Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak pasażerka przeżywała? :)... jest z typu zobaczę jak będzie... czy "lubie to" :kox:

Opublikowano
  • Autor

swego czasu pasażerka startowała w rajdach jako pilot, tak więc lubi lubi :kox:

Opublikowano

swego czasu pasażerka startowała w rajdach jako pilot, tak więc lubi lubi :kox:

No to kurde zazdraszczam temperamentu partnerki :decayed:

Btw moja młodsza siostra tez kiedyś jeździła jako pilot, rajd Magnoli zaliczyła 3x :wink4:

Opublikowano

moja luba... chce jechac koniecznie ze mną na NMnP... tylko obawiam się że spodziewa się zająć miejsce również inne niż pasażera...a ja na to... nnnnnnie! ;)

Opublikowano
  • Autor

img0150bg.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

od przodu auto już wygląda według mnie dobrze.. jeszcze tylko założyć felgi, okleić chrom, zglebować i będzie akceptowalnie jeśli chodzi o wygląd :gwizdanie:

Opublikowano

ale ty masz grill w karbonie tez? bo jak nie to jeszcze bym dodał to... a potem zostaje pakiet DTM i jest kozaczek.

Opublikowano

elegancko się prezentuje... w Mini mieliśmy połączenie czarny grill + carbonowe lusterka i wyglądało super :)

Opublikowano
  • Autor

nie - grill czarny - w karbonie tylko spoiler na klapie oraz lusterka w chwili obecnej..

Opublikowano
  • Autor

nie no grill w carbonie to by już przesada była :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a tam przesada... znajomy walnął sobie karbon w Insignii na grillu i wygląda zacnie...

Opublikowano

snc01266.jpg

natknalem sie dzis na ta padaczke :przebiegly:

czarne lampy spoko, ale silikon scieka po zderzaku, a zenony swieca w dwie rozne strony :facepalm:

kiera tak wytarta, ze skory na niej nic nie zostalo... tylko jakis welur :facepalm:

chodzi jak diesel :facepalm:

trzesie :facepalm:

nie jedzie... :facepalm:

wypucowana czerwien w zime... czyli wiadomo kim jest kierowca :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

Adam Ci ogarnal to ESP ?

Opublikowano
  • Autor

tak - VAS zrobił adaptację położenia kierownicy, ale potrzebna była jakaś dodatkowa przejściówka jak to on nazwał "do łamania kodów" :kox:

Opublikowano

Czyli nasze starania bez odpowiedniego sprzętu zdałyby się na nic :thumbdown: Tak jak mówiłem w benzynkach wygląda to inaczej ale ważne że już wszystko działa :good:Pełny efekt nowej kiery :kox:

Opublikowano

snc01266.jpg

natknalem sie dzis na ta padaczke :przebiegly:

czarne lampy spoko, ale silikon scieka po zderzaku, a zenony swieca w dwie rozne strony :facepalm:

kiera tak wytarta, ze skory na niej nic nie zostalo... tylko jakis welur :facepalm:

chodzi jak diesel :facepalm:

trzesie :facepalm:

nie jedzie... :facepalm:

wypucowana czerwien w zime... czyli wiadomo kim jest kierowca :kwasny:

Dobra, dobra ... pewnie się specjalnie ustawiacie, wzdychacie, które a4 ładniejsze i się smyracie zderzakami :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobra, dobra ... pewnie się specjalnie ustawiacie, wzdychacie, które a4 ładniejsze i się smyracie zderzakami :decayed: :decayed: :decayed:

no coś Ty... zobacz jaka brudna ta jego padaczka :decayed: nigdy z tym eks-dieslem bym czegoś takiego nie zrobił :naughty:

Opublikowano

snc01266.jpg

natknalem sie dzis na ta padaczke :przebiegly:

czarne lampy spoko, ale silikon scieka po zderzaku, a zenony swieca w dwie rozne strony :facepalm:

kiera tak wytarta, ze skory na niej nic nie zostalo... tylko jakis welur :facepalm:

chodzi jak diesel :facepalm:

trzesie :facepalm:

nie jedzie... :facepalm:

wypucowana czerwien w zime... czyli wiadomo kim jest kierowca :kwasny:

Dobra, dobra ... pewnie się specjalnie ustawiacie, wzdychacie, które a4 ładniejsze i się smyracie zderzakami :decayed: :decayed: :decayed:

buuuhahaahah :) obre dobre mystic.pl

telepie trzęsie itp :polew:

Opublikowano

buuuhahaahah :) obre dobre mystic.pl

naucz sie czytac :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.