Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] straż pożarna


leon_stalowawola

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde tyle bym nie dał za sam spojler. Jak dobrze trafisz to ori za 300zł upolujesz. Mój samochód do odebrania jest w środę. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no z aso :D a klapy nie chciałem całej bo cche us wersje

jedzie do mnie juz zderzak s4 :D dalej dalej mody mody

a felgi docelowo będe chciał jakieś skręcane

najlepiej RIAL DAYTONA RACER

Ile dałeś za zderzak s4 i czy kupiłeś tylny czy przedni? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył z wysyłka ma byc 900 zł ale uzywka sprawdzałem nowy w aso 1900 zl[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 02:07_________________________________________________aha szukam przodu teraz w dobrej cenie[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 02:08_________________________________________________no to tył przyszedł :D

http://img146.imageshack.us/i/20101231121616.jpg/

teraz już tylko przód i pakiet s4 uważam za zakończony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorupy z s4 + klapa USA w tym kolorku :kox: będzie miazga :good: Do tego na tył ledy no i atak na moc :naughty: Pod przednią skorupą z esy zmieści się fajny cooler. Jaki Ty tam masz motor bo symbolu w profilu nie masz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to jest S-line, s4 jest cały nie dzielony. Myślałem że będzie dwa projekt w sedanie S4 ale jednak będę jedyny na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ? mam taki cały w tym momencie ale ten ładniejszy :-) i nie wiem dokładka czarna czy w kolor musze pomysleć[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:51_________________________________________________

Skorupy z s4 + klapa USA w tym kolorku :kox: będzie miazga :good: Do tego na tył ledy no i atak na moc :naughty: Pod przednią skorupą z esy zmieści się fajny cooler. Jaki Ty tam masz motor bo symbolu w profilu nie masz???

Skorupy z s4 + klapa USA w tym kolorku :kox: będzie miazga :good: Do tego na tył ledy no i atak na moc :naughty: Pod przednią skorupą z esy zmieści się fajny cooler. Jaki Ty tam masz motor bo symbolu w profilu nie masz???

więc ledy raczej nie:-) atak na moc już raz był było 170 teraz wypluło 195 a symbol amb czy coś nigdy nie moge zapamietać :)

następny krok zderzak przód pózniej wydechy sport jakiś :) nastepnie rns-e

i kiera tt na koniec sam schodzi turbo............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz też masz dzielony, s4 jest cały, w sumie moim zdaniem ze zderzakiem od s4 przód będzie się ten od s-line tył troszkę gryzło, chyba że teraz pójdziesz w s-line przód, ogólnie maluj w kolor tylko zostaw czarno tą wnękę w dokładce s-line żeby to się nie zgubiło za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmieszniej, to powiem, że ten zderzak, który masz na aucie (nie ten nowy) nie jest dzielony. A jeszcze śmieszniejsze jest to, że będziesz potrzebował nowej belki, bo zderzak USA ma inna i europejski nie podejdzie bez jej zmiany. Mam 2 EU, mogę Ci jedną sprzedać taką, która podejdzie pod europejski tylny zderzak. Pisz na PW jak będziesz jej potrzebował.

Ja dlatego jeszcze nie odebrałem auta, bo czekam na belkę do przedniego. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...