Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na twoim miejscu pisałbym dzień po dniu nową skargę. i tak do zaje...nia

Opublikowano

powiem ttak ja miałem rozbitego golfa a AC mtu i trwało to 4 miesiące wszystko po czym dali mi 6 tys zł na naprawe

kosztowało to wszystko 11 i walczyłem walczyłem i 3 tysie w plecy

Opublikowano

ale że jak... tzn nie robiłeś bez gotówkowo? przecież jak oddajesz do ASO na naprawe to dajesz ASO pełnomocnictwo że oni reprezentują tą szkodę i mają prawo się domagać tyle kasy ile to kosztuje... i Ty nie dostajesz nic do ręki.

Dziwne... wole jednak nie sprawdzać co i jak w moim AC będzie działało... moze nie trafie w nic albo nie trafią we mnie. :kox:

Opublikowano

pozostaje ci urząd ochrony konsumentów a później sąd...

Opublikowano

pozostaje ci urząd ochrony konsumentów

dokladnie

Opublikowano
  • Autor

Sądem ich raczej nie mam co straszyć. Mają tak skonstruowane OWU, że w przypadku AC nie mają żadnych ograniczeń jeśli chodzi o czasy reakcji - jedynie po zgłoszeniu szkody w 48 godzin muszą dokonać oględzin. Tyle.

Trzeba będzie na wykop.pl opisać, może ktoś sobie oszczędzi nerwów.[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 12:35_________________________________________________Dzisiaj rzeczoznawca w końcu pojawił się u Szewczyka i zaakceptował niby wszystko, chociaż nie ma jeszcze decyzji na piśmie. Części zamówione, niestety nie ma zwrotnicy z PL :kwasny: i trzeba jeszcze czekać :wallbash:

Opublikowano

widziałem wczoraj twoje autko u szewczyka :cool1: przynajmniej wczoraj jeszcze stało :naughty:

Opublikowano
  • Autor

i jak zrobione? :tongue4:

Opublikowano

Sądem ich raczej nie mam co straszyć. Mają tak skonstruowane OWU, że w przypadku AC nie mają żadnych ograniczeń jeśli chodzi o czasy reakcji - jedynie po zgłoszeniu szkody w 48 godzin muszą dokonać oględzin. Tyle.

Trzeba będzie na wykop.pl opisać, może ktoś sobie oszczędzi nerwów.[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 12:35_________________________________________________Dzisiaj rzeczoznawca w końcu pojawił się u Szewczyka i zaakceptował niby wszystko, chociaż nie ma jeszcze decyzji na piśmie. Części zamówione, niestety nie ma zwrotnicy z PL :kwasny: i trzeba jeszcze czekać :wallbash:

To nie znaczy bajk że to OWU jest zgodne z przepisami. Ile już razu mówili o umować bankwych, ubezpieczeniowych czy chociażby biur podróży ktore nie były zgodne z prawem i musieli je zmieniać. Nawet operatorzy komórkowi mieli złe umowy, co przy zmianie na prawidłowe umowy dawało możliwośc zmiany operatora bez konsekwencji. Trzeba walczyć o swoje. Wiem to z własnego doświadczenia z ubezpieczalnią. To jest banda złodziei i tyle.

Opublikowano
  • Autor

No tak, tylko z tym mogę jedynie uderzyć do rzecznika ubezpieczonych. Sąd mi raczej tutaj by nie pomógł.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 15:08_________________________________________________W przyszłym tygodniu spróbuję trochę im narobić problemów :kox:

Opublikowano
  • Autor

Za mniejszą kasę mogę mieć kompletne brembo 6-cio tłoczkowe 320mm o których była mowa wcześniej.. Te pewnie nawet 4-ro tłoczkowe nie są..

Opublikowano
  • Autor

właśnie dostałem telefon, że pojawiła się zwrotnica i zaraz zakładają :thumbup:

Opublikowano

Jest szansa że jeszcze w tym roku pojeździsz, może nawet na zlot przyjedziesz

Opublikowano
  • Autor

nom :kox:

Opublikowano

oglądałem też tą aukcję z hamulcami... i się tylko zastanawiałem czy do B7 pasuje bo jest inna piasta.

Opublikowano

nom :kox:

bajk, Nosb ma za 1700zł heble na przód 6-tloczkowe 345mm :gwizdanie: Robimy dil w nastepnym tygodniu?? :naughty:

Opublikowano

daj sznurka... to może ja będe zainteresowany do tych od Nosb :P

Opublikowano
  • Autor

nom :kox:

bajk, Nosb ma za 1700zł heble na przód 6-tloczkowe 345mm :gwizdanie: Robimy dil w nastepnym tygodniu?? :naughty:

Planuję iść w 330 na 6 tłoczkach - niby rozmiar ten sam co jest, ale jednak przy 6 tłoczkach różnica będzie duuuża.

Nie chcę w zimie jeździć na 18, więc 345 odpada..

Myślę, że jest szansa na to, żeby coś działać.. Podskoczysz do mnie po nie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.