Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wciągnąłem dzisiaj klocki ceramiczne ate na przód i tył - zobaczymy co to warte :rolleyes:

to nie zmieniasz w koncu hebli?

nie - jednak zrezygnowałem :wink4:

Opublikowano

bajk to Twoja furka wczoraj stała pod factory? :mysli::wink4:

Opublikowano
  • Autor

bajk to Twoja furka wczoraj stała pod factory? :mysli::wink4:

raczej nie - chyba, że już jej nie ma w garażu ;>

Opublikowano

raczej nie - chyba, że już jej nie ma w garażu ;>

hehe bo siakieś takie s-line czerwone i sympatyczne stało wczoraj :wink4:

Opublikowano

A gdzie te foty oklejonych chromów :D ??

Opublikowano
  • Autor

nie ma :naughty:

Opublikowano

nie piardol, wrzucaj :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

bajk do roboty...Słońce dzis masz... nie ściemniaj nam tutaj że to czy tamto ;p

Opublikowano

Masa ludzi czeka na nie :gwizdanie: (pressing) :evil:

Opublikowano
  • Autor

dopiero w czwartek będzie myty przed wyjazdem do bukowiny :gwizdanie:

Opublikowano

to Ty tak rzadko myjesz auto ?! :shocked:

myslalem, ze codziennie... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

w ten weekend wyjątkowo nie było myte :wallbash::disgust:

Opublikowano

nie martw sie, moje tez nie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

umyłeś je w ogóle od czasu jak się ostatnio widzieliśmy? :wink4:

btw, będzie jednomas od turdziego :gwizdanie:

Opublikowano

umyłeś je w ogóle od czasu jak się ostatnio widzieliśmy? :wink4:

az takim hardkorem nie jestem :decayed: - umylem :)

btw, będzie jednomas od turdziego :gwizdanie:

a on nie byl przypadkiem niezadowolony z niego?

Opublikowano
  • Autor

Strzel sobie zestawik na jednomasie :naughty:

Turdzi mi kiedyś pisał, że ten jednomas, który robił na zamówienie to o kant doope rozbić :confused4:

I mam go dalej.O kant to mozna sobie wsadzic w przypadku 2.0 TDI.Po prostu poziom wibracji tego silnika powoduje ze grzechocze walek atakujacy w skrzyni.W benzynie nie ma wogle tego problemu.

bajk jak chcesz moge ci sprzedac ten jednomas po kosztach bo pasuje do 2.0TFSI.Sprzeglo tez tarcza i docisk sa dokladnie takie same.Radzikowski ci moze nabic fajne okladziny na tarcze i bedziesz mial fajne budzetowe spregielko.

zobaczymy jak się będzie u mnie sprawował..

Opublikowano

No ciekawe, ciekawe :mysli:

Dawaj foty ne perdol :przebiegly:

Opublikowano

zobaczymy jak się będzie u mnie sprawował..

u Ciebie przez ta poduszke skrzyni i tak ostro wibruje - bedzie niewiele wiecej... ale zmiana biegow powinna byc koksik.

jezdzilem sporo TDI na jednomasie - bardzo fajnie sie biegami operuje...

Opublikowano

Strzel sobie zestawik na jednomasie :naughty:

Turdzi mi kiedyś pisał, że ten jednomas, który robił na zamówienie to o kant doope rozbić :confused4:

I mam go dalej.O kant to mozna sobie wsadzic w przypadku 2.0 TDI.Po prostu poziom wibracji tego silnika powoduje ze grzechocze walek atakujacy w skrzyni.W benzynie nie ma wogle tego problemu.

bajk jak chcesz moge ci sprzedac ten jednomas po kosztach bo pasuje do 2.0TFSI.Sprzeglo tez tarcza i docisk sa dokladnie takie same.Radzikowski ci moze nabic fajne okladziny na tarcze i bedziesz mial fajne budzetowe spregielko.

zobaczymy jak się będzie u mnie sprawował..

doszla paczka ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.