Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Siateczka na opraciu fotela - kremowa gdzie kupić ???


jacek5321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie

Właśnie obszywa mi się tapicerka w kolor kremowy no i mam mały problem z siateczką która jest na oparciu siedzenia, moja jest czarna a w związku z tym do jasnych foteli to nie zda egzaminu i poszukuje siatki kremowej białej żeby się jakoś skomponowała z siedzeniem

Przeszukałem już cale alllegro i siatek w kolorze zbliżonym do kremowego ani nawet białych nie ma przeszukałem wszystkie możliwe branże i lipa

Właściwie to udało mi się znaleść jedna siatke na zakupy którą można reżac http://allegro.pl/siatka-bawelniana-pleciona-doskonala-na-zakupy-i1258975138.html

Dodam że w serwisie jedna strona ramka siatka + oparcie 460 inaczej się nie da kupić

Co o tym myślicie może ktoś z was miał podobny problem i jak go zozwiązał >?

Dzięki za wszelkie podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka bawełniana to może nie najlepszy pomysł . Poszukaj siatki syntetycznej.. np. taką jak w obręczach do gry w koszykówkę, kup barwnik do ubrań i zabarw w garnku na beżowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisał kolega wyżej, bawełniana to będzie szit, szybko Ci się może zbrudzić, a co do syntetyka jak najbardziej, nie ma to jak sztuczny materiał, poszukaj czegoś odpowiedniego, zamów, pomierz i zabieraj sie do rezania, efekt może być całkiem cacy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie nie mam siatek z tyłu foteli, więc nie mozna dokupic całych kpl nigdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jasną skórę i czarne siatki :> w sumie nie ja zakładałem te siatki ale nigdy nie zastanawiałem się nad tym żeby je zmieniać na jasne, myślę że nie ma tragedii :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie nie mam siatek z tyłu foteli, więc nie mozna dokupic całych kpl nigdzie?

Możesz dokupić w ASO, ale cena jest kosmiczna. Jedne takie "plecki" z siateczką to koszt ponad 400zł.

Można też szukać na szrotach lub na Alledrogo, ale tu już trzeba mieć naprawdę dużo szczęścia.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...