Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie zapraszam ALL na ślub MÓJ 23-10-2010 w Kościele ŚW Jadwigi

Panowie szykujemy się na KORONE 22-10-2010 :kox: (chyba jest w tym rejonie takie coś :decayed:)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy mam good newsa... RS4 i cała reszta BRD FMIC i dolot założone.. jeszcze tylko pare poprawek które jak to zawsze wychodza wtrakcie.. także możecie jakiegoś spota organizować będziecie mieli co besztać hehe :>

Opublikowano
  • Autor

kiedy strojenie??

Opublikowano

jak wtryski wymienie. hmm.. może w tym miesiacu jak się uda:)

Grzanek jednak ta blaszka tak grała franca... jaka wracałem to cisza juz była i wydawało mi sie ze jakby troszke szybciej wstawało turbo..

Opublikowano

Troche to trwalo :decayed:

Opublikowano

Nosb.. no racja trochemi sie zeszło ale co tam lepiej późno niz wcale :) a Ty co na żyletki swoją handlujesz?? jak tak to moze bym siena Grill pisał o ile nie zaklepany juz :gwizdanie:

Opublikowano

Nosb.. no racja trochemi sie zeszło ale co tam lepiej późno niz wcale :) a Ty co na żyletki swoją handlujesz?? jak tak to moze bym siena Grill pisał o ile nie zaklepany juz :gwizdanie:

Tadzik mijałeś mnie wczoraj na parkingu dongusu- praca???
Opublikowano

mARCIN607... praca praca... tak w ostatniej chwili Cie tez zobaczyłem ale nie byłem pewny bo ciemno i minąłeś mi tylko.. tr zeba by jakiegoś spota zorganizować wreszcie sie doczekałes na mój zderzak hehe to ocenisz :)

Opublikowano

jak SPOT to SPOT ja proponuję 10-11-2010 wcześniej mnie nie będzie.

jak reszta widzi ten termin?? tylko już po tym spocie obowiązkowo każdy po woreczku bo one leżą w piwnicy i same się nie wywiozą :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak SPOT to SPOT ja proponuję 10-11-2010 wcześniej mnie nie będzie.

jak reszta widzi ten termin?? tylko już po tym spocie obowiązkowo każdy po woreczku bo one leżą w piwnicy i same się nie wywiozą :polew: :polew: :polew:

10.11.2010 to środa jest

ja bym proponował raczej na weckendzie np niedziela 14.11.2010

mARCIN607 podjechał bym kiedyś do was do Ostrowca na spota może jak juz Ty będziesz bo teraz mam niedaleko :cool1:

Opublikowano

jak SPOT to SPOT ja proponuję 10-11-2010 wcześniej mnie nie będzie.

jak reszta widzi ten termin?? tylko już po tym spocie obowiązkowo każdy po woreczku bo one leżą w piwnicy i same się nie wywiozą :polew: :polew: :polew:

10.11.2010 to środa jest

ja bym proponował raczej na weckendzie np niedziela 14.11.2010

mARCIN607 podjechał bym kiedyś do was do Ostrowca na spota może jak juz Ty będziesz bo teraz mam niedaleko :cool1:

14,11,2010 spojrzałem w kalndarz własnie 10-11-2010 to środa (patrzyłem na pazdziernik :gwizdanie:):polew: :polew:

Hyzio tylko ja teraz w Ck jestem ale pomysł słuszny możemy się jakoś ugadać i podjechać do Chłopaków-już ze 2m-ce nie byłem :thumbdown: :thumbdown:

a gdzie teraz stacjonujesz??[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 11:31_________________________________________________Grzenek-będę miał temat do Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Póki co w w Pawłowie :) do ostro mam jakies 25km :wink4:

Opublikowano

no panowie ja wlasnie niedawno zaliczylem zgon turbinki :thumbdown::wallbash:

ele juz po regeneracji

a co do spocika to jak w dym bo dawno juz nie bylo :hi:

Opublikowano

no mi pasi 14.10.2010 :) huzio moze sie z wami przelece do tego ostrowca tylko tam chyba w poniedziałki sie chłopaki organizuja coś mi sie kojaży co??

Opublikowano

No jakoś tak :) Ale to najlepiej z Marcinem się wybrać to nas wprowadzi w spoty Ostrowieckie :naughty:

Opublikowano

to 14 w Kielcach a w Poniedziałek lecimy na Ostrowiec :kox: :kox: :kox: :kox:

Hyzio a we Wtorek lecimy na Stolice :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a w środę?? :decayed:

Opublikowano

w środę po spocie znaczy się (jutro lecę w podróż poślubną :naughty: :naughty: :naughty:)- ja się dostosuję do Ciebie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.