Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a jakie tam są może ja mam :P)

nie czasami H6W ? :eusathink: czy tez BAX9S

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dlatego wymienię termostat i zobaczę, tylko czekam na poradę co do tego czujnika cieczy :wink:

potrzebuję jeszcze wtyczki z pinami do pokojówek do bixów b6 ma ktoś jakiś namiar albo linka z allegro ?

Józek ja mam numer tel. jak chcesz:polew::polew::polew:
Opublikowano
a jakie tam są może ja mam :P)

ten to ma chyba wszystko :decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

dlatego wymienię termostat i zobaczę, tylko czekam na poradę co do tego czujnika cieczy :wink:

potrzebuję jeszcze wtyczki z pinami do pokojówek do bixów b6 ma ktoś jakiś namiar albo linka z allegro ?

Józek ja mam numer tel. jak chcesz:polew::polew::polew:

śmiej się śmiej, to tylko literówka :grin:

Opublikowano
a jakie tam są może ja mam :P)

ten to ma chyba wszystko :decayed:

zapytaj go czy nie ma paliwa lotniczego :decayed:

Opublikowano
a jakie tam są może ja mam :P)

ten to ma chyba wszystko :decayed:

ma się dziuplę ma się wszystko :decayed:

Opublikowano
a jakie tam są może ja mam :P)

ten to ma chyba wszystko :decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

dlatego wymienię termostat i zobaczę, tylko czekam na poradę co do tego czujnika cieczy :wink:

potrzebuję jeszcze wtyczki z pinami do pokojówek do bixów b6 ma ktoś jakiś namiar albo linka z allegro ?

Józek ja mam numer tel. jak chcesz:polew::polew::polew:

śmiej się śmiej, to tylko literówka :grin:

To kiedy tego literka odkręcamy:whistling::decayed::decayed:
Opublikowano
a jakie tam są może ja mam :P)

ten to ma chyba wszystko :decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

dlatego wymienię termostat i zobaczę, tylko czekam na poradę co do tego czujnika cieczy :wink:

potrzebuję jeszcze wtyczki z pinami do pokojówek do bixów b6 ma ktoś jakiś namiar albo linka z allegro ?

Józek ja mam numer tel. jak chcesz:polew::polew::polew:

śmiej się śmiej, to tylko literówka :grin:

To kiedy tego literka odkręcamy:whistling::decayed::decayed:

zależny kiedy postawisz :decayed:

Opublikowano
a jakie tam są może ja mam :P)

ten to ma chyba wszystko :decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

dlatego wymienię termostat i zobaczę, tylko czekam na poradę co do tego czujnika cieczy :wink:

potrzebuję jeszcze wtyczki z pinami do pokojówek do bixów b6 ma ktoś jakiś namiar albo linka z allegro ?

Józek ja mam numer tel. jak chcesz:polew::polew::polew:

śmiej się śmiej, to tylko literówka :grin:

To kiedy tego literka odkręcamy:whistling::decayed::decayed:

zależny kiedy postawisz :decayed:

Tylko potem żebyś nie ściemniał że nie pijesz:facepalm::grin:
Opublikowano

Padłem:grin:

o_2013-10-16_13-46-11.gif

Opublikowano
a jakie tam są może ja mam :P)

ten to ma chyba wszystko :decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

dlatego wymienię termostat i zobaczę, tylko czekam na poradę co do tego czujnika cieczy :wink:

potrzebuję jeszcze wtyczki z pinami do pokojówek do bixów b6 ma ktoś jakiś namiar albo linka z allegro ?

Józek ja mam numer tel. jak chcesz:polew::polew::polew:

śmiej się śmiej, to tylko literówka :grin:

To kiedy tego literka odkręcamy:whistling::decayed::decayed:

zależny kiedy postawisz :decayed:

Tylko potem żebyś nie ściemniał że nie pijesz:facepalm::grin:

ale lejemy whisky :wink: z pepsi i cytryną :naughty::kox::banan:

Opublikowano
a jakie tam są może ja mam :P)

ten to ma chyba wszystko :decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

dlatego wymienię termostat i zobaczę, tylko czekam na poradę co do tego czujnika cieczy :wink:

potrzebuję jeszcze wtyczki z pinami do pokojówek do bixów b6 ma ktoś jakiś namiar albo linka z allegro ?

Józek ja mam numer tel. jak chcesz:polew::polew::polew:

śmiej się śmiej, to tylko literówka :grin:

To kiedy tego literka odkręcamy:whistling::decayed::decayed:

zależny kiedy postawisz :decayed:

Tylko potem żebyś nie ściemniał że nie pijesz:facepalm::grin:

ale lejemy whisky :wink: z pepsi i cytryną :naughty::kox::banan:

on do takich wynalazkow sie nie nadaj od razu urznie sie jak swinia :grin:

Opublikowano

gdzieś się tam nawet foty walały jak polewał w plastikowe kubki :decayed:

Opublikowano
gdzieś się tam nawet foty walały jak polewał w plastikowe kubki :decayed:

na bank to byl bimber :decayed:

Opublikowano

Kłysek jak byś wypił w takim tempie tylke co ja z ćwiarą to byś chodził w okularach spawalniczych:polew::polew::polew:

Opublikowano
Kłysek jak byś wypił w takim tempie tylke co ja z ćwiarą to byś chodził w okularach spawalniczych:polew::polew::polew:

I jeszcze mało było :grin::grin::grin:

Opublikowano
Kłysek jak byś wypił w takim tempie tylke co ja z ćwiarą to byś chodził w okularach spawalniczych:polew::polew::polew:

I jeszcze mało było :grin::grin::grin:

Spoko następnym razem będzie poprawka:naughty::decayed:
Opublikowano
Daj mi kasę albo pożycz:grin::grin: ale rzeczywiście kox:kox::kox:

O dupe rozbić fotele bez elektryki.

Opublikowano
Daj mi kasę albo pożycz:grin::grin: ale rzeczywiście kox:kox::kox:

O dupe rozbić fotele bez elektryki.

Przecież żartuje:grin: sprzedam auto i fotele kupię:polew::polew:
Opublikowano
Kłysek jak byś wypił w takim tempie tylke co ja z ćwiarą to byś chodził w okularach spawalniczych:polew::polew::polew:

I jeszcze mało było :grin::grin::grin:

Spoko następnym razem będzie poprawka:naughty::decayed:

też chcę :naughty: tylko ja z Wami będę pił co drugiego i padnę prędzej niż Wy :grin:

Opublikowano
Kłysek jak byś wypił w takim tempie tylke co ja z ćwiarą to byś chodził w okularach spawalniczych:polew::polew::polew:

I jeszcze mało było :grin::grin::grin:

Spoko następnym razem będzie poprawka:naughty::decayed:

też chcę :naughty: tylko ja z Wami będę pił co drugiego i padnę prędzej niż Wy :grin:

My tez padli, dosłownie w jednym momencie. Jak nam szyba ogrzewaniem jebnął w aucie :grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.