Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

no to weekend za tydzień.. niedziela może co?? chyba nie robicie w niedziele

.. jak ustalimy termin to dopiero wtedy moge coś podpytac o knajpe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi odpowiada następny weekend ;) na tygodniu też by pasowało(byle by nie wtorek bo samochod idzie na wymiane wahaczy ) chociaż jestem z poza Kielc na ta godzinke i tak mogę podjechać ;) ktoś pisał coś o spocie w ostrowcu a gdyby połaczyć spoty kielce - ostrowiec ? wtedy pustek by nie było , wybrac np jakies neutralne miejsce czy ugadac sie w ck albo wostrowcu dla mnie to bez problemu.... Ja mam kilku znajomych z audiczkmi moze uda mi sie ich namowic jeszcze :):kox: rozważcie to;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gdzie jest ur.. wa hyziek???

Siema :hi:

w Świętokrzyskim jestem teraz tylko na weckendzie i też nie zawsze mam czas niestety :kwasny:

Ale myśle ze tak na 99% w przyszła sobotę albo niedzielę dał bym rade podjechać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co niedziela niech bedzie Marcin to podgadaj w ostrowcu jak sie będziesz widział moze z chłopakami w poniedziałek czy by nei wpadli do nas za tydzień najakis wiekszy spocik ? Mosiu44 to ściągaj kumpli i za tydzień w keilcach tylk ożeby przyjechało was paru bo tu ostatnio wszyscy chętni ino na spota mało kto dociera :P

Pasuje wam?? Karol a do neidzieli nie wrócisz z nart? jakby sie dało to bylo by fajnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie jest jakaś prawdziwa siłownie nie klub fitnes tylko taka mordownia

U mojego kumpla w zakładzie betoniarskim :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk a jest coś bliżej WTC?? pół miasta musiałbym tam przejechać ;( :confused4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 21:37_________________________________________________Grzanek TY tio mi lepiej powiedz czy coś się może spier przy zabiegi który chce Stolkien działa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam tylko taka silownie bo w centrum to same fitnesy uprawiaja, ale zapytam kolegi on moze cos poradzi :mysli:

coś przy stadionie (chociaż po tej stronie miasta)-trzeba się wziąśćza siebie na lato-niech Żona partzy jak inne depeczki na mnie lecą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany.. to na jaki dziens pota ustawiamy? Mi by pasowała niedziela najlepiej.. co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...