Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lampy przód


dorian30

Rekomendowane odpowiedzi

dorian30 wymienic lampy.. :naughty:

To się wydaje jedyną alternatywą.....całkiem przypadkowo próbowaliśmy rozgryść ten problem na spocie ,ponieważ jeden z kolegów ma te same lampki i ten sam problem.Sonary są jakoś wadliwie skonstruowane ponieważ ,światło z żarówy się tak rozkłada że swięcą do góry a nie w przód ,a co ciekawe tak sytuacja jest tylko w wersji chrom.W wersji black z bidą da się jeszcze to ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z tego co widze to to nie są sonary :tongue4: a raczej depo albo FK bo sam mam chyba takie same (co dziwne na aukcji zakupiłem depo a przyszły w opakowaniach FK :blink: )

co do długich to jeszcze na nich nie jeździłem bo praktycznie nigdy ich nie uzywam więc nie zauważyłem ale postaram sie w najbliższym czasie sprawdzić i dam Ci znać czy u mnie to samo wystepuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok .

Czekam na pościki na ten temat.

Troszkę to denerwujące bo ostatnio leciałem nocką i światełka biły jak ta lala tylko że 2 ha(16 ha?) pola obok z każdej strony widziałem.

Podobno są jeszcze jakieś dalekosiężne ale nie wydaje mie się aby to ten rodzaj lamp.

Niestety poprzednik też tego nie wiem bo taką już kupił.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sie przejechałem na długich i według mnie jest wszystko oko, w miare daleko biją ale moze ja mało wymagający jestem :tongue4:

szkoda że fotki nie masz w lepszej rozdzielczości bo wydaje sie że mamy takie same :wink4: sprawdz na kloszu lampy w dolnej jego część powinieneś mieć dość spore literki FK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(co dziwne na aukcji zakupiłem depo a przyszły w opakowaniach FK :blink: )

u kogo kupowałeś lampki FK/DEPO ???

masz namiar na sprzedawcę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...