Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dołożenie sterowania CZ z pilota


gizmo8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a mojej audicy jest centralny zamek i alarm (ori) ale bez pilota, jak najprościej zmodzić ten bajer aby było sterowanie z pilota??

Ktoś mi polecił: http://allegro.pl/show_item.php?item=1262119802

Moze jakieś inne propozycje??

Ori pewnie ceną powala.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sterownik carprotect zakupiony od forumowicza, nawet próbowałem sam go podłączyć , ale skapitulowałem :) (zależało mi na domykaniu szyb itp.) , za sterownik zapłaciłem chyba 70 zł, skasowałem wiadomości i nie pamietam od kogo kupowałem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja samodzielnie zakładałem dokładnie taki sterownik centralnego u siebie. Robiłem to dwa dni, ale solidnie - wszystkie połączenia lutowane, w koszulkach termokurczliwych. Działa już prawie rok bez żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu całkowicie wycofałem sterowniki ze scyzorykami z oferty. W większości przypadków to dziadostwo nie wytrzymywało okresu gwarancji. Importerzy wypinali się przy reklamacji zwalając winę na klienta, a ja musiałem świecić oczyma. Teraz montuj same pilotówki i nie mam spięć z klientami.

@ juropek

Nie ode mnie czasem brałeś bx10/bx40?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć tak jak było ORI. To: dorobienie kluczyka(ori scyzoryka) z zakodowaniem imo to koszt około 150 zł chyba że masz kogoś kto Ci to taniej zrobi. Kupujesz sam pilot(scyzoryk) na allegro około 100 zł albo w ASO(250zł) no i pompkę centralnego zamka jeżeli masz bez sterowania falami radiowymi, ja miałem bez więc musiałem podmienić ale swoją sprzedałem za tyle samo więc koszt 0. Polecam gościa ze Starego Sącza który sprzedaje te pompki i piloty na allegro, mnie przysłał pompkę już z zakodowanym pilotem tylko podłączyłem pompkę i wpiąłem pilot w kluczyk i wszystko działa i jest ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam numer telefonu zadzwoń i zapytaj 505041881

A sam grot i imo Ci zrobią pod Tesco albo w Kłomnicach jest też taki gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zakładałem w tym roku centralke ze scyzorykiem, a że miałem tylko 1 kluczyk to przy okazji zrobiłem drugi. bez problemu dorobisz "pastylke" immobileisera i grot do scyzoryka, mnie ta przyjemność kosztowała razem 100 zł. a pilot może i chiński i niezbyt ładnie wykonany ale wygodny, praktyczny i służy bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzwoń do niego podasz mu numery swojej starej pompki i model auta itd. i Ci wszystko dopasuje i przyśle pocztą a z dorobieniem grotu i imo podjedź pod Tesco zapytaj o cenę a jak nie to dam Ci namiar do gościa w Kłomnicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Przeczytalem cały ten temat , ale nie doczytalem sie konkretnej odpowiedzi.chce kupic ten sterownik http://allegro.pl/sterownik-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-a8-tt-i1303980666.html bo tak jak w temacie mam org centralny z alarmem a4 95' ale bez pilota bo fabrycznie nie było.czy tylko ten sterownik wysarczy czy trzeba cos jeszcze modzic aby to latało z pilota?..i Druga sprawa czy podłaczenie tego jest "trudne" do wykonania?Nastepnie, co z tym grotem dorobia mi jakos z orginalnego kluczyka czy bede musiał przełozyc ze starego? Sory ale jestem laikiem w tych sprawach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Przeczytalem cały ten temat , ale nie doczytalem sie konkretnej odpowiedzi.chce kupic ten sterownik http://allegro.pl/sterownik-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-a8-tt-i1303980666.html bo tak jak w temacie mam org centralny z alarmem a4 95' ale bez pilota bo fabrycznie nie było.czy tylko ten sterownik wysarczy czy trzeba cos jeszcze modzic aby to latało z pilota?..i Druga sprawa czy podłaczenie tego jest "trudne" do wykonania?Nastepnie, co z tym grotem dorobia mi jakos z orginalnego kluczyka czy bede musiał przełozyc ze starego? Sory ale jestem laikiem w tych sprawach. Pozdrawiam.

Nie chce robić żadnej reklamy ale też kupowałem taki sterownik u p. Idzikowskiego i muszę przyznać że śmiga jak ta lala, absolutnie ani razu mnie nie zawiódł, piloty scyzoryki nawet solidne chociaż to straszna chińszczyzna :kox: (montowałem jakieś dwa lata temu), grot dorobisz u prawie każdego ślusarza bez problemu, ale dobrze żebyś miał auto blisko żeby od razu sprawdzić wszystkie zamki!, z podłączeniem też nie będziesz miał żadnych problemów sam (oczywiście jeśli masz jakieś takie pojęcie o elektryce i schematach), nie potrzeba nic więcej niż to co w aukcji, na schemacie będziesz jak to podłączyć i gdzie szukać kabli także 6-pak browara i do roboty pozdro :kox:

Mi to zajęło 2 dni ale dla wprawionych rąk to 2h roboty Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to zajęło 2 dni ale dla wprawionych rąk to 2h roboty

Ja też się bawiłem z tym wszystkim całą sobote i kawałek niedzieli, ale tylko dlatego że połączyłem to z innymi pracami przy elektryce w aucie i nastawiłem się na solidność. Najgorszym wrogiem w elektryce samochodowej (i nie tylko) są słabe połączenia - czyli jak np. Pan Zdzisiu "poskręca" kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...