Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to czekamy... marzec się zbliża... awięc pytamy... co kupiłeś i jest gotowe do montażu :)

Opublikowano

uuu... dajne...1800 PLN...

kuźwa mam ośke... i klekota... ale Bajk masz Q i 2.0 idealnie...kwestia czy ci hałas potrzebny czy nie ;-)

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj go już niby kupiłem, ale później się rozmyśliłem..

aktualnie tak jak pisałem plan jest taki, że audi zostanie w miarę normalnym samochodem, a do rezania będę szukał czegoś lepiej skręcającego, lżejszego oraz mocniejszego :kox:

Opublikowano

dzisiaj go już niby kupiłem, ale później się rozmyśliłem..

aktualnie tak jak pisałem plan jest taki, że audi zostanie w miarę normalnym samochodem, a do rezania będę szukał czegoś lepiej skręcającego, lżejszego oraz mocniejszego :kox:

np?

zmień gume i będzie lepiej... :P

z samochodem jak z dziwką... bez dobrej gumy nie pojedziesz

Opublikowano
  • Autor

np. EVO :gwizdanie:

na ogumienie nie narzekam.. :tongue4:

Opublikowano

EVo... wówczas zatęsknisz za jakością wykonania i materiałami z B7

:-)

Opublikowano
  • Autor

Akurat :polew:

Z tym, że Audi ma zostać jako normalny samochód na co dzień.. Jeszcze co najmniej 26 miesięcy czeka mnie z czerwonym - do czasu aż się zamortyzuje..

Jutro mają przyjechać OZ'ki :naughty:

Opublikowano

dzisiaj go już niby kupiłem, ale później :sick3: się rozmyslilem

Ale leszcz :sick3:

Pozdro z 3203m z Kitzsteinhorn'a :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::takiego::ssij:
Opublikowano

bajk... przestań już z tym EVO, bo ostatnie ładne EVo to było VIII... kup rs4 i tyle... można teraz tyle ładnych rs4 znaleźć... ;P... on i skręca i dobrze jeździ i ma ... dźwięk v8 a nie jakieś tam R4 Turbo :kox:

obecnie już dobrze dopracowali softy do tych silników... także będziesz miał spokojnie 400 km...a jak śpisz na pieniądzach to i 550km... zawsze będziesz mógł sobei Nitro włożyć do serii i masz pod pedałem żeby objechać seryjne Audi RS6

Opublikowano
  • Autor

Akurat VIII to najbrzydsze - straszny ten przedni zderzak jest.. z nowszych najładniejsza jest VII, a ze starszych VI :naughty:

o takie coś jeszcze do garażu dostawić i będę zadowolony na kilka dni :decayed:

!!tgj1Vg!20~$(KGrHqYOKnUEz1r)VGYcBNPH39gs3Q~~_19.JPG

Następne Audi jakie bym w chwili obecnej chciał kupić to S4 B8 Avant :decayed:

Zobaczymy za dwa lata jak będę się czerwonego pozbywał..

Opublikowano

masz racje VII... o jeden I za dużo napisałem :-)

następne audi to s4 B8 sedan ;p... albo ekonomiczne 3.0 TDi z dobrym softem i paroma bebechami zmienionymi.

Opublikowano
  • Autor

OZ'ki już w domu - piękne :slina:

Opublikowano

zapodaj foty...

ja ze swoimi lece w deseń ;-)

Opublikowano
  • Autor

2060268907_78b34f9f27_b.jpg

:tongue4:

:sex:

Opublikowano

Śliczne te fele i czarny z czerwonym kolorem jest bajka + dobra gleba. :good:

Przydałyby się większe heble, co by ładnie fele wypełniły :evil:

Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było zdjęcie ukradzione.. Felgi założę dopiero na wiosnę..

Co do hamulcy - masz rację przy tych felgach musi być jakiś ładny zacisk i wielka tarcza :naughty:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 11:52_________________________________________________btw, za tydzień w niedzielę wybieram się do nowego miasta - ktoś chętny? mgtan? :decayed:

Opublikowano

bajk strzela taką glebe + czarna felga + heble z s4... i kozaaak...

Nowe Miasto - Sobota? why not :)... jeszce będe miał gwint

ale jeszcze jeden drobiazg... pod progiem jest ta metalowa listwa na lewarek... koniecznie ją trzeba w czarno dac... efekt odrazu lepszy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.