Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: już sprzedany, ale mam jeszcze zimówki jak by ktoś chciał :grin:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli jednak w trzony :P a zimowki to se trzymaj, spozniles sie z sezonem o jakies 8 miechow :P

Opublikowano
:grin: już coraz bliżej zimy niż dalej :decayed:
Opublikowano

W czwartek 7:00 akcja serwisowa mojej niuni, wymiana rozrzadu i drazkow kier...a pozniej to juz sam wymienie reszte filtrow i olej i nie straszne beda wysokie obroty :D w weekend jak bedzie pogoda i piwo to tyl zrobie w elektryke + przyciski w chromie z B8. I jeszcze zmiana hebli 320/288, checi na pipcenie z tym przybywaj, amen

Opublikowano

No no no na bogato hehe :grin:

Ja za 2 tyg będę rezał. Ma ktoś namiar na taniego BNSa?

Opublikowano

Bogato to mialo byc, odpuscilem mod na foto/clh i wszystkie graty do tego puscilem. Majac instalacje low nie chcialem az tak bujac sie z kabelkologia, tego typu wyzwanie to dla domina haha :D

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

Tez mysle csy nie zmienic Concert III na tskiego bns'a

Opublikowano

Widziałem graty, sam się zastanawiałem nad kupnem kilku części ale odpuściłem bo muszę naprawić motocykl i troszkę plany się zmieniły.

A BNS'a wrzucić chcę bo mam już wszystkie graty a na RNS'a w obecnej sytuacji mnie nie stać. :facepalm:

Opublikowano

Za mna przemawia w BNS wyglad i sposob wyswietlanych tresci, no i obsluga z kiery z B7 pewnie lepsza tego cacka.

Opublikowano
Audi A4 26900.00 PLN. Prudnik - otoMoto.pl

takie kierownice nie wychodziły oryginał w B6 ?

Toc to zaslepka z aczy albo z tt:doh:

Dostałeś paczke?

Opublikowano
Audi A4 26900.00 PLN. Prudnik - otoMoto.pl

takie kierownice nie wychodziły oryginał w B6 ?

Toc to zaslepka z aczy albo z tt:doh:

Dostałeś paczke?

jo jo jo :wink: bo dziś jadę na wymianę i się bałem że nie będzie a już wczoraj umówiony byłem :decayed:

Opublikowano
Audi A4 26900.00 PLN. Prudnik - otoMoto.pl

takie kierownice nie wychodziły oryginał w B6 ?

Toc to zaslepka z aczy albo z tt:doh:

Dostałeś paczke?

jo jo jo :wink: bo dziś jadę na wymianę i się bałem że nie będzie a już wczoraj umówiony byłem :decayed:

Nie no aż taki oszukista jak Ty nie jestem cobyś 2 dni na paczke czekał:polew:

Opublikowano
Audi A4 26900.00 PLN. Prudnik - otoMoto.pl

takie kierownice nie wychodziły oryginał w B6 ?

Toc to zaslepka z aczy albo z tt:doh:

Dostałeś paczke?

jo jo jo :wink: bo dziś jadę na wymianę i się bałem że nie będzie a już wczoraj umówiony byłem :decayed:

Nie no aż taki oszukista jak Ty nie jestem cobyś 2 dni na paczke czekał:polew:

:decayed: wiesz z kurierami to różnie bywa :wink: ale ta chłodnica fajnie zapakowana :kox:

Opublikowano

ja tylko streczem obyebałem i trochę tasmą. ogólnie chłodnice są zawsze konkretnie w pudełkach spakowane:wink:

Opublikowano

ja praktycznie nie kupuje takiego towaru więc wiesz :wink:

Opublikowano
Fanta na jednostce będę spał ale jade jako reprezenracja wojska na mecz pokazowy z Gortatem gdzie tam jest jakaś duża hala gdzie odbywają się imprezy?

tak jest taka nowa Arena :wink:

MG13

MG13 // Mecz Gwiazd on Vimeo zeszły rok

W tym roku ja będę tam biegał po boisku:naughty::kox:
Opublikowano
Fanta na jednostce będę spał ale jade jako reprezenracja wojska na mecz pokazowy z Gortatem gdzie tam jest jakaś duża hala gdzie odbywają się imprezy?

tak jest taka nowa Arena :wink:

MG13

MG13 // Mecz Gwiazd on Vimeo zeszły rok

W tym roku ja będę tam biegał po boisku:naughty::kox:

wladi :facepalm: a Ty w kosza umiesz grać?

Opublikowano
Fanta na jednostce będę spał ale jade jako reprezenracja wojska na mecz pokazowy z Gortatem gdzie tam jest jakaś duża hala gdzie odbywają się imprezy?

tak jest taka nowa Arena :wink:

MG13

MG13 // Mecz Gwiazd on Vimeo zeszły rok

W tym roku ja będę tam biegał po boisku:naughty::kox:

wladi :facepalm: a Ty w kosza umiesz grać?

Nie, dlatego mówię że będę biegał tylko po boisku:polew::polew::polew:
Opublikowano
Fanta na jednostce będę spał ale jade jako reprezenracja wojska na mecz pokazowy z Gortatem gdzie tam jest jakaś duża hala gdzie odbywają się imprezy?

tak jest taka nowa Arena :wink:

MG13

MG13 // Mecz Gwiazd on Vimeo zeszły rok

W tym roku ja będę tam biegał po boisku:naughty::kox:

wladi :facepalm: a Ty w kosza umiesz grać?

Nie, dlatego mówię że będę biegał tylko po boisku:polew::polew::polew:

ja bym tego nawet bieganiem nie nazwał :grin:

Opublikowano

Przyjedź na OEM-a to Ci pokażę jak się biega:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.