Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bajk

ciekawe jak ja je domyję później kox

nie hamuj to się nie pobrudzą... :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

bajk

ciekawe jak ja je domyję później kox

nie hamuj to się nie pobrudzą... :decayed::polew:

:decayed:

już ponad miesiąc nie ma audi :wallbash::kwasny:

Opublikowano

Zgadzam się, srebrny będzie dobrze wyglądał, ale tylko jak będzie odpowiednio duży zacisk :).

już ponad miesiąc nie ma audi :wallbash::kwasny:

Znam ten ból ;(

Opublikowano

jak będzie normalnej wielkości zacisk, to srebrny będzie wyglądał poporstu jak nowy seryjny zacisk i tyle.

Tutaj przy tym kolorze wielkość ma znaczenie :kox:

Opublikowano

bajk

ciekawe jak ja je domyję później kox

nie hamuj to się nie pobrudzą... :decayed::polew:

:decayed:

już ponad miesiąc nie ma audi :wallbash::kwasny:

badz twardy... ja nie mialem od 30.05 do 07.09 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

już prawie zapomniałem, że mam czerwonkę.. zostały tylko wspomnienia ;( :evil:

Opublikowano

a co ci teraz blokują coś że tak to trwa? czy co?

Opublikowano
  • Autor

Od dwóch tygodni nie odzywają się - ani do mnie, ani do szewczyka. Przez półtora tygodnia wydzwaniam - likwidator nie odzywa się, nie odpowiada, w czwartek niby poszła eskalacja do kierownika, w piątek standardowo nic nie wiadomo - niby likwidatora w pracy nie ma. Kierownik oczywiście nic nie poradził.

Dzisiaj dzwoniłem już dwa razy i przed chwilą otrzymałem informację, że niby skierowano do rzeczoznawcy elementy zawieszenia.

Teraz pewnie kolejne dwa tygodnie dzwonienia i może będzie jakaś decyzja od której się trzeba będzie odwoływać (30 dni).

Ogólnie mają tak to skonkstruowane, że możesz pogadać tylko na infolinii za każdym razem z innym człowieczkiem. Nie ma kontaktu bezpośredniego z nikim - likwidatorem, rzeczoznawcą, kierownikami.

Napisałem skargę - mają na odpowiedź 21 dni.

Nigdy więcej MTU :wallbash:

Opublikowano

a mowilem... naprawic samemu, a potem bic sie o kase.

Opublikowano

tanie ub.=problemy

Opublikowano
  • Autor

a mowilem... naprawic samemu, a potem bic sie o kase.

Jak do końca tygodnia nie zaakceptują to już chyba nie będę dłużej czekał..

tanie ub.=problemy

wiesz - nie było takie tanie - ponad 4k i najlepszych ich pakiet..[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 14:42_________________________________________________

OCkA1iwiWn8

2:47 :naughty: :naughty:

Opublikowano

jakby mieli ABS to by nic się nie stało :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolejne nowości z pola bitwy - oczywiście MTU nie wierzy dokumentacji dostarczonej przez Szewczyka i w tym tygodniu ma jechać ich rzeczoznawca oglądać zawieszenie :sick3:

Ciekawe ile to tym razem potrwa :wallbash:

Opublikowano

a w co nie wierzą?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem - utrzymują wszystko w tajemnicy. Wyciągniecie od nich decyzji, czy odpowiedzi to po prostu dla mnie szok. Nie spodziewałem się, że w dzisiejszych czasach mogą działać jeszcze firmy w ten sposób i mieć klientów.

Ogólnie według mnie grają na czas, żeby jak najdłużej nie wypłacać kasy.

Opublikowano

kumpel miał z tym MTU też problemy :confused4:

nie dość że 3 ostatnie auta jakie kupił były tam zarejestrowane, miał też stłuczkę, auto potrzebował więc wszystko naprawił z własnej kieszeni.. niestety to był błąd bo od pół roku nie może kasy odzyskać..

A najlepsze jak chyba kupił sobie passata, dzwoni do regionalnego biura żeby wyrejestrować a tam sklep mięsny :polew:

Ale Twoja sytuacja tez jest bardzo nie fajna..

Powodzenia

Opublikowano
  • Autor

Kłamią na tej infolinii jak siemasz - raz mówią, że nie mają bezpośredniego kontaktu z rzeczoznawcą, czy likwidatorem i nikt z konsultantów nie ma, innym razem dzwonię i w trakcie rozmowy konsultant niby dzwoni do nich. Jestem po kolejnej rozmowie - od poniedziałku jest decyzja w sprawie wysłania rzeczoznawcy - właśnie się dowiedziałem, że likwidator nie przekazał ciągle zlecenia do działu rzeczoznawców. Brak mi już sił powoli na to.

Najgorszemu wrogowi bym nie polecił MTU :evil:

Opublikowano

Przedzwoń do nich i dowiedz się kto jest ponad rzeczoznawcami i tymi konsultantami i uderz ale dwa szczeble wyżej.

Opublikowano
  • Autor

Nie udzielają takiej informacji. Kontakt bezpośredni masz tylko z konsultantem na infolinii. Napisałem w zeszłym tygodniu skargę, ale co z tego jak oni skargę rozpatrują 21 dni..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.