Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] Drganie na niskich obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Mam nastepujacy problem . Na niskich obrotach odczuwam delikatnie drganie samochodem, nie zawsze . Nie ma na to zasady kiedy , raz jak jest zimny raz jak jest ciepły . Byłem u mechanika zaproponował wymiane cewki( powidział ze prawdopodobnie jedna sie zepusła ) wymieniłem jedna- ta która wg. niego była najgorsza ale problem dalej wystepuje .Teraz powiedział żeby wymienił świece . Usłyszałem od kogoś ze moze to byc problem z czujnikiem zmiennych faz rozrządu .Czy wie ktoś moze co jest nie tak ? :co:

Dziekuje z góry za pomoc

Opublikowano

jak nie wywala żadnych błędów od zmiennych faz to zostaw to w spokoju! System jest w pełni samodiagnozowalny i jeśli jest najmniejsza usterka auto wywala błąd! Szukał bym nieszczelności pod kolektorem dolotowym , sprawdz ODME ( odpowietrzenie skrzyni korbowej taka okrągła plastikowa puszka z dużą ilością plastikowych węży w okolicy dolotu) , ewentualnie świece. Czy auto ma LPG ? CZy w wyższych obrotach zachowuje sie normalnie ? Pali się CHECK ENGINE ??

pozdraiwam

Opublikowano

sprawdz plecionke, byc moze nie jest juz elastyczna i przenosi drgania.

Opublikowano

Hej . Nie samochód nie ma instalacji LPG . Na wyższych obrotach zachowuje sie normalnie .Nieraz tylko prze redukowaniu z 4 na 3 bieg ma chwile zawachania . Nie wiem czym to jest spowodowane - może to własnie przez to .Dziekuje za pomoc :)[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 08:20_________________________________________________ :mysli: i myśle że chyba zaczne od wymiany świec . Jesteś kolejna osoba która mi o tym mówi :) Dziekuje

Opublikowano

może jednak zacznij od podpięcia do VAG-a... :cool1:

Opublikowano

racja :embarrassed::wink4:

Opublikowano

a może podjedź do innego mechanika. Ja miałem też drgania wymioeniłem plecionke i poduchy pod silnikiem

Opublikowano

zadwonie zaraz do serwisu i sie umówie . Wtedy sie pewnie okaże :przebiegly:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

i co sie okazalo? u mnie rowniez pojawiaja sie drgania na wolnych obrotach na jalowym i w pewnym zakresie predkosci

Opublikowano

Sczerze mówiac nie mam czasu zrobić z tym porządku .

Tylko kolego u mnie jest to tylko na " jałowym biegu " i to nie zawsze .

Jak sprawdze to to napisze chyba że Ty zrobisz to wczesniej to bym poprosił o info

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie okazalo sie ze byl to dwumas, rozlecialo sie lozysko na dwumasie, se wymyslili tam lozysko... powodowalo to drgania silnikiem.... ale przy okazji mialem tez problemy z wysprzeglaniem biegow...

dziekuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.