Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podobno docisku, który jest w moim sprzęgle on nie rusza.. :no:

pierdu pierdu...często radzik mówił że nie zrobi i i tak robi..

mojego też nie chciał robić..bo pierwszy raz robił ...

Opublikowano

moze fala reklamacji go przytloczyla :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

podobno docisku, który jest w moim sprzęgle on nie rusza.. :no:

pierdu pierdu...często radzik mówił że nie zrobi i i tak robi..

mojego też nie chciał robić..bo pierwszy raz robił ...

wiesz nie będę go namawiał, żeby robił jeśli z jakiegoś powodu nie chce :wink4:

Opublikowano

dawaj foty po oklejeniu :naughty:

Opublikowano

moze fala reklamacji go przytloczyla :gwizdanie:

A może na klubowiczów jest obrażony za falę krytyki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dawaj foty po oklejeniu :naughty:

:polew: :polew: :polew: NIE MA :naughty:

Opublikowano

pewnie wkoorwil sie, ze "zle o nim w internerze piszo" :naughty:

:polew: :polew: :polew: NIE MA :naughty:

kurde... chcialem jako jedyny wykazac jakiekolwiek zainteresowanie Twoja padaczka - ale OK - nie to nie. :dziura:

Opublikowano
  • Autor

:wink4:

auto podobno złożone - drgania niby się nie zwiększyły przez jednomas - po 16 odbiorę to zobaczę :)

Opublikowano

ty zrobisz te zdjęcia wkońcu? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie po co :decayed:

ok trochę potestowałem ten jednomas - tragedii nie ma jeśli chodzi o drgania, na dwójce przy 2000-2200 drga dosyć specyficznie.. jest głośniej w środku, a przy pałowaniu dużo głośniej.. :decayed:

jutro trasa do bukowiny to zobaczymy :kox:

Opublikowano

a jak sie zmienia biegi ?

Opublikowano
  • Autor

hm.. jak by trochę lepiej to pracowało, ale dużej różnicy nie ma.. przez ten dźwięk jest teraz dosyć "sportowo" w środku..

Opublikowano

Czyli wydechu juz nie musisz zakładać, styknie tak jak jest teraz, jeśli chodzi o doznania dźwiękowe :mysli:

Opublikowano

a jak sie zmienia biegi ?

ja nie widzialem roznicy z zmianie biegow , ani twardosci pracy sprzegla ,jadyna roznica to tylko brak oponienia zwiazanego z praca dumasu.

Opublikowano

ja wlasnie o to pytam :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Czyli wydechu juz nie musisz zakładać, styknie tak jak jest teraz, jeśli chodzi o doznania dźwiękowe :mysli:

heheh, w środu na pewno

turdzi u Ciebie też taka duża różnica w odgłosach była?

Opublikowano

Nie , tzn slinik troszke mial inny odglos pracy ale nie jeakos specjalnie za to zadnych wibracji mozna bylo butowac od niskich obrotow.Ja bym w sumie ze zmianial tego jednamasa , ale nikt mi nie kupil by auta w ktorym dziwne odgloszy dochodzily ze skrzyni

Opublikowano
  • Autor

hm.. mam nadzieję, że mi nic nie spierdzielili przy zakładaniu..

Opublikowano

watpie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no i już w domu.. nic się nie rozpadło - dźwięk w środku jest sztos przez ten jednomas :evil:

rezonans w jaki wpada auto zmusza do tego, aby nie schodzić poniżej 2500... :przebiegly:

do bukowiny spalanie 10.6, powrót 11.2 - nie było lekko :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.