Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak będę posiadał poniżej 4 promili to zawitam na pewno pzdr:) wszystkich

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładna dzisiaj pogoda to szykowac się do Borkowa:decayed:

Opublikowano

Kur... Raz fo mi miejsce pasuje to się czasowo nie wyrobie.

Opublikowano

no.. i pozamiatane.. ogólnie mówiąc po dzisiejszym spocie to ja proponuje zgłosić ten wątek do usuniecia.. Ostatni mój sport..

Huzio wrzuć dowód rzeczowy jak to łatwo można dymać ponad 100 Km i wyjść na idiote dla tych co widac nigdy sie tak nie przejechali jeszcze..

Opublikowano
no.. i pozamiatane.. ogólnie mówiąc po dzisiejszym spocie to ja proponuje zgłosić ten wątek do usuniecia.. Ostatni mój sport..

Huzio wrzuć dowód rzeczowy jak to łatwo można dymać ponad 100 Km i wyjść na idiote dla tych co widac nigdy sie tak nie przejechali jeszcze..

To ile was było ?

Opublikowano

był drugi spot. w kielcach na checinskiej. o 21:20...

:)

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

PS. Tadzik sie wkurwił. nie ma co :)

Opublikowano

2 auta? :shock3:

Potwierdzam mini spot był

Opublikowano

3 były

+ Nosb przelotem

także tym co sę deklarują że przyjadą a w ostatniej chwili mówią że coś im wypadło albo siedzą cicho należą się baty:bicz::bicz::bicz:

i w szczególności tym co duzo krzyczeli o spocie że ciężko się zebrać i tak dalej a sami w H..ja walą:facepalm:

Opublikowano

oj nie ładnie nieładnie :decayed: czyli co zamykać cały dział świętokrzyskie :naughty:

Opublikowano

Ja Cię zamknę :cygaro::polew:

Opublikowano

i ja mu pomoge :)

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Ty sie nie ciesz tylko myśl jak tu zrekompensować Tadzikowi Straty Moralne....

i to nie są żarty :P

---------- Post dopisany 23-08-2012 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 15:00 ----------

ale temat faaktycznie umiera.

Problem jest wciąż ten sam. nie ma na tych Spotach nic Ciekawego!!!!

spotkać się na gołym placu i pierdzielić od rzeczy to żadna Atrakcja.

Jak by była Ekipa kilku 3-4 kto chciał by cyklicznie raz na 2 tyg. wyskoczyc na Piwo albo na pizze czy kebabiba.

Wiadomo w weekendy to każdy ma swoje zycie, jedni mają DZIECI ZONE, innych znajomych i nie od razu ma chęć tracić popołudnie Niedzielne na pogaduchy o najwspanialszym samochodzie wśród samochodów Audi A4.

Ale sprawa ma się zupełnie inaczej gdyby spot miał się odbywać w środę np.

Wtedy ja nie widzę problemu.

o godz. 19 -20 w środę to sądzę że większość z was nie ma co robić. (a na pewno ja nie mam :)

Cykliczny spot połączony z degustacją Pizzy albo dla wybranych PIWA. :)

Jest kilku klubowiczów z Kielc a jeśli nie to z bliskich okolic.

Na pewno ja Michał Paweł i Marcin moglibyśmy się zebrać na spota cyklicznego.

Opublikowano

Co 2gi tydzień i na tygodniu dam radę prędzej niż weekend jak Karol mówi.

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

:buziak:

:decayed:

Co tam słychać?

To pierwszy temat A4 w świętokrzyskim musi żyć.

Opublikowano

i żyje . własnym zyciem :)

Opublikowano
Ty sie nie ciesz tylko myśl jak tu zrekompensować Tadzikowi Straty Moralne....

i to nie są żarty :P

---------- Post dopisany 23-08-2012 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 15:00 ----------

ale temat faaktycznie umiera.

Problem jest wciąż ten sam. nie ma na tych Spotach nic Ciekawego!!!!

spotkać się na gołym placu i pierdzielić od rzeczy to żadna Atrakcja.

Jak by była Ekipa kilku 3-4 kto chciał by cyklicznie raz na 2 tyg. wyskoczyc na Piwo albo na pizze czy kebabiba.

Wiadomo w weekendy to każdy ma swoje zycie, jedni mają DZIECI ZONE, innych znajomych i nie od razu ma chęć tracić popołudnie Niedzielne na pogaduchy o najwspanialszym samochodzie wśród samochodów Audi A4.

Ale sprawa ma się zupełnie inaczej gdyby spot miał się odbywać w środę np.

Wtedy ja nie widzę problemu.

o godz. 19 -20 w środę to sądzę że większość z was nie ma co robić. (a na pewno ja nie mam :)

Cykliczny spot połączony z degustacją Pizzy albo dla wybranych PIWA. :)

Jest kilku klubowiczów z Kielc a jeśli nie to z bliskich okolic.

Na pewno ja Michał Paweł i Marcin moglibyśmy się zebrać na spota cyklicznego.

I ja chetnie sie spotkam - poznam nowych kolegów, dowiem sie wiecej na temat tego czym jezdżę

pozdrawiam:thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
Ty sie nie ciesz tylko myśl jak tu zrekompensować Tadzikowi Straty Moralne....

i to nie są żarty :P

---------- Post dopisany 23-08-2012 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 15:00 ----------

ale temat faaktycznie umiera.

Problem jest wciąż ten sam. nie ma na tych Spotach nic Ciekawego!!!!

spotkać się na gołym placu i pierdzielić od rzeczy to żadna Atrakcja.

Jak by była Ekipa kilku 3-4 kto chciał by cyklicznie raz na 2 tyg. wyskoczyc na Piwo albo na pizze czy kebabiba.

Wiadomo w weekendy to każdy ma swoje zycie, jedni mają DZIECI ZONE, innych znajomych i nie od razu ma chęć tracić popołudnie Niedzielne na pogaduchy o najwspanialszym samochodzie wśród samochodów Audi A4.

Ale sprawa ma się zupełnie inaczej gdyby spot miał się odbywać w środę np.

Wtedy ja nie widzę problemu.

o godz. 19 -20 w środę to sądzę że większość z was nie ma co robić. (a na pewno ja nie mam :)

Cykliczny spot połączony z degustacją Pizzy albo dla wybranych PIWA. :)

Jest kilku klubowiczów z Kielc a jeśli nie to z bliskich okolic.

Na pewno ja Michał Paweł i Marcin moglibyśmy się zebrać na spota cyklicznego.

Ci co mieszkaja w kielcach lub okolicach mogą sie spotykać cyklicznie i na tygodni jak tam pasuje.

Rozumiem ze ma sie inne ważniejsze sprawy niż spoty i nie każdy w weekend ma na to czas ale one przecież nie są co tydzień ba nawet nie co miesiać bo w tym roku to max ze dwa było, a jak komuś nie pasuje termin weekendowy po cholere pisze że będzie???

Opublikowano

Więc dobrze pisałem że czas zamknąć :naughty:

:decayed:

a tak na poważnie może byśmy się stykneli w którąś niedziele np za tydzień ewentualnie jakiegoś grilla na zakończenie lata zrobić itp:whistling:

Opublikowano
Więc dobrze pisałem że czas zamknąć

:naughty:

:decayed:

a tak na poważnie może byśmy się stykneli w którąś niedziele np za tydzień ewentualnie jakiegoś grilla na zakończenie lata zrobić itp:whistling:

A zjadłbym kiełbache albo co :naughty:

Opublikowano

Ja jestem za co wy na to i gdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.