisz z tym sprzęgłem :confused4: a tu taki bigos :shocked: spisywałeś stan licznika, ja zawsze walę fotę zegarów jak gdzieś auto zostawiam.

Opublikowano
  • Autor

dobrze się z nimi rozmawiało z rana i zapomniałem nawet spojrzeć na licznik - w sumie teraz chyba zawsze będę robił zdjęcie.. :disgust:

Opublikowano

tak to najlepsze z włączonym datownikiem i zegarkiem... ja tak robie od dawna...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.