Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie tarcze na przód ?? 1,9 tdi wirus 180 KM / 400 NM dynamiczna jazda :)


pagix

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie tarcz....

Jestem po wymianie i zarazem przed wymiana tarcz z przodu.

Jezdze dosyc agresywnie / dynamicznie - dynamicznie / agresywnie (dla niedzielnych driverow albo nieazadowolonych uzytkownikow drog /40 km/h lewym pasem 5 km przed skretem w lewo / - jak debil, itp, itd, etc.) w warunkach miejskich, (Warszawa w szczycie SUX) czyli podloga gaz i podloga hamulec na przemian.

Pytanie jakie tarcze warto kupic do 700 zł wentylowane + nacinane do tego typu jazdy ...

Chyba ze jestem w totalnym bledzie prosze o swiatlo w tunelu ale takie zebym mogł przezyc ;)

jakie tarcze czy moze moj wymysl ze nacinane i wentyl to pomylka...

Kieruje pytanie do kolegow którzy przetestowali to i owo i moga dac mi wiarygodna propozycje :)

Miałem peszka ostatnio i wyszlo ze prze 3 mieciase zmienilem 2 pary klckow ... a na koniec wymian koncowek i drozkow kierowniczych co dawalo wibracje na auto w czasie hamowania ... finisz wyglada tak ze wymienilem klocki ale odczuwam nadal delikatne bicie ... wniosek iz bicie przy luzach na drazkach i koncowkach zrobilo deformacje na tarczach, zaznaczam mialem opcje hamowania z ponad 200 do 130 a w wawie z okolic 140 do 70 ;/

Dziekuje bardzo za pomoc.

I przepraszam za ewentualne bledy w zamieszczeniu posta ... :P to moj pierwszy :)

Pozdrawiam.

Paweł.

Ps. jak cos to jestem informatykiem :) slurze pomoca z tego zakresu :) kup / sprzedaj - napraw/wywal :)

PM mile widziany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej powinieneś zainwestować w większy zestaw hamulcowy, przy takim deptaniu to nawiercane tarcze nie wiele pomogą, musisz zwiększyć powierzchnię tarcia, takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zmieniaj na 320 przód i 288 tył do tego dobry klocek i powinno wystarczyć. Ja mam styl jazdy podobny do twojego i z hamulców jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej jezdzie to watpie aby zestaw 345/300mm dawal rade[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 11:20_________________________________________________co masz na przodzie Kolego? Jezeli 288/25mm to bede mial cos w podobnej kwocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj 345/300. Wszystko poniżej nie hamuje...

Przy wiekszych prękościach 345/300 też nie hamuje.

ja mam 345/288 i mnie akurat tego mówić nie musisz... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje hamuje bardzo ladnie, czy to 140kmh

Zahamuj 3 raz z 200km/h lub 2 razy z 250km/h to zobaczysz że nie masz hamulców :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje hamuje bardzo ladnie, czy to 140kmh

Zahamuj 3 raz z 200km/h lub 2 razy z 250km/h to zobaczysz że nie masz hamulców :wink4:

Jakis czas temu hamowalem pare razy z 200-220kmh do 130-140kmh w krotkich odstepach czasu i dawaly rade.

btw - ja nie mam hebli S4, tylko zaciski od Porsche + oplot przod i tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...