Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Wandej Ty już odstaw to palenie....:grin:

Idź sobie pobiegaj to się dotlenisz:przebiegly:

Deszcz pada nie chce mi się ale spoko trzymam formę i będę Cię ganiał na Oem z flaszką a k**wa spróbuj nie napić się ze mną:grin:

dobrze że tylko z flaszką :grin::grin::polew::wink:

Teee naprawiaj te lcd bo nie opierdolisz w końcu tego leda:polew:

u mnie nie leży nic dłużej niż tydzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po pracy juz

piwka do lodowki na mecze wstawione

chwilke odpoczac i ide kable rzezbic a troche tego mam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mysle, ze nie ma co kombinowac. Pelna wiazke Bose z wtyczka of course pod czarny wzmak mam juz zamowiona, po opyleniu wzmaka z tego zestawu, wyjdzie mi jakies 150zl za ta wiazke wiec chyba cena znosna za ori kable Bose?

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

ide dzis na weselicho ale zrywam sie z niego kolo 22:00już ( dzieki żonie bo wciaży :) , wiec zdążę na jebitny mecz Anglia - Włochy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mysle, ze nie ma co kombinowac. Pelna wiazke Bose z wtyczka of course pod czarny wzmak mam juz zamowiona, po opyleniu wzmaka z tego zestawu, wyjdzie mi jakies 150zl za ta wiazke wiec chyba cena znosna za ori kable Bose?

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

ide dzis na weselicho ale zrywam sie z niego kolo 22:00już ( dzieki żonie bo wciaży :) , wiec zdążę na jebitny mecz Anglia - Włochy :banan:

U mnie na mieście już co drugi samochód flagami obwieszony :kox: to sie bedzie dzisiaj działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trakcie wczorajszego meczu na skype gadalem z siostrą z Holandii to mowila, że w kazdym domu z okien szły okrzyki jak bramka za bramką leciały :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wie ktoś może czy mogę jeździć z odłączonym osuszaczem od klimy , to znaczy z luźnymi wężami ? niczemu to nie zaszkodzi ? jak np: może się dostać wilgoć albo co

oczywiście pasek ze sprężarki ściągnięty

muszę poczekać aż mi przyślą prawidłowy a nie chcę mi się już tego starego zakładać

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeździłem bez zdejmowania paska ze 3 m-c może więcej i nic się nie stało,o ile wiem ważne żeby był olej w sprężarce ,żeby na sucho nie chodziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka możesz jeździć tylko zawin czymś te rury szczelnie lub załóż stary osuszacz bo jak błota i wody tam nawlazi to szykuj z 3000 na naprawę czyszczenie i wymianę sprężarki. Dwa oringi tam są na nich nie zgub bo może nie być w komplecie z nowym osuszaczem. Najlepiej zamów nowe.

Tapatalk Sony Xperia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie zakładałem już starego osuszacza, a otwory przewodów okleiłem taśmą izolacyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oni to upchneli? :whistling:

IMG_159381101340746.jpg

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Panowie wydech od kombi do sedana różni się czymś? Oczywiście pytam na dwie rurki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oni to upchneli? :whistling:

http://s29.postimg.org/bls3jqwub/IMG_159381101340746.jpg

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Panowie wydech od kombi do sedana różni się czymś? Oczywiście pytam na dwie rurki :wink:

Nie:wink: to samo wszystko tylko od q jest inny:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem cały od łączenia do końca za 80 zł, to dobra cena?

Bierz:kox: dokladke już masz:decayed: i to bez malowania:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki panowie:wink: to teraz będzie ładna dupka:decayed: Wandej czyli zabieram od Ciebie dokładkę, napisze Ci na PW co i jak. i bez lakiernika się obejdzie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...