Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mysli:

rzeczywiście przy dtm'ie to fajnie wygląda.. [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 14:20_________________________________________________no nic wezmę 100, w razie czego wymienią mi na 90 jeśli się rozmyślę..

Sam bym taki zderzak zapodał u siebie ale niestety do avanta nie podejdzie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

trochę zabawy szlifierką i wejdzie :kox:

swoją drogą chce ktoś przejąć mój ori wydech?

Opublikowano

trochę zabawy szlifierką i wejdzie :kox:

To już pachnie drutowizną :no:

Opublikowano
  • Autor

przecież żartuję :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 15:19_________________________________________________http://cgi.ebay.co.uk/Audi-Vorsteiner-Carbon-Hood-all-B7-including-RS4-/170630152833?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27ba598281

szkoda, że typek dorobił to coś na środku na kompresor - ciągle mi się marzy taka maska vorsteinera ;(

Opublikowano

maska piękna, po za tym wlotem...

zderzak z DTM na tył fajna rzecz...

w zasadzie zderzak tył + przód - karbon na zderzak przód + na klape + listwy na drzwiach i masz DTM z zewnątrz... a no i wydech...

Bajk jesteś na dorej drodze... na klapie karbon juz masz :polew:

Opublikowano

bajk, wpadaj do mnie z butelka łychy, wydrukuje troche carbonu na papierze fotograficznym i opitolimy dach i maske... :D

Opublikowano

po pierwszym deszczu będzie wash`n go :)

Opublikowano
  • Autor

bajk, wpadaj do mnie z butelka łychy, wydrukuje troche carbonu na papierze fotograficznym i opitolimy dach i maske... :D

:polew:

jak bym dorwał taką maskę to bym ją pomalował i zostawił tylko na tych wylotach carbon..

nic więcej z carbonu nie będzie oprócz dekorów..

Opublikowano

bajk, pośmigaj z 1 tkm na tym nowym wydechu i wrzucaj na YT jak to gada w porównaniu do Magnaflow'a

Opublikowano
  • Autor

w następny weekend akurat jadę w dłuższą trasę - ponad 1k będzie, więc jak uda się w tygodniu założyć to coś nagram :wink4:

Opublikowano

Gdzie brales ten wydech ?

Opublikowano
  • Autor

w best performance na fakturkę :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 15:23_________________________________________________dzisiaj znowu uskuteczniałem eco driving - wyszło 8.5l/100 a wcale nie jechałem bardzo wolno.. klucz do niskiego spalania to jednak mało gwałtownych przyśpieszeń :wink4::kox:

Opublikowano

płynność jazdy to podstawa, czekam na filmik, no i szerokości w takim razie

Opublikowano
  • Autor

wciągnę jeszcze katalizator 100cpi i zrobię DP 3", a później na poprawkę programu i zobaczymy co z tego wyjdzie.. :wink4:

Opublikowano

280 KM (zakładam) no i niutki powinny iść w górę ale będzie Ci trochę więcej palił

Opublikowano
  • Autor

400Nm powinno na luzie pęknąć :wink4:

zastanawiam się jeszcze jak jednomas wpłynął na przeniesienie mocy na koła.. no, ale przyjdzie czas to zobaczymy :wink4:

Opublikowano

w best performance na fakturkę :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 15:23_________________________________________________dzisiaj znowu uskuteczniałem eco driving - wyszło 8.5l/100 a wcale nie jechałem bardzo wolno.. klucz do niskiego spalania to jednak mało gwałtownych przyśpieszeń :wink4::kox:

ale chyba nie w mieście :decayed: ?

Opublikowano
  • Autor

w best performance na fakturkę :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 15:23_________________________________________________dzisiaj znowu uskuteczniałem eco driving - wyszło 8.5l/100 a wcale nie jechałem bardzo wolno.. klucz do niskiego spalania to jednak mało gwałtownych przyśpieszeń :wink4::kox:

ale chyba nie w mieście :decayed: ?

wiadomo, że nie - na dosyć pustej trasie :wink4:

Opublikowano

280 KM (zakładam) no i niutki powinny iść w górę ale będzie Ci trochę więcej palił

nie bardzo, nie ma z czego , moze z dyszka przybedzi i troche Nm.

Opublikowano

będzie wykres to zobaczymy czy dobrze wnioskuję, wiem, że TFSI jest innym silnikiem ale Kuredu na seryjnym wydechu ma 280 "+"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.