Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Drganie na niskich obrotach


Gość michalrychlica

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michalrychlica

Witam .

Mam nastepujacy problem . Na niskich obrotach odczuwam delikatnie drganie samochodem, nie zawsze . Nie ma na to zasady kiedy , raz jak jest zimny raz jak jest ciepły . Byłem u mechanika zaproponował wymiane cewki( powidział ze prawdopodobnie jedna sie zepusła ) wymieniłem jedna- ta która wg. niego była najgorsza ale problem dalej wystepuje .Teraz powiedział żeby wymienił świece . Usłyszałem od kogoś ze moze to byc problem z czujnikiem zmiennych faz rozrządu .Czy wie ktoś moze co jest nie tak ? :co:

Dziekuje z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie wywala żadnych błędów od zmiennych faz to zostaw to w spokoju! System jest w pełni samodiagnozowalny i jeśli jest najmniejsza usterka auto wywala błąd! Szukał bym nieszczelności pod kolektorem dolotowym , sprawdz ODME ( odpowietrzenie skrzyni korbowej taka okrągła plastikowa puszka z dużą ilością plastikowych węży w okolicy dolotu) , ewentualnie świece. Czy auto ma LPG ? CZy w wyższych obrotach zachowuje sie normalnie ? Pali się CHECK ENGINE ??

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

Hej . Nie samochód nie ma instalacji LPG . Na wyższych obrotach zachowuje sie normalnie .Nieraz tylko prze redukowaniu z 4 na 3 bieg ma chwile zawachania . Nie wiem czym to jest spowodowane - może to własnie przez to .Dziekuje za pomoc :)[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 08:20_________________________________________________ :mysli: i myśle że chyba zaczne od wymiany świec . Jesteś kolejna osoba która mi o tym mówi :) Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co sie okazalo? u mnie rowniez pojawiaja sie drgania na wolnych obrotach na jalowym i w pewnym zakresie predkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

Sczerze mówiac nie mam czasu zrobić z tym porządku .

Tylko kolego u mnie jest to tylko na " jałowym biegu " i to nie zawsze .

Jak sprawdze to to napisze chyba że Ty zrobisz to wczesniej to bym poprosił o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie okazalo sie ze byl to dwumas, rozlecialo sie lozysko na dwumasie, se wymyslili tam lozysko... powodowalo to drgania silnikiem.... ale przy okazji mialem tez problemy z wysprzeglaniem biegow...

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...