Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

długie można naprawić , mam też zamienniki manetek z temp w dobrych cenach, Marcinie jak cewka interesuje to też mam kilkanaście org nowych zawsze na warsztacie cena lepsza niż wszędzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede u Cie to ponetocjujemy. Tam mysle ze to chyba wina pzewodow. Moze bym podskocxyl w poniedzialek z rana na check??

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Juz mam 3cia w ciagu 14dni:doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawilem z ciekawosci i nawet dzwonia ale po przejrzeniu alle odechciewa sie sprzedawac.

kiedy przyjedziesz po listwe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierze że sie odechciewa, wiekszośc ulepów :facepalm:

zbieram sie po nia jak sójka za morze, choć mam rzut kamieniem, moze we wtorek podjade po pracy bo jade do ostrowca w trase

chyba Cię widziałem w piątek na okrzei u Młynarczyka a potem przy kadzielni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam koła z mojej audi. Komplet z oponami jeszcze na aucie. Oryginalne 19ki. Proste, nie biją.

Cena 3000zł z oponami 225/35/19 na spokojnie 2 sezony.

Tak się prezentuje na moim aucie

0a058b2ddfc2942dmed.jpg

ddea32d84c4a6cb8med.jpg

54b43082ce76182cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesie, widziałem dzisiaj Twoją czarnule na hucie :wink:, nie miałem numeru telefonu do Ciebie bo mi się rozwalił stary telefon:facepalm:

dwie godziny wieżdzałem na hute :facepalm:masakra ci ochroniarze

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 17:18 ----------

Witam Panowie dzisiaj w nocy w kielcach na oś. na stoku skradziono mi srebrne audi avant a4 b6 nr.rej TK6714J, samochód miał naklejki na drzwiach pasażera i kierowcy z logo audi, pękniętą szybę po stronie kierowcy i wgniecione drzwi od strony kierowcy, w środku niebieski fotelik dziecięcy, jak coś dajcie znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesie, widziałem dzisiaj Twoją czarnule na hucie :wink:, nie miałem numeru telefonu do Ciebie bo mi się rozwalił stary telefon:facepalm:

dwie godziny wieżdzałem na hute :facepalm:masakra ci ochroniarze

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 17:18 ----------

Witam Panowie dzisiaj w nocy w kielcach na oś. na stoku skradziono mi srebrne audi avant a4 b6 nr.rej TK6714J, samochód miał naklejki na drzwiach pasażera i kierowcy z logo audi, pękniętą szybę po stronie kierowcy i wgniecione drzwi od strony kierowcy, w środku niebieski fotelik dziecięcy, jak coś dajcie znać na PW.

I jak wiadomo coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba letni sen się jeszcze nie skończył bo ostatniego spota to już nie pamiętam kiedy był nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...