Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pany czy "service" na Fis-ie wyłączę bez VAGa?
tak jak kolega napisał kombinacją kluczyka i guzikami na liczniku ale nie zawsze się to sprawdza mi się tylko raz tak udało skasowac pozniej wszystko vagina robilem
u mnie zawsze działa poprzez kombinację przycisków
że jak? Które jak?
No powiedz ze nie wiesz ;) Sent from my телефон
Byłem przekonamy że takie cuda skończyły się na b5 :doh:Już przetestowane . Jestem vag masta :polew:

no widzisz zawsze cos nowego mozna sie dowiedziec:decayed:

Opublikowano

Mam dość tego j**anego grata:facepalm:zmiana amortyzatora z przodu to 2h walki na strone:facepalm.A tył to10 minut:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wandej nie łam się :decayed:

Opublikowano

mnie tak b5 wkur@%&%#$#a i skończyła na allegro :polew:

Opublikowano
mnie tak b5 wkur@%&%#$#a i skończyła na allegro :polew:

Nie stać mnie na takie wkur.wy:decayed:Znaczy na B7 albo C6:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

no nie jest zły tylko te lustrzanki jakoś do mnie nie przemawiają:whistling: józek a ty co zmieniasz że tak all wertujesz

Opublikowano

a mi się podobają :decayed: allegro codziennie jest wertowane czy nie ma czegoś ciekawego, jakieś okazji czy cuś :wink:

Opublikowano

ja i tak wole czarne jak w Jackowym rs:wink:

nie ty jeden wertujesz all za okazją

Opublikowano

ale nie ma nic ciekawego, alusy kupiłem na zimę za 400zł, tylko jak przyszły to okazało się że nie w takim pięknym stanie jak na zdjęciach. ale za tą cenę można to przeżyć :wink:

Opublikowano

te szyby z tyłu :kwasny: i fele :facepalm: ale to mozna naprawić,ogólnie ładna

Opublikowano

nic nie mów bo jak sobie przypomnę jak szukałam alusy to :facepalm: zdj luks a na live :thumbdown:

ale jak na zimę i za nie duża kasę to ok:wink:

Opublikowano
mnie tak b5 wkur@%&%#$#a i skończyła na allegro :polew:

Nie stać mnie na takie wkur.wy:decayed:Znaczy na B7 albo C6:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wandej a w czym b7 lepsiejsza od b6?
Opublikowano
nic nie mów bo jak sobie przypomnę jak szukałam alusy to :facepalm: zdj luks a na live :thumbdown:

ale jak na zimę i za nie duża kasę to ok:wink:

FELGI ALUMINIOWE AUDI SEAT SKODA VW 7Jx16 5x112 (3522238557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i tak juz lezą u lakiernika :wink: zastanawiam się na jaki kolor pomaluje środek dekli :eusathink: ale chyba piznę na ładny brąz :whistling:

Opublikowano

brąz :eusathink:

Opublikowano
nic nie mów bo jak sobie przypomnę jak szukałam alusy to :facepalm: zdj luks a na live :thumbdown:

ale jak na zimę i za nie duża kasę to ok:wink:

FELGI ALUMINIOWE AUDI SEAT SKODA VW 7Jx16 5x112 (3522238557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i tak juz lezą u lakiernika :wink: zastanawiam się na jaki kolor pomaluje środek dekli :eusathink: ale chyba piznę na ładny brąz :whistling:

Łukaniu zostaw w oryginale :whistling:
Opublikowano

tylko że będzie pomalowane całość z dekielkami pod oryginalny kolor felg. A dostanę taka oryginalną farbę jak środek tych dekli ?:whistling:

Opublikowano
mnie tak b5 wkur@%&%#$#a i skończyła na allegro :polew:

Nie stać mnie na takie wkur.wy:decayed:Znaczy na B7 albo C6:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wandej a w czym b7 lepsiejsza od b6?

3.0TDI i 2.0TFSI:kox: I zderzaki s-line są za półdarmo w porównaniu z B6:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.