Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ta.

działałeś coś z tylną kanapą :) ??

podpowiedzcie chłopaki czym najlepiej usunąć taśmę z pod listew progowych która została na progach :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ta.

działałeś coś z tylną kanapą :) ??

podpowiedzcie chłopaki czym najlepiej usunąć taśmę z pod listew progowych która została na progach :wink:

Oj nigdy czasu nie mam. Dopiero wczoraj u znajomego zobaczyłem jak te bolce wyglądają i jak to w ogóle zamontowane jest, ale numerów dalej nie mam :thumbdown:

Poza tym najpierw chcę mechanicznie samochód ogarnąć na tiptop.

Opublikowano

kurde a u mnie leży ten tył grzany i też się muszę za to zabrać najlepiej jak by była druga fura na wzór :decayed:

Opublikowano

Marcino obojetnie jakim zmywaczem albo rozpuszczalnikiem :wink:

Opublikowano
kurde a u mnie leży ten tył grzany i też się muszę za to zabrać najlepiej jak by była druga fura na wzór :decayed:

E no to samą kanapę możesz przecież wsadzić bez oparć :whistling:

Ja tak jeżdżę :grin:

Opublikowano

panowie jutro po robocie tak pod wieczór spróbuję ogarnąć wam wszystkie numery części potrzebnych do montażu tej kanapy

Opublikowano
kurde a u mnie leży ten tył grzany i też się muszę za to zabrać najlepiej jak by była druga fura na wzór :decayed:

E no to samą kanapę możesz przecież wsadzić bez oparć :whistling:

Ja tak jeżdżę :grin:

No brawo myślisz że taki głupi jestem :) siedzenie wsadziłem ale oparcie nie :wink:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

panowie jutro po robocie tak pod wieczór spróbuję ogarnąć wam wszystkie numery części potrzebnych do montażu tej kanapy
:thumbup1::thumbup1:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Marcino obojetnie jakim zmywaczem albo rozpuszczalnikiem :wink:

ale to się wałkuje a Artur nie uszkodzi lakieru rozpuszczalnik ??

Opublikowano
panowie jutro po robocie tak pod wieczór spróbuję ogarnąć wam wszystkie numery części potrzebnych do montażu tej kanapy

:slina:

Opublikowano
panowie jutro po robocie tak pod wieczór spróbuję ogarnąć wam wszystkie numery części potrzebnych do montażu tej kanapy

:slina:

włącznie ze śrubkami i podkładkami :wink:

Opublikowano
panowie jutro po robocie tak pod wieczór spróbuję ogarnąć wam wszystkie numery części potrzebnych do montażu tej kanapy

:slina:

włącznie ze śrubkami i podkładkami :wink:

:drinks:
Opublikowano
panowie jutro po robocie tak pod wieczór spróbuję ogarnąć wam wszystkie numery części potrzebnych do montażu tej kanapy

:slina:

włącznie ze śrubkami i podkładkami :wink:

tylko bez gumek :grin:

Opublikowano
:polew::wink:
Opublikowano
Marcino obojetnie jakim zmywaczem albo rozpuszczalnikiem :wink:

ale to się wałkuje a Artur nie uszkodzi lakieru rozpuszczalnik ??

Marcino byle nie NITRO!!

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Młody_z_drogi chwal się tu autem :decayed:

PS. A6

Opublikowano

[/color]Młody_z_drogi chwal się tu autem :decayed:

PS. A6

No dziwne :decayed:

Opublikowano
puma chodzi ci o te szare kapsle?ja tez mam...fajny dodatek

Kurde ja kupiłem i nie trzymają mi się na śrubach te kapsle:kwasny:

a mi się trzymają :decayed:

Opublikowano

Spalanie z ostatnich 86km wychodzi 13.8 wg. fis, no do c.. o co chodzi :facepalm:

no fakt że silnik nawet do 60C sie nie zagrzeje jak jadę do pracy ale żeby aż tak?

Opublikowano

panowie przed chwilą taka historia

puka ktoś do drzwi , otwieram patrzę mój kumpel z jakimś gościem i że ten chce kupić moje stare koła i dystanse . Bez targowania położył 450F na stole , zabrali wszystko i pojechali. A ja nawet dobrze nie zacząłem myśleć o sprzedaży :naughty:

Opublikowano

Chciałbym żeby ktoś tak z moimi Borbetami zrobił :grin:

Opublikowano
puma chodzi ci o te szare kapsle?ja tez mam...fajny dodatek

Kurde ja kupiłem i nie trzymają mi się na śrubach te kapsle:kwasny:

a mi się trzymają :decayed:

zapoadjcie numerem tych nasadek na szpilki :naughty:
Opublikowano
puma chodzi ci o te szare kapsle?ja tez mam...fajny dodatek

Kurde ja kupiłem i nie trzymają mi się na śrubach te kapsle:kwasny:

a mi się trzymają :decayed:

zapoadjcie numerem tych nasadek na szpilki :naughty:

szczerze to dostałem od kumpla w prezencie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.