Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko malował na 99%

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Farba do ubrań tkanin spray 150ml

co powiecie o czyms takim na podsufitke?

sa filmiki na necie jak maluja zaglówki kanapy itd

Szczerze to też o tym myślałem, ale jakoś boję się zaryzykować chciałem nawet kupić jeden słupek i zrobić próbę...bo ceny sufitu do B8 mnie odstraszają...ale widzę, że nie jestem sam co tak chce kombinować:wink: no to działaj MAGIC jak będzie gotowe to wpadnę obadać :decayed:

noo taaa... lepiej poswiecic stary kibel B6 niz B8:decayed: spoko... zrobie, odplatnie bede pokazywał zdjecia na priv:jerk:

Opublikowano

chłopaki to malujcie te sufity ...jak bedzie bobrze to i ja może prysne

Opublikowano

Opublikowano

Jestem miszczu offfftopu :banan:

:polew:

Opublikowano

E i ja się zalapalem :kox:

Opublikowano

Ale gdzie nam do batalionowców:facepalm: Musieli by rok nic nie pisać to może byśmy ich dogonili:decayed: Sabotaż jakiś mod co ma B6 musi zrobic:przebiegly:

Opublikowano

a ja gdzie jestem?:decayed:

6 postów mniej od tymona i 11 miejsce:decayed:

Opublikowano

Spokojnie nadrobie... Nie bedzie lepszy odemnie jakis Tymon ze wsi pod czestochowa:decayed:

Opublikowano

Puma mnie pozytywnie zaskoczył:good: Niedawno oderwał się od cyca i już tak wysoko u nas w temacie:good:

Opublikowano

taki cichociemny rezacz beszóstkowy

Opublikowano

hehe PUMA idzie w trym roku na ostro idzie na "miszcza" rezania, ale raczej nie da rady bo DOMINIK (Domin79) w tym roku w B6 wyjaśnił wszystko :decayed:

Opublikowano

Pewnie Dominik jeszcze Recaro i awansujesz na pierwsze miejsce.

Opublikowano
chłopaki to malujcie te sufity ...jak bedzie bobrze to i ja może prysne

byłem dzisiaj w castoramie i pytalem sie czy nie maja takiego spraya... ale lipa... bo juz na próbę w polonezie bym testował

Opublikowano

Dominki na pierwszym miejscu jest :decayed: (wg mnie) to Ty musisz zrobić webasto i bedziesz miał szanse :wink:

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Ale Twoje auto i tak wyjaśniło wiele i wielu :banan:

Opublikowano

Kurcze już o tym pisałem ale takich rezaczy mocnych to nie rozumiem:kwasny: B7 za***iste by kupił za tą kasę z modów a może i bidne B8:whistling:

marcintuchola za 50kzł sprzedaj tłusto wymodzoną b7 3.0TDI:naughty:

Opublikowano
Dominki na pierwszym miejscu jest :decayed: (wg mnie) to Ty musisz zrobić webasto i bedziesz miał szanse :wink:

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Ale Twoje auto i tak wyjaśniło wiele i wielu :banan:

Masz rację:wink:

Opublikowano

nie jeden za mody i zakup auta miałby b8:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.