Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper


oresco

Rekomendowane odpowiedzi

I udało się. Znalazłem wymarzone A4 2,8 quattro.

Nie było łatwo, po obejrzeniu kilku szrotów w Polsce , znalazłem idealną sztukę w Niemczech :>

2,8 AAH

quattro

skrzynia manualna

kolor VULKANSCHWARZ PERLEFECT

zawias eibach (amortyzatory+ sprężyny)

koła 16" bbs

tylne lampy in pro czarne

z wyposażenia fabrycznego ma między innymi:

audio bosse ze zmieniarką audi

klimatronik

elektryczny szyberdach

wszystkie szyby w prądzie

elektryczne lusterka podgrzewane

spryskiwacze podgrzewane

kierownicę sline

kubełki

pełny FIS...

Ogólnie miała byc młodsza A4 ale po obejrzeniu masy "strucli" i przypadkowym natrafieniu na moją od razu wiedziałem, że muszę ją mieć. Stan auta jest super.

Plany jakieś na zrobienie A4 mam i jak tylko coś zrobię to zaprezentuję.

Fotki na razie bylejakie jak zrobię porządną sesję to wrzucę coś lepszego.

19102010521.th.jpg

10022011672.th.jpg

10022011673.th.jpg

11022011676.th.jpg

11022011679.th.jpg

11022011682.th.jpg

11022011683.th.jpg

19102010527.th.jpg

Mała zapowiedź tego co będzie sie działo z autkiem.

Zderzak rs4

10032011710.th.jpg

10032011711.th.jpg

Szerokie listwy od polifta

03022011657.th.jpg

Na razie udało mi się zrobić:

-bixenon, lampy oryginalne valeo przerobione z czarnymi środkami, podłączone jak fabryka z przetwornicami koito i żarnikami philips

-lift mordki, maska z grilem+ plus błotniki z angola poliftowego w moim kolorze

-czarne kierunki w błotnikach

-duże prawe lusterko z anglika w moim kolorze, przełożony "trójkąt" od wersji kontynentalnej aby wszystko dobrze było widać

Plany na dalsze modyfikacje...... oj dużo ich :gwizdanie: a wszystko przez to, że człowiek się forum naczyta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I udało się. Znalazłem wymarzone A4 2,8 quattro.

Nie było łatwo, po obejrzeniu kilku szrotów w Polsce , znalazłem idealną sztukę w Niemczech :>

Z bajerów ma miedzy innymi zawieszenie eibach, klimatoronic, szyber dach, audio bosse ze zmieniarką, fotele ala recaro (gdyby ktoś mógł mi powiedzieć jak takie fotele się nazywają bo moja przygoda z audi dopiero się zaczyna), z tego co wyczytałem w dokumentach to ma jeszcze szperę, światła dymione tylne in pro, felgi bbs....

Od razu zakochałem się w tym aucie stan w jakim się znajduje jest do nieuwierzenia idealny.

Zdjęć na razie nie mam ale jak tylko zarejestruję i porządnie umyję auto to zrobię mu sesję.

Audi quattro to na prawdę świetne auta.

Mam pytanie do doświadczonych kolegów, po czym określić nazwę koloru lakieru, bo nigdy nie posiadałem audi i nie wiem gdzie szukać?

dawaj foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wnęce koła zapasowego szukaj naklejki lub w książce serwisowej (jeśli posiadasz).

Posiadam książkę, mam kompletną dokumentację i wszystkie rachunki faktury itd.

Fotki może zapodam jutro [br]Dopisany: 18 Październik 2010, 22:43_________________________________________________Niestety aura nie sprzyja i nie mam jak zrobić porządnych zdjęć mojej laleczki, jednak dam to co zrobiłem telefonem tak na dobry początek, ale wierzcie mi na słowo autko jest w nienagannym stanie.

19102010521.th.jpg

19102010526.th.jpg

19102010527.th.jpg

Jak udało mi się ustalić z pomocą tego zacnego forum kolor to VULKANSCHWARZ PERLEFECT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z d*py zdjecia zrobiles. zrobil bys normalne zdjecia tym telefonem.. Przodu boku normalne zdjeci srodka a nie jakies z d*py po ucinane wrzucasz :decayed:

Dawid :polew:

Kolega niech zobaczy foty w innych wątkach i wklei podobne z koma jeśli na razie nie masz warunków na lepszą sesję :gwizdanie:

Kolor po fotkach to wg mnie ciemna odmiana grafitu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor po fotkach to wg mnie ciemna odmiana grafitu :gwizdanie:

kolor to dokładnie VULKANSCHWARZ PERLEFECT

i uwierzcie mi wiem jak robić fotki ale dopóki nie ogarnę auta dopóty nic lepszego nie wrzucę :tongue4:

dałem cokolwiek żeby wątek nie wyleciał

Zacny kolor :naughty:

Mam taki sam.

Ciężko utrzymać czysty ale lakier perłowy to rekompensuje :good:

Diesel 150KM wciągnie dolotem 170KM benzynę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor po fotkach to wg mnie ciemna odmiana grafitu :gwizdanie:

kolor to dokładnie VULKANSCHWARZ PERLEFECT

i uwierzcie mi wiem jak robić fotki ale dopóki nie ogarnę auta dopóty nic lepszego nie wrzucę :tongue4:

dałem cokolwiek żeby wątek nie wyleciał

Zacny kolor :naughty:

Mam taki sam.

Ciężko utrzymać czysty ale lakier perłowy to rekompensuje :good:

Diesel 150KM wciągnie dolotem 170KM benzynę :wink4:

A ja mam taki sam chyba jak Twój, cholera do dzisiaj nie lookalem po kodzie u mnie jaka jest nazwa lakieru :polew:

Właśnie sprawdziłem mam ten sam LZ9U vulkanschwarz perleffect :polew:

To dziwne bo mój 2.6 150KM z wyciętym katem i zrobionym dolotem idzie równo jak 1.9 AWX zrobiony na 170KM :gwizdanie:

A B8 2.0 CR 143KM (dieselek) zrobiłem jak chciałem (na 19'kach i szerokim kapciu w 2 osoby na pokładzie :decayed:) :wink4:

Także zdrowe 2.8 174KM powinno dobrze iść :)

A wracając do tematu kolegi, zrób zwykłe fotki telefonem aby było całe auto widać i tyle :)

Bo szkoda tematu kasować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to awx kuleje (kiepski program czy kierowca trąba) a Twoje 150KM jest bardziej niż zdrowe :)

Ja takie 130 - 140KM benzyny objeżdżam a nie mam nawet programu zrobionego. Wątpię, żebym miał więcej niż 130KM.

U mnie obecnie 10s (uczciwe na 17').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to awx kuleje (kiepski program czy kierowca trąba) a Twoje 150KM jest bardziej niż zdrowe :)

Ja takie 130 - 140KM benzyny objeżdżam a nie mam nawet programu zrobionego. Wątpię, żebym miał więcej niż 130KM.

U mnie obecnie 10s (uczciwe na 17').

Muszę go w końcu wysłać na hamownie :)

Ok nie zaśmiecajmy wątku kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo mój 2.6 150KM z wyciętym katem i zrobionym dolotem idzie równo jak 1.9 AWX zrobiony na 170KM

:wink4: ja na poprzednim setupie wciągałem 2,8... a 2,6 to nie jedzie nawet przy takim setupie jak mam teraz wiec ten awx chyba mocno kulał

i chyba to nie będzie taka igła ta w temacie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: myślę że była klepana, skąd taka myśl póki co nie powiem, czekam aż się pochwalisz jakimiś normalnymi zdjęciami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...