Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie, jeżdżę na 1BV ciągle..

Opublikowano

ten milltek z video jakis dziwny jest... dla mnie to brzmi jak seria :blink:

Opublikowano

ten milltek z video jakis dziwny jest... dla mnie to brzmi jak seria :blink:

Też mnie trochę to zastanowiło dlatego pytałem czy miał założonego sportowego kata, nie mniej jednak takie filmy nie oddają prawdziwego brzmienia, na żywca jest dużo lepiej :)

Opublikowano
  • Autor

aparat był za blisko ustawiono - najładniej to brzmi w momencie gdy się słucha odjeżdżającego samochodu - pierwszy raz i jedyny usłyszałem jak fajnie to brzmi gdy autem odjeżdżał nowy właściciel - aż się zdziwiłem :decayed:

Opublikowano

aparat był za blisko ustawiono - najładniej to brzmi w momencie gdy się słucha odjeżdżającego samochodu - pierwszy raz i jedyny usłyszałem jak fajnie to brzmi gdy autem odjeżdżał nowy właściciel - aż się zdziwiłem :decayed:

:polew: to teraz po montażu obowiązkowo daj Flyerowi kółko zrobić co byś nie musiał znowu czekać tak długo :polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

bajk, bys nagral jak jedzie to Twoje padło.

Opublikowano
  • Autor

może w sobotę :mysli:

Opublikowano

bajk zobaczy czy lepiej idzie niż jego... najlepiej zamiencie się samochodami...jak On da w piz*e to ty jego też :polew:

Opublikowano
  • Autor

jeździłem już furą Flyera :wink4: dosyć podobnie, tylko u niego ładniej brzmi :wink4:

Opublikowano

jeździłem już furą Flyera :wink4: dosyć podobnie, tylko u niego ładniej brzmi :wink4:

jezdzil jezdzil, byl przy mnie w wiekopomnej chwili odbioru padaczki od Nosba :pociesz:

Opublikowano

jeździłem już furą Flyera :wink4: dosyć podobnie, tylko u niego ładniej brzmi :wink4:

jezdzil jezdzil, byl przy mnie w wiekopomnej chwili odbioru padaczki od Nosba :pociesz:

słitaśnie :lol1:

Opublikowano

niooo...

:decayed:

Opublikowano

i tak nie jezdzisz z tylu, a watpie zeby mocno odstawala, wystarczy maly kawalek tasmy dwustronnej i bedzie git.

...ale ja bym 2 klockow nie wylozyl za to, cena kosmos.

Opublikowano

jeździłem już furą Flyera :wink4: dosyć podobnie, tylko u niego ładniej brzmi :wink4:

jezdzil jezdzil, byl przy mnie w wiekopomnej chwili odbioru padaczki od Nosba :pociesz:

słitaśnie :lol1:

no Panowie bez takich mi tu kluskowatych nastrojów[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 13:57_________________________________________________

oj tam bierz nie gadaj

za 2000 to chyba to much... widac ryski i na zdjęciu wygląda jakby nakłądka do okoła skrzyni lekko zmatowiała...

Opublikowano
  • Autor

wydech i stabilizatory założone..

standardowo nie jedzie z dołu teraz :wink4:

stabilizatory na wielki plus :naughty: wydech buczy jak trzeba :decayed:

Opublikowano

jaki wydech :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.