Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy płyn zmieniałeś ?

Opublikowano
  • Autor

w czasie przeglądu auta, robiony był rozrząd, filtry i płyny czyli w lutym

Opublikowano

a jak z pedalem hamulca??? niewpada powoli w podloge??? i czy plynu nie ubywa?

Opublikowano
  • Autor

no nie a z pedałem jest tak że o ile na początku nie wciskałam go daleko bo wystarczyło lekko nacisnąć i była reakcja to teraz głębiej wciskam i reakcja jest jak u ślimaka...ale do wpadania w podłogę to sporo brakuje :) zajrzę jeszcze jutro dla pewności o obejrzę ten płyn

Opublikowano

układ zapowietrzony

nie grzebales ostatnio przy hamulcach ?

Opublikowano
  • Autor

nie grzebałam :] jeśli zapowietrzony to mam wszystko ściągać czy tradycyjnie pedałem ?

Opublikowano

VAG-iem

Opublikowano

Tomus rozumiem ze jezeli chodzi o vaga chcesz sprawdzic cisnienie w ukladnie??? ;)

Opublikowano

Czy przy wymiane klocków i tarcz trzeba wymieniac płyn hamulcowy? Bo czeka mnei wymiana płynów i oleju łącznie z płynem hamulcowym to zrobic to przed wymiana hamulców czy nie ma to znaczenia?

Opublikowano

nie ma znaczenia kiedy wymienisz plyn :whistling:

Opublikowano

To dobrze bo wcześniej chciałem zrobić olej i płyny a z hamulcami jeszcze troche poczekać aż na spokojnie zorientuje się co trzeba i kupie.

Opublikowano
Czy przy wymiane klocków i tarcz trzeba wymieniac płyn hamulcowy? Bo czeka mnei wymiana płynów i oleju łącznie z płynem hamulcowym to zrobic to przed wymiana hamulców czy nie ma to znaczenia?
nie ma znaczenia kiedy wymienisz plyn :whistling:

ja bym wymieniał płyn równocześnie z nowymi tarczami i klockami ,jedna robota :wink:

Opublikowano

Ale poza robota nie ma to znaczenia?

Opublikowano

Oprócz roboty , płatności z tym związanej ,czasu kiedy auto jest uziemione to chyba nic więcej.

Jak dla mnie pozycja 2 i 3 jest bardzo ważna w momencie kiedy samochód zarabia na mnie.

Opublikowano
Tomus rozumiem ze jezeli chodzi o vaga chcesz sprawdzic cisnienie w ukladnie??? ;)

nie, jest procedura odpowietrzania układu ABS VAG-iem

Opublikowano

devastation jesteś wstanie powiedziec co i jak z ta procedura odpowietrzania układu ABS VAG-iem

Opublikowano

Odpowietrzanie pompy układu ABS w pojazdach: VW Passat, Audi A4/S4, Audi A6/S6 i A8/S8.

[Wybór] [03-ABS/hamulce] [Nastawy podst. - 04]

Grupa "002" [idź!] W tym momencie pompa systemu ABS powinna uruchomić się na ok. 10 sekund. Odgłosy uruchomionej pompy powinny być dobrze słyszalne. [Gotowe, powrót] ...i gotowe.

Opublikowano

wielkie dzięki jutro przetestuje

Opublikowano

Rozumiem że odpowietrzy się tylko pompa a każdy zacisk trzeba jeszcze ręcznie odpowietrzyć?

Opublikowano

jak ręcznie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.